Feedback Sezonul iepurelui de primăvară

Discuție în 'Runda de discuții' creată de EllaBalerina, 29 Mar 2023.

Dragă cititor al forumului nostru,

Dacă dorești să participi activ la discuțiile purtate, ai întrebări sau vrei să deschizi alte teme, este necesar să te conectezi în continuare în joc. În cazul în care nu ai încă un cont de joc, te rugăm să te înregistrezi. Ne bucurăm să te revedem în viitor în forumul nostru! CLICK AICI
?

Ce părere aveți despre acest sezon?

Sondaj închis pe 27 Apr 2023.
  1. Îmi place

    51,1%
  2. Îmi este indiferent

    20,0%
  3. Nu-mi place

    28,9%
  1. EllaBalerina

    EllaBalerina Board Administrator Team Farmerama RO

    Salutare fermieri,

    Vă așteptăm în această temă pentru păreri, opinii și nelămuriri cu privire la noul sezon. De asemenea, prin intermediul sondajului vă puteți exprima rapid opinia în privința acestei ediții.

    Nu uitați să consultați AICI tutorialul iar pentru alte link-uri utile: Indexul.

    Spor!
     
  2. RazvanAndrei

    RazvanAndrei Expert forum

    Din ce vad, acest sezon ofera 1 x Lepidodendron, iar adapostul este cel de pe Clar de Luna (barlog de pui de calmar) si se mai ofera 2 cutii magice Piccollo pe langa.

    Zic pas sincer, nu vad ce noutati ar aduce acest sezon. Nu se merita sa cumperi VIP pass, sau cum ii spune. :)


    Edit: Nu numai ca barlogul s-a dat si in Octombrie 2022, insa a fost disponibil si la Shop O Rama, cu creitari si s-a dat si la D&C (a fost disponibil pt schimb). Adica, chiar ma asteptam sa fie un adapost nou, nu ca ar fi schimbat cu ceva faptul ca eventul isi pierde efectul.
     
    Modificat ultima dată: 29 Mar 2023
  3. z.zoita

    z.zoita Junior Expert

    eventurile de sezon au devenit lipsite de interes de a mai fi jucate deoarece recompensele se repeta barlog pentru pui de calmar s-a obtinut si in octombrie 2022 la fel cum a fost si cu habitat pentru ocelot dat de doua ori , resursele necesare sa faci un nou sezon sunt destul de mari fara sa beneficiezi de un pom sau un adapost nou zic pas
     
    derby54, ILF£NOM£NO, -katnik- și alți 12 apreciază asta.
  4. bmw123bmw

    bmw123bmw Supervizor forum

    Barlog ul pui de calamar pentru ce teren este? clar de luna?
    Eu unul il cumpar .. deoarece am lipsit o perioada de timp si am cam ramas in urma cu adaposturi / pomi...
     
    Modificat ultima dată: 29 Mar 2023
  5. z.zoita

    z.zoita Junior Expert

    da este pentru clar de luna dar poti sa-l produci si tu la jack"s shop din 1200 flori de amurg,60 tomate de groaza,1000 dovleac monstru 30 glob de arbore fosforescent
     
    Modificat ultima dată: 29 Mar 2023
  6. in.the.rain

    in.the.rain Conte forum

    Eu o sa-l fac pentru Piccolo!
     
    Modificat ultima dată: 30 Mar 2023
    victorashi, NM1969, ILF£NOM£NO și alți 11 apreciază asta.
  7. gabi_83i

    gabi_83i Junior Expert

    Pas . Foarte slab sezon, asa ca notat in consecinta cu vot negativ.
     
    victorashi, z.zoita, in.the.rain și alți 9 apreciază asta.
  8. k0

    k0 Global Team Leader Team Farmerama RO

    Unele recompense au fost modificate, de exemplu Bârlogul pentru pui de calmar a fost înlocuit de Franklina. Tutorialul a fost actualizat.
     
    adriane45, vyyo5252, tcmxxl1975 și alți 14 apreciază asta.
  9. MicuNicu

    MicuNicu Maniac forum

    Gata odata:
    [​IMG]

    Iar dupa ce am luat punctele de sezon din event era gata sa fie si a 2-a oara!
    [​IMG]
     
    geta_numai_eu, kameliana59, .mpond. și alți 11 apreciază asta.
  10. bmw123bmw

    bmw123bmw Supervizor forum

    Gata si eu de 3 4 zile :D
     
    kameliana59, ani.vajai, tcmxxl1975 și alți 7 apreciază asta.
  11. -katnik-

    -katnik- Comisar forum

    Misiunea -Sezonul iepurelui de primavara - finalizata.
    Vot pozitiv.
    Spor tuturor fermierilor !
     
    derby54, kameliana59, paulici_01 și alți 7 apreciază asta.
  12. in.the.rain

    in.the.rain Conte forum

    Gata si eu !
     
    raisa2005, kameliana59, paulici_01 și alți 7 apreciază asta.
  13. kameliana59

    kameliana59 Comandant forum

    Bravo fermieri, sunteti harnici..La mine este al doilea sau al treilea din anul asta pe care nu-l fac. Ma uit la inceput la premii iar daca nu-mi plac premiile, nu-l fac. Am ajuns la nivelul 17 cu punctele de recompensa de la eventuri.
     
    raisa2005, derby54, vinfiert și alți 7 apreciază asta.
  14. MicuNicu

    MicuNicu Maniac forum

    Aveam nevoie de cei 2 copacei de la nivelul 39, poate ajuta si puietul de la nivelul repetabil!
     
    raisa2005, derby54, in.the.rain și alți 7 apreciază asta.