Feedback Septemberfest - Petice fericite VI

Discuție în 'Runda de discuții' creată de EllaBalerina, 28 Sep 2021.

Dragă cititor al forumului nostru,

Dacă dorești să participi activ la discuțiile purtate, ai întrebări sau vrei să deschizi alte teme, este necesar să te conectezi în continuare în joc. În cazul în care nu ai încă un cont de joc, te rugăm să te înregistrezi. Ne bucurăm să te revedem în viitor în forumul nostru! CLICK AICI
?

Cum vi se pare eventul?

Sondaj închis pe 5 Oct 2021.
  1. Îmi place

    57,2%
  2. Îmi este indiferent

    2,4%
  3. Nu-mi place

    40,4%
  1. tcmxxl1975

    tcmxxl1975 Expert forum

    a 2-a runda azi luni 04.10.2021 putin peste 52 minute 2 runde de plante fara bonusuri fara nimik, am primit intr adevar de la roata un jackpot dar constand intr un item , 2 cutii picollo am reusit din 249 runde , am jucat numai la monede stea dar ce sa vezi , am avut multe tabele cu 6 feluri de petice !!! nu 4 , nu 5....ci 6 !!! oricum si eventul asta a fost bunicel , sa vedem ce ofera cele 2 cutii ....succes
    [​IMG]
     
    -iulia1992-, kameliana59, stiucarul și alți 9 apreciază asta.
  2. SidTheKid

    SidTheKid Locuitor permanent

    Fac oare 65 de monede stea în 24h? Nu mai am compost, nu mai am nimic, poate cu noroc.
    Ce-o fi o fi, ne jucăm șansa până la capăt.
     
  3. tcmxxl1975

    tcmxxl1975 Expert forum

    Jack a murit ! ma rog ...este aproape mort...mai are o singura recoltare ! Traiasca Jack ! alaturi de el din cutiile picollo cea mai mare gherla posibila si imposibila ...prietenul urs....fereasca Dzeu ! am 2 in inventar ....o pacoste acest "prieten"....in fine....a meritat o zi si 1h fara item e , mai ales ca i am prelungit viata lui Jack....ma duc sa sterg gherla de pe teren...fereasca Dzeu !....succes
    [​IMG]
     
  4. in.the.rain

    in.the.rain Conte forum

    505/1081=2.14/runda . Mai am 169 petice nefolosite ...maine dimineata ma ocup de nasturi si ma opresc.

    Gata, m-am oprit! 787 petice / 1770 moneda stea = 2.24 / runda. Am luat : cucul,perusul,cutiile Piccolo,Harsti Harsti Harsti,Acrobatie cu tesaturi,Upgrade Acrobatie si Ma dai pe spate.
     
    Modificat ultima dată: 5 Oct 2021
  5. Criselt

    Criselt Legendă vie

    Dupa o urmarire ca in filme, am reusit sa prind cucul alergator, dupa 406 petice cusute. Sunt foarte multumita, voi vedea ce voi mai cumpara dupa ultima recoltare.
     
  6. paulici_01

    paulici_01 Conte forum

    Obtinut vrej . Cumparat upgrade roboti horticultori si activat vrejul petice fericte 4 . Cumparat un arbore . Am obinut putine monede stea . Dar am jucat si putine petice. Vot pozitiv!
     
  7. derby54

    derby54 Veteran Forum

    Obtinut vrej.530 runde jucate,cumparat cutiile picollo din care au iesit umbreluta cu puncte si cosas.Greu cu peticitul mi-a zburat perusul sub nas nu am putut sa mai string decit 260 de monezi.Data viitoare o fi cu mai mult noroc.
     
  8. -elenaion49-

    -elenaion49- Baron forum

    Un scor de 2.48 si la mine. Din 649 de petice am obtinut 1610 monede stea. Am folosit cate 5 nasturi la fiecare plansa, cel mai mult au iesit 83 de monede la o plansa. In rest, de la 3 la 54.
     
  9. love_cakes

    love_cakes Junior Expert

    Mai greu, dar final de event si la mine, dupa o pauza destul de lunga.
    Vot pozitiv pentru event. - pentru mine ca nu am cumparat din timp nasturi, si acum is bun de pusi la naftalina -.-
    [​IMG]