Feedback Spectacol de modă la fermă

Discuție în 'Runda de discuții' creată de k0, 19 Aug 2020.

Dragă cititor al forumului nostru,

Dacă dorești să participi activ la discuțiile purtate, ai întrebări sau vrei să deschizi alte teme, este necesar să te conectezi în continuare în joc. În cazul în care nu ai încă un cont de joc, te rugăm să te înregistrezi. Ne bucurăm să te revedem în viitor în forumul nostru! CLICK AICI
?

Ce părere aveți despre acest event?

Sondaj închis pe 26 Aug 2020.
  1. Îmi place

    70,6%
  2. Mi-e indiferent

    6,1%
  3. Nu-mi place

    23,3%
  1. mitu55

    mitu55 Novice forum

    event incheiat .acum refacem stocul din magazii
     
    stiucarul, amy46, paulici_01 și alți 7 apreciază asta.
  2. mitzipitzi

    mitzipitzi De-al casei

    event finalizat vot pozitiv
     
    stiucarul, amy46, paulici_01 și alți 7 apreciază asta.
  3. amalia2405

    amalia2405 Duce forum

    Event finalizat. Succes celor care mai au de defilat pe podium.
     
    amy46, paulici_01, mara62 și alți 5 apreciază asta.
  4. Eveline65

    Eveline65 Începător forum

    Am terminat ieri eventul, si mi-a placut acest event la inceput. Acum insa ma tot gandesc la "genul acesta de eventuri", unde ai misiuni de finalizat, esti nevoit sa livrezi produse (deoarece misiunile se succend in asa fel incat nu ai cum sa o sari) si ca recompensa primesti ceva ce nu poti folosi. Ma refer la mine, care am primit copacul de scule XXl, (nu am varianta simpla, deci e degeaba XXL), la baiatul de mai sus care intreba de centrala solara...Sunt sigura ca mai sunt si altii ca mine. Am o rugaminte pentru cei care "creeaza eventurile", sa o faca in asa fel incat sa fie echitabil pentru toti jucatorii. Aceste jocuri, parerea mea, ar trebui sa iti creeze delectare si relaxare. Daca acest lucru nu se intampla, ca jucator, iti pierzi incet, incet dorinta de a mai juca si cei din "culisele jocului" pierd un client. Azi unul, maine altul... Eventul mi-a placut, dar din acest motiv am dat vot negativ. Sa speram ca se gandeste totusi cineva si la aceste aspecte.
    Sa auzim de bine!
     
    Bastet, stiucarul, hcnxdz și alți 18 apreciază asta.
  5. malagambafane

    malagambafane Legendă vie

    Event terminat , bafta !
     
    stiucarul, amy46, Criselt și alți 8 apreciază asta.
  6. dumidaniel

    dumidaniel Scriitor în devenire

    buna ziua eventul este frumos dar am dat vot negativ ca la recompensa cu copacul de scule XXL poti lua varianta XXL dar daca nu ai varianta simpla este nefolositor si trebuia sa faci eventul din 5 septembrie 2018 (petrecerea zarzavaturilor) ca sa ai varianta simpla
    nu vreau sa va suparati dar ar fi fost bine sa dati la recompensa cu copacul de scule varianta XXL si un Copac cu unelte Varianta simpla ca sa fie toata lumea fericita
    Parerea Mea Succes tuturor in continuare;)
     
    Bastet, stiucarul, hcnxdz și alți 17 apreciază asta.
  7. malagambafane

    malagambafane Legendă vie

    As fi inteles decizia ta daca la data eventului nu ai fi fost jucator farmerama dar tu aveai ceva timp de cind jucai , a fost doar decizia ta sa nu faci acel event.
     
    stiucarul, amy46, derby54 și alți 10 apreciază asta.
  8. dexter_bv

    dexter_bv Scriitor activ

    Am luat si eu prima linie de vrej, mergem inainte , incet, incet ...dar sigur :D. mai este timp, sper sa termin. Spor la treaba celor care mai au de lucru!
     
    stiucarul, amy46, mariuta48 și alți 8 apreciază asta.
  9. scutica

    scutica Junior Expert

    event terminat! vot pozitiv
     
    stiucarul, amy46, giuly1969 și alți 8 apreciază asta.
  10. mara62

    mara62 Conte forum

    Event finalizat
     
    dexter_bv, amy46, derby54 și alți 9 apreciază asta.
  11. paulici_01

    paulici_01 Conte forum

    Am luat prima linie de vrej. Continuam plantarea si recoltarea . Event frumos si usor ! Spor la treaba ! O saptamana frumoasa !
     
    stiucarul, mara62, amy46 și alți 7 apreciază asta.
  12. lucabogdan

    lucabogdan Începător forum

    Buna ziua. Am omis sa onorez primele doua cerinta la Iepurasul model, iar acum nu pot termina eventul. Ce se mai poate face?
    Multumesc.

    Scuze - cerinte.
     
    Modificat ultima dată de către moderator: 24 Aug 2020
    -iulia1992-, paulici_01, mara62 și alți 6 apreciază asta.
  13. Criselt

    Criselt Legendă vie

    Nu inteleg, cerintele se realizeaza intr-o ordine stricta, fara primele doua la iepuras nu puteai onora celelalte. Poti pune o poza, te rog?
     
    stiucarul, -iulia1992-, paulici_01 și alți 5 apreciază asta.
  14. MicuNicu

    MicuNicu Maniac forum

    Pai onoreaza-le acum, ca probabil mai ai macar cate o lipsa si la celelalte modele, iepurasul fiind ultimul. La fiecare model, ai putut onora ce sarcini ai dorit, doar ca trebuie sa iei modelele pe rand, in ordine...
    Sunt si eu gata, mai la coada asa ca nu ma pricep la moda...Poza:
    [​IMG]
     
    Modificat ultima dată: 24 Aug 2020
    stiucarul, ghitane, -iulia1992- și alți 7 apreciază asta.
  15. Criselt

    Criselt Legendă vie

    Event finalizat, mult spor celor care mai defileaza in lumina reflectoarelor!
     
    stiucarul, -iulia1992-, dexter_bv și alți 8 apreciază asta.
  16. lucabogdan

    lucabogdan Începător forum

    Buna ziua. Incerc sa pun o poza, dar inca nu-mi dau seama cum.
    [​IMG]
     
    stiucarul, -iulia1992-, giuly1969 și alți 7 apreciază asta.
  17. Cruella

    Cruella S-Moderator Team Farmerama RO

    Aici gasesti detalii.
     
    -iulia1992-, giuly1969, paulici_01 și alți 5 apreciază asta.
  18. sclau8

    sclau8 Cunoscător forum

    Probabil mai ai si la alte animale cerinte care trebuie efectuate, ai selectat manual tu iepurasul. Si eu am patit, am iesit din joc, am intrat inapoi, am deschis eventul si m-a pus la animalutul care era la rand.
     
    stiucarul, -iulia1992-, giuly1969 și alți 7 apreciază asta.
  19. lucabogdan

    lucabogdan Începător forum

    stiucarul, -iulia1992-, giuly1969 și alți 8 apreciază asta.
  20. amy46

    amy46 Comandant forum

    nu ai inca suficiente plante ca sa donezi,mai trebuie sa plantezi in continuare,apoi urmeaza cerinta bonus de la fiecare personaj,in total vei avea 32 runde jucate...(ai 399 plante si trebuie sa donezi 1362)...