Feedback Saga vikingilor XI

Discuție în 'Runda de discuții' creată de nikolae28, 6 Noi 2024.

Dragă cititor al forumului nostru,

Dacă dorești să participi activ la discuțiile purtate, ai întrebări sau vrei să deschizi alte teme, este necesar să te conectezi în continuare în joc. În cazul în care nu ai încă un cont de joc, te rugăm să te înregistrezi. Ne bucurăm să te revedem în viitor în forumul nostru! CLICK AICI
?

Cum vi se pare eventul ?

Sondaj închis pe 16 Noi 2024.
  1. Îmi place

    75,8%
  2. Mi-e indiferent

    11,0%
  3. Nu-mi place

    13,2%
  1. KingFarm0001

    KingFarm0001 Junior Expert

    eu unul o să-i țin pe teren pentru bonusuri o dată la 2 zile
     
    GERAMA, kameliana59, cp58 și alți 6 apreciază asta.
  2. celina_amarandei

    celina_amarandei Duce forum

    Event terminat azi la pranz, dar merg mai departe pana maine seara, mai am cate ceva de achizitionat, drop foarte bun doar din planta de event, am votat pozitiv.
     
    malagambafane, dexter_bv, paulici_01 și alți 9 apreciază asta.
  3. KingFarm0001

    KingFarm0001 Junior Expert

    Event terminat și la mine, succes tuturor!
     
  4. Razvy78

    Razvy78 Mogul forum

    Event terminat,vot pozitiv[​IMG]