Feedback Spectacol de Schi Nautic

Discuție în 'Runda de discuții' creată de EllaBalerina, 29 Iul 2020.

Dragă cititor al forumului nostru,

Dacă dorești să participi activ la discuțiile purtate, ai întrebări sau vrei să deschizi alte teme, este necesar să te conectezi în continuare în joc. În cazul în care nu ai încă un cont de joc, te rugăm să te înregistrezi. Ne bucurăm să te revedem în viitor în forumul nostru! CLICK AICI
?

Cum vi se pare eventul?

Sondaj închis pe 4 Aug 2020.
  1. Îmi place

    27,3%
  2. Îmi este indiferent

    4,1%
  3. Nu-mi place

    68,6%
  1. gligoruttz

    gligoruttz Junior Expert

    M-am inecat si eu la mal.
    Am fost la munca si nu am reusit sa culeg la timp.
    Nu mai pot termina necesarul de plante , am epuizat stocu de SC.
    Am ajuns la 92/92 pacat.
     
    Adana71, mariuta48, stiucarul și alți 15 apreciază asta.
  2. mara62

    mara62 Conte forum

    Event finalizat
     
    Adana71, stiucarul, -iulia1992- și alți 15 apreciază asta.
  3. elevator70

    elevator70 Novice forum

    Nu mi-a placut. Pentru mine au fost prea mari cerintele. Am ajuns doar la 71/71. Resurse consumate foarte multe si satisfactie nu.
     
    malagambafane, MicuNicu, Adana71 și alți 13 apreciază asta.
  4. paulici_01

    paulici_01 Conte forum

    Vot negativ de la inceput. Cerinte prea mari, drop slab. Nu am reusit sa iau compas - 2 bucati si nici al treilea vrej. Chiar daca nu as fi avut acea pauza de aproape o zi , tot nu as fi reusit sa finalizez.
     
    malagambafane, MicuNicu, Adana71 și alți 14 apreciază asta.
  5. Criselt

    Criselt Legendă vie

    89/89. N-am reusit sa iau ultimul compas desi am investit in jur de 5000 SC si 3000 CS, adica tot ce am avut sau am putut cumpara. Roata nu mi-a dat decat +1 pentru plante, de doua ori. Este a doua dezamagire de anul acesta, dupa eventul "Marea urmarire" in care am ratat "la mustata" copacul cu MM, asa incat imi schimb votul intr-unul negativ. Imi plac provocarile, dar totusi nu in situatia in care atingerea scopului propus depinde de aleatoriu.
    Felicitari finalistilor, sincer, ma bucur pentru voi!
     
    dulcica1970, MicuNicu, ani.vajai și alți 16 apreciază asta.
  6. gligoruttz

    gligoruttz Junior Expert

    Asta este dragi gospodari. Plec la munca si nu mai pot face nimic.
    95/95 macar de mai era o zi, resurse zero.
    Om trai si om vedea ce eventuri ne mai rezerva viitorul.
    Sa fiti sanatosi.
     
    malagambafane, MicuNicu, ani.vajai și alți 17 apreciază asta.
  7. ancadoina

    ancadoina Avansat

    poate o surpriza de prelungire a eventului ?
     
    malagambafane, MicuNicu, ani.vajai și alți 14 apreciază asta.
  8. BorisLara

    BorisLara Scriitor în devenire

    Am dat vot negativ. Desi am multe plante de event, nu le pot folosi pentru ca nu am drop (veste de salvamar). Prea multe sarcini, 59 x 2, ca sa pot lua cele doua bilete, general si VIP, si sa realizez si misiunile la cooperativa.
     
    malagambafane, MicuNicu, Adana71 și alți 11 apreciază asta.
  9. bmia_maria

    bmia_maria Scriitor activ

    Ca sa iei biletele ai nevoie de 41 drop nu 59....insa nu te vor ajuta prea mult misiunile de la cooperativa( doar pt recompensa oferita ) fiindca nu mai ai timp sa inmultesti noile plante . Desi mie dropul nu mi s a parut a fi o problema ci numarul mare de plante...de exemplu eu am drop plus1577 si nu am terminat eventul sunt 94/100 . Iar pentru a salva niste plante ( 2800 / 2600 ) eu nu am facut misiunile de la cooperative decat strict pt a obtine cate 10 buc de plantele noi .
     
