Feedback Sezonul cadourilor

Discuție în 'Runda de discuții' creată de EllaBalerina, 8 Dec 2020.

Dragă cititor al forumului nostru,

Dacă dorești să participi activ la discuțiile purtate, ai întrebări sau vrei să deschizi alte teme, este necesar să te conectezi în continuare în joc. În cazul în care nu ai încă un cont de joc, te rugăm să te înregistrezi. Ne bucurăm să te revedem în viitor în forumul nostru! CLICK AICI
?

Ce părere aveți despre acest sezon?

Sondaj închis pe 7 Ian 2021.
  1. Îmi place

    77,0%
  2. Îmi este indiferent

    13,1%
  3. Nu-mi place

    9,8%
  1. EllaBalerina

    EllaBalerina Board Administrator Team Farmerama RO

    Salutare fermieri,

    Vă așteptăm în această temă pentru păreri, opinii și nelămuriri cu privire la noul sezon. De asemenea, prin intermediul sondajului vă puteți exprima rapid opinia în privința acestei caracteristici.

    Nu uitați să consultați AICI tutorialul iar pentru alte link-uri utile: Indexul.

    Spor!
     
    paulici_01, MicuNicu, Criselt și alți 3 apreciază asta.
  2. zeepinkstar

    zeepinkstar Baron forum

    Imi cer scuze, cred ca nu vad bine la ora asta, dar nu gasesc in tabel la ce rang se poate castiga Suvenirul Festiv. Am vazut doar Abțibildul Suvenir festiv.
     
    paulici_01, MicuNicu, Criselt și alți 2 apreciază asta.
  3. k0

    k0 Global Team Leader Team Farmerama RO

    Nu este "Abțibild Suvenir festiv". Este un abțibild și un item.
     
    paulici_01, Criselt, giuly1969 și alți 3 apreciază asta.
  4. zeepinkstar

    zeepinkstar Baron forum

    Am uitat complet sa livrez comenzile in prima zi :(. Oare daca livrez zilnic la toate comenzile, am sanse sa ajung la nivelul 39? Astazi am luat recompensa de la 11. Sau pot cumpara cumva mai multe misiuni la cooperativa pentru a putea livra mai mult?
     
    paulici_01, davidsiirina08, Criselt și alți 5 apreciază asta.
  5. derby54

    derby54 Veteran Forum

    daca vezi ca nu termini poti cumpara cu creitari la shop puncte sau ai pachetul de avansare saptaminal cu bani reali sau de obicei la alte editii mai erau eventuri unde puteai cistiga puncte cred ca se baga si acum vezi tu ce optiuni alegi dar cred ca mai ai timp sa le faci eu am ajuns la niv 20 cu livrari zilnice spor
     
  6. Claudia

    Claudia Duce forum

    Da, ai sanse reale sa-l termini daca livrezi zilnic. In plus, nu a fost sezon pana acum in timpul caruia sa nu se desfasoare alte eventuri care sa aiba printre premii si puncte de sezon, in cantitati destul de mari. Poti sa mai mergi si la Shop si daca ai creitari disponibili sa cumperi niste sute de puncte de sezon. Daca ai si MM disponibile, poti sa cumperi pachetul saptamanal cu puncte de sezon, cu 50 MM parca sunt vreo 1700 de puncte.

    Eu am ajuns azi la nivelul 23.
     
  7. zeepinkstar

    zeepinkstar Baron forum

    Va multumesc, am 400 creitari, pana acum nu mi-au sarit in ochi punctele de la shop. O sa recuperez, multumesc mult.
     
  8. patrickpaul2003

    patrickpaul2003 Novice forum

    Daca cumpar ,,permisul pentru sezon``acum când sunt la nivelul 22 primesc din urma recompensele suplimentare pana la nivelul 22?
     
    paulici_01, Criselt, davidsiirina08 și alți 4 apreciază asta.
  9. giuly1969

    giuly1969 Ambasador forum

    Da, le poți revendica!
     
    paulici_01, Papy, Criselt și alți 6 apreciază asta.
  10. Cruella

    Cruella S-Moderator Team Farmerama RO

    Sezonul cadourilor a fost prelungit și va fi activ până în data de 05 ianuarie 2021, ora României 15:00. Tutorialul a fost actualizat.
     
    bmw123bmw, -katnik-, paulici_01 și alți 7 apreciază asta.
  11. derby54

    derby54 Veteran Forum

    Sezon terminat sa vedem de cite ori mai pot repeta ultima runda.Spor la toata lumea
     
  12. cp58

    cp58 Ambasador forum

    [​IMG]
    Ma opresc aici. Nu mai repet ultima runda.
     
    ghitane, paulici_01, -katnik- și alți 8 apreciază asta.
  13. bmw123bmw

    bmw123bmw Supervizor forum

    Am repetat de 3 ori ultimul nivel :D mai continui doar pentru creitari si puietii aia 2 ... poate prind pomul nou :D
     
    derby54, paulici_01, -katnik- și alți 6 apreciază asta.
  14. Criselt

    Criselt Legendă vie

    Si eu imi refuz clientii de-acum, sunt prea pretentiosi. Voi mai acumula doar punctele de la event si cele zilnice, de la permis, pentru repetarea nivelului 40.
     
    CLAUDIU_T, gily2019, derby54 și alți 8 apreciază asta.
  15. Alphers

    Alphers Junior Expert

    bonusul Suvenirului Festiv ramane tot intre data 03-10 Ianuarie? sau odata cu prelungirea sezonului s-a modificat si data bonusului?
     
    CLAUDIU_T, davidsiirina08, MicuNicu și alți 4 apreciază asta.
  16. k0

    k0 Global Team Leader Team Farmerama RO

    Ar trebui să fie amânat și bonusul.
     
  17. love_cakes

    love_cakes Junior Expert

    Primul sezon terminat complet. As mai fi avut timp sa fac inca o data ultimul nivel, dar daca am ajuns la rangul maxim :oops:
    Sper sa am noroc cu puietii si sa prind macar 1-2 arbori ravanela, ca la cutia piccolo nu mi-a iesit deloc ce voiam...

    [​IMG]
     
  18. MicuNicu

    MicuNicu Maniac forum

    Iti urez succes, eu am facut ultimul nivel de 6 ori si tot caut arborii aia. M-am plictisit cautand, asa ca o sa-l mai inchei odata doar din bonusul zilnic de permis...Si cu permisul luat, am adunat si de pe dreapta puieti, ad-uri, tot ce s-a oferit...Dar poate ai mai mult noroc! Eu cu siguranta sunt mai ghinionist!
     
    matusam, paulici_01, CLAUDIU_T și alți 6 apreciază asta.
  19. love_cakes

    love_cakes Junior Expert

    Un ravanela la 20 puieti, deci cam asta e norocul - cred ca tre sa le faci pe toate sau ceva de genu ca sa prinzi. Also, eu am asteptat si i-am pus pe toti 20 o data (desi nu stiu daca are relevanta sau nu).

    [​IMG]
     
    paulici_01, CLAUDIU_T, derby54 și alți 7 apreciază asta.
  20. CLAUDIU_T

    CLAUDIU_T Junior Expert

    Event finalizat pe ultima suta de metri, cu nivelul 40 repetat de doua ori.Momentan ma opresc aici si asa l am inceput mult mai tarziu nefiind sigur daca sa l incep sau nu, datorita ,,clientilor'' din ce in ce mai pretentiosi,permisului de sezon,pachet saptamanal etc
     
    paulici_01, luizacuflori, -katnik- și alți 3 apreciază asta.