Feedback Spectacol de Schi Nautic

Discuție în 'Runda de discuții' creată de EllaBalerina, 29 Iul 2020.

Dragă cititor al forumului nostru,

Dacă dorești să participi activ la discuțiile purtate, ai întrebări sau vrei să deschizi alte teme, este necesar să te conectezi în continuare în joc. În cazul în care nu ai încă un cont de joc, te rugăm să te înregistrezi. Ne bucurăm să te revedem în viitor în forumul nostru! CLICK AICI
?

Cum vi se pare eventul?

Sondaj închis pe 4 Aug 2020.
  1. Îmi place

    27,3%
  2. Îmi este indiferent

    4,1%
  3. Nu-mi place

    68,6%
  1. mariuss_borsann79

    mariuss_borsann79 Scriitor activ

    Acum am cules ultima recolta si am reusit sa termin eventul. Foarte greu si foarte costisitor din toate punctele de vedere. Am ramas fara resurse :(

    [​IMG]
    [​IMG]
     
    -katnik-, petra2172, davidsiirina08 și alți 14 apreciază asta.
  2. andreas30904

    andreas30904 Novice forum

    Final si la mine , vorba vine , 91/100... atat de aproape si totusi...greu si am ramas fara resurse...sper sa nu fie prea curand un event atat de costisitor .
     
    -katnik-, davidsiirina08, mara62 și alți 11 apreciază asta.
  3. MicuNicu

    MicuNicu Maniac forum

    88/88. Am pandit pana in ultima zi un bonus de la roata, altfel nu as fi consumat resursele, riscand sa nu reusesc finalizarea...Daca nu a venit, resursele au ramas frumos in sura, pentru vremuri mai bune...Votul e negativ.
     
    -katnik-, sclau8, -iulia1992- și alți 12 apreciază asta.
  4. malagambafane

    malagambafane Legendă vie

    83-80 , gust amar ,asta e . O fi maine mai bine . Speranta moare ultima , bafta tuturor !
     
    t_ina_e, -katnik-, sclau8 și alți 11 apreciază asta.
  5. jagarella

    jagarella Supervizor forum

    Pai de ce ai investit atat pentru o lada de bonusuri???? am vazut ca numai cu SC si suzie as putea lua cele 2 busole, asa ca am renuntat
     
    t_ina_e, -katnik-, malagambafane și alți 7 apreciază asta.
  6. Criselt

    Criselt Legendă vie

    Pentru ca speranta moare ultima! :p
     
    t_ina_e, -katnik-, malagambafane și alți 9 apreciază asta.