    Modificat ultima dată: 4 Aug 2020
    malagambafane, MicuNicu, mariuta48 și alți 12 apreciază asta.
  10. ramonyka99

    ramonyka99 Pretendent

    nu mi place,foarte multe plante cu timp mare de maturare
     
    malagambafane, MicuNicu, Adana71 și alți 12 apreciază asta.
  11. denisa1969

    denisa1969 Pretendent

    Am reusit sa fac 75 de misiuni pe fiecare parte
    Imi plac evenimentele de acest tip, dar intr-adevar au fost necesare foarte multe plante..
    Totusi, am dat un vot pozitiv
     
    petra2172, rubarbu, malagambafane și alți 13 apreciază asta.
  12. bmia_maria

    bmia_maria Scriitor activ

    Ar fi ok . Poate ar fi mai multi cei care ar reusi sa termine eventul...desi daca ai reusit sa iei toate compasurile eu zic ca e ok, oricum cred ca restul sarcinilor erau un bonus pt cei foarte rapizi … Dar nu cred ca ar fi corect sa se modifice regulile in timpul meciului si nici fata de cei care au finalizat deja , care sigur au investit multe resurse de orice fel sau timp ….Oricum miine incepe un nou event , se pare de reproducere de unde vom avea probabil un nou drop sau articol special necesar la AQUA MANIA .
     
    petra2172, malagambafane, MicuNicu și alți 13 apreciază asta.
  13. t_ina_e

    t_ina_e General forum

    Inchei eventul cu 170 sarcini facute din 200.
    Nu am investit nimic, decat timp, apa, ingrasamant si SC si SCZ cand am inmultit plantele.
    Un event care se combina frumos cu Aqua Mania, dar prost calculat, ca si durata, de dezvoltator.
    Parerea mea este ca acest event trebuia sa se desfasoare pe parcursul a 8 zile pentru a permite fiecarui jucator sa finalizeze toate sarcinile.
    Sunt convinsa ca cine vroia sa termine mai repede acest event investea ca de fiecare data bani reali pe cosuri si resurse.
    Sper ca pe viitor eventurile sa fie accesibile tuturor jucatorilor.
    Pentru cele scrise mai sus, dau un vot negativ, din pacate.
    Felicitari tuturor!
     
    petra2172, aniraf, MicuNicu și alți 20 apreciază asta.
  14. .mirela85.

    .mirela85. Junior Expert

    eu nu am donat la cooperativa decat la sarcina 3 unde am luat plantele si pe urma le-am inmultit.Dar cu toate astea tot nu termin evantul din cauza plantelor
     
    petra2172, malagambafane, MicuNicu și alți 12 apreciază asta.
  15. BorisLara

    BorisLara Scriitor în devenire

    Poate nu m-am exprimat destul de clar, e vorba de 59 de "pasi" de fiecare parte, stanga si dreapta.
     
  16. dodi.b

    dodi.b Scriitor în devenire

    Terminat eventul, am consumat cam 5k SC și 1,5k Suzi. Le aveam, nu am cumpărat. Vot negativ.
     
  17. geta_numai_eu

    geta_numai_eu Maestru forum

    Event terminat de dimineata la 6,cu putin noroc la roata ieri am lut un bonus de 100% si la inceput 4 de +1 si un bonus tot de 100 din sura.
     
    petra2172, davidsiirina08, mara62 și alți 10 apreciază asta.
  18. bmw123bmw

    bmw123bmw Supervizor forum

    Atat..
    [​IMG]
     
    petra2172, davidsiirina08, mara62 și alți 13 apreciază asta.
  19. stiucarul

    stiucarul Demiurg forum

    Acum am terminat eventul !!
     
    petra2172, davidsiirina08, mara62 și alți 11 apreciază asta.
  20. mariuta48

    mariuta48 Legendă vie

    Gata, tocmai am cules ultima recolta. A fost greu, dar m-a ajutat roata, altfel eram si eu in tabara cealalta. Am folosit 1000 de sc si cam 700 de suzi, atat am avut alocat pentru acest event, dar am cheltuit ceva gg, am cumparat ingrasamant la preturi record 15mii/buc si m-am trezit in 2 nopti pentru recoltare. Felicitări tuturor și spor la următorul event!
    [​IMG]
     
    -katnik-, petra2172, davidsiirina08 și alți 13 apreciază asta.