Templul ușilor - Discuții

Discuție în 'Runda de discuții' creată de Adelina40, 8 Apr 2016.

Dragă cititor al forumului nostru,

Dacă dorești să participi activ la discuțiile purtate, ai întrebări sau vrei să deschizi alte teme, este necesar să te conectezi în continuare în joc. În cazul în care nu ai încă un cont de joc, te rugăm să te înregistrezi. Ne bucurăm să te revedem în viitor în forumul nostru! CLICK AICI
Stare subiect:
Nu este deschis pentru răspunsuri suplimