Feedback Sezonul ouălor vopsite

Discuție în 'Runda de discuții' creată de EllaBalerina, 23 Mar 2021.

Dragă cititor al forumului nostru,

Dacă dorești să participi activ la discuțiile purtate, ai întrebări sau vrei să deschizi alte teme, este necesar să te conectezi în continuare în joc. În cazul în care nu ai încă un cont de joc, te rugăm să te înregistrezi. Ne bucurăm să te revedem în viitor în forumul nostru! CLICK AICI
?

Ce părere aveți despre acest sezon?

Sondaj închis pe 21 Apr 2021.
  1. Îmi place

    71,1%
  2. Îmi este indiferent

    21,1%
  3. Nu-mi place

    7,9%
  1. EllaBalerina

    EllaBalerina Board Administrator Team Farmerama RO

    Salutare fermieri,

    Vă așteptăm în această temă pentru păreri, opinii și nelămuriri cu privire la noul sezon. De asemenea, prin intermediul sondajului vă puteți exprima rapid opinia în privința acestei caracteristici.

    Nu uitați să consultați AICI tutorialul iar pentru alte link-uri utile: Indexul.

    Spor!
     
    -iulia1992-, SidTheKid, paulici_01 și alți 4 apreciază asta.
  2. kiri2270

    kiri2270 Legendă vie

    [​IMG]
     
    melinda19751, -iulia1992-, Adana71 și alți 13 apreciază asta.
  3. love_cakes

    love_cakes Junior Expert

    Cu punctele de la misiunea de azi, am incheiat si eu. Ma bucur de arborele tule si bazinul pentru meduze, care n-au vrut deloc sa vina pan-acum si la mine la ferma xD
    [​IMG]
     
    Modificat ultima dată: 9 Apr 2021
  4. derby54

    derby54 Veteran Forum

    Sezon terminat
     
  5. Adana71

    Adana71 Locuitor permanent

    Gata si eu.
     
  6. RazvanAndrei

    RazvanAndrei Expert forum

    Si eu, mai spre final de event :D


    [​IMG]
     
  7. malagambafane

    malagambafane Legendă vie

    Final si la mine !
     
  8. cp58

    cp58 Ambasador forum

  9. melinda19751

    melinda19751 Scriitor în devenire

    Final de sezon si la mine.
     
  10. DW..

    DW.. Scriitor activ

    Pentru cine intereseaza:cand iei cu token-uri mai multe bonusuri odata pentru articole datatoare ,bonusul se cumuleaza in timp de 2 ore ,nu se mareste pe perioada de timp .Adica :3 token-uri de 2 ore x150% egal 2 ore X 450PE.Nu stiu daca merge si cu plus1 pe parcele,o sa incerc data viitoare
     
  11. love_cakes

    love_cakes Junior Expert

    Vot cat se poate de pozitiv acestui sezon!
    15 adaposturi misterioase (adunate de la sezon si ce eventuri au mai fost) am primit acvariul de meduza mult asteptat (al 2lea din inventar) + 3 adaposturi agama (foarte multumita si de ele) :inlove:
    [​IMG]

    ps.. de helesteu crocodil m-am plictisit, dar vad ca tot aici trag :p
     
  12. vinfiert

    vinfiert Supervizor forum

    Da, asa este, ultima data am activat 8 deodata. N-am postat inainte pentru ca am crezut ca se stie, dar cred ca e bine ca ai postat...
     
  13. MicuNicu

    MicuNicu Maniac forum

    10 bonusuri de datatoare activate la gramada...ca alta data am uitat de ele, pastram acolo daca ma strangea la vreun event sa activez +1...
    Si nu uitati, activati mereu pocalul de sezon inainte de ora 15:00 cand se termina eventul, ca pierdeti efectul... Deci bonusurile si pocalul la 14:45.. Pentru un creitar nu m-am chinuit sa culeg la mana parcul, nici n-am avut rabdare sa astept ora 15:00...
    Numai ca eu votez indiferent, de fiecare data sezonul ma lasa fara stocuri, cate ceva bun sau care imi trebuie gasesc mereu, aceeasi poveste cu alergat cateva zile dupa refacere stocuri...
     
  14. Cruella

    Cruella S-Moderator Team Farmerama RO



    Nu se cumuleaza timpul. Daca activezi 18 tokenuri vei avea +2 plante timp de 1 ora.
     
    -Abramburica-, derby54, paulici_01 și alți 6 apreciază asta.
  15. nikolae28

    nikolae28 Board Administrator Team Farmerama RO

    Itemul "Suvenirul oualor vopsite" ofera bonus de crestere cu 5% a Super compostului, nu a Super hranei. Tutorialul a fost modificat.
     
    donnadmn, giuly1969, love_cakes și alți 6 apreciază asta.