Feedback Saga vikingilor

Discuție în 'Runda de discuții' creată de k0, 28 Apr 2017.

Dragă cititor al forumului nostru,

Dacă dorești să participi activ la discuțiile purtate, ai întrebări sau vrei să deschizi alte teme, este necesar să te conectezi în continuare în joc. În cazul în care nu ai încă un cont de joc, te rugăm să te înregistrezi. Ne bucurăm să te revedem în viitor în forumul nostru! CLICK AICI
?

Cum vi se pare eventul?

Sondaj închis pe 10 Mai 2017.
  1. Îmi place

    89,4%
  2. Îmi este indiferent

    5,6%
  3. Nu-mi place

    5,0%
Stare subiect:
Nu este deschis pentru răspunsuri suplimentare.
  1. Cruella

    Cruella S-Moderator Team Farmerama RO


    Buna seara!
    Nu apartin la vreo linie de vrej. Detalii aici.
     
    StinckyRedneck, mara62, -ciocollate- și alți 9 apreciază asta.
  2. pinok86

    pinok86 Împărat forum

    Am jucat 38 runde pana acum. Duduita mea mi-a marturisit ca nu ii plac diamantele, ea vrea aur. Poate reusesc sa o conving pana luni sa isi schimbe parerea. Pana atunci, bafta celor care inca mai au de lucru la event si ... noapte buna.
     
  3. gligoruttz

    gligoruttz Junior Expert

    Multumesc pentru raspuns Cruella.
     
    mara62, Cruella, -ciocollate- și alți 4 apreciază asta.
  4. cotizo

    cotizo Scriitor activ

    hop si eu am terminat si vrejul si duduia de diamant! Spor la lovituri la fix!
     
  5. fermierulluca

    fermierulluca Conte forum

    linia de vrej realizata, duduia de diamant bifata, mergem mai departe. Spor!
     
  6. DANUTZA1965

    DANUTZA1965 Avansat

    Event de nota 10. Abia la aceasta tura de event am gasit logica alegerii topoarelor. Ulterior si intamplator am vazut ca era foarte bine explicata in filmuletul din tutorial caruia nu i-am dat atentie.
    Deci, atentie la neatentie !!!o_O
     
    stoiantudorel, EVE.violetta, matusam și alți 4 apreciază asta.
  7. popescudana42

    popescudana42 Legendă vie

    Ma opresc aici,gata duduia de diamant,nu vrea si pace,am 46 de runde jucate ,ma bucur pentru toate recompensele,asa ca nu vreau sa continui ca si cu un item in sus si in jos,sa il tin pentru niste PE si sa il sterg de praf , nu se merita.am parcurile si inventarul plin de itemuri.daca imi ofera mai multe PE se merita dar asa nu imi trebuie,
    Felicitari BP.
    Felicitari tuturor...
    O zi cat mai placuta.
     
  8. .felicia.1

    .felicia.1 Pretendent

    Am cucerit si eu linia de vrej.
    Insist pana se termina timpul alocat si ma bucur pentru toate premiile castigate.
    Un event frumos!
     
  9. blackangel773

    blackangel773 Comisar forum

    Logica?Imi scapa daca exista.

    Iti dau eu plante.Da-mi putin noroc,te rog :)
     
    Modificat ultima dată de către moderator: 7 Mai 2017
  10. traian1971

    traian1971 Analist forum

    2 lovituri si gata eventul,duduia ochita!
     
  11. DANUTZA1965

    DANUTZA1965 Avansat

    Crede-ma ca exista, avand in vedere ca la 80% din trageri am avut peste 40 monede stea iar la fix am nimerit de vreo 15 ori nu neaparat din prima.
     
    Modificat ultima dată: 7 Mai 2017
    popescudana42, mara62, marianz și alți 3 apreciază asta.
  12. RADY91

    RADY91 Expert forum

    55 de runde jucate si in continuare 0 reusite din prima lovitura:wuerg:-.->:(
    Stau si ma intreb care poate fi logica in spatele acesti mini-joc:oops:, singurul lucru care il ofera e multa frustrare la aceasta editie>:(...inteleg ca e totul la intamplare dar mi se pare total injust in raport cu jucatorul:(. Pai ce rost are sa ma chinui o saptamana sa cultiv plante , sa adun drop si sa produc la moara doar ca sa joc acel joculet si sa obtin menode-.- cand tot ce imi doresc e o simpla lovitura din prima incercare. Eventul era clar ca va fi finalizat de toata lumea, dar sa ajungi in situatia disperata sa nu poti reusi o lovitura din prima incercare din peste 50 de runde jucate mi se pare ceva de neconceput:mad: Cand a fost lansat acest mini-joc am fost placut surprins de el , dar la aceasta editie lasa de dorit...Au fost introduse acele recompense pt fiecare lovitura o idee buna la inceput care acum din pacate a devenit o idee nereusita:sleepy: Am zis sa imi pastrez optimismul si sa mai incerc dupa ce am facut cele 40 de runde dar e clar ca nu are nici un rost pt ca nu se va schimba nimic si voi acumula doar mai multa frustrare...
    Din pacate acest event imi lasa un gust amar si va fi primul event in 7 ani in care nu reusesc sa obtin toate premiile pe care le vreau:cry::cry::cry:
    [​IMG]
     
  13. ani.vajai

    ani.vajai Scriitor activ

    Nu disperati ! Si eu am primit-o pe duduia de diamant, cred ca dupa vreo 60 de runde jucate.
     
    manebv, StinckyRedneck, EVE.violetta și alți 9 apreciază asta.
  14. naivreasastii

    naivreasastii Comandant forum

    Salut ,fermieri ! Am efectuat cele 40 de runde , am luat inca din primele incercari itemul Ingrid ,duduia de diamant ,am cumparat tot ce mi-a trebuit ,deci ma opresc !Felicitari celor care au finalizat eventul si bafta celor care mai aspira, inca, la Ingrid,duduia de diamant !
     
  15. malagambafane

    malagambafane Legendă vie

    40 de runde jucate duduia de diamant bifata,de la diverse am luat tot in afara de tarte,acum sa vad ce mai pot lua de la clasice. Bafta tuturor !
     
  16. dadan

    dadan Oracol omniscient

    45 de runde si duduia...tot de aur a ramas :cry: .
    Speranta moare ultima,nu ?
    :oops:
    Bafta tuturor la tinta in continuare!
     
  17. marianz

    marianz Scriitor în devenire

    am reusit sa fac eventul ,am 45 de runde jucate si mai am timp sa fac mai multe puncte ,felicitari celor care au terminat sa spor celor care mai au . au am avut 3 lovituri din prima la fix
     
    StinckyRedneck, SOSYGMA, roliana57 și alți 11 apreciază asta.
  18. yocoama

    yocoama General forum

    47 runde pana acum,duduia de diamant,lampi norocoase si de la diverse tot in afara de stelute si tarta.Sper ca pana maine sa iau si faulti.
    Succes tuturor:D
     
    StinckyRedneck, SOSYGMA, roliana57 și alți 13 apreciază asta.
  19. -iulia1992-

    -iulia1992- Maniac forum

    41 de runde jucate si nici urma de diamante! :D
    Am luat tot de la diverse in afara de stelute si tartele pinkie
    De acum incolo, vad ce monede mai strang si ce mai pot lua de la clasice. In acest moment mai am 34
    8 monede
     
    StinckyRedneck, SOSYGMA, roliana57 și alți 11 apreciază asta.
  20. bubumic

    bubumic Novice forum

    Buna ziua, am cumparat de la shop, arbori maui si baikal si nu am primit decit pe cei maui.
     
    Modificat ultima dată de către moderator: 7 Mai 2017
    donnadmn, malagambafane și popescudana42 apreciază asta.
Stare subiect:
Nu este deschis pentru răspunsuri suplimentare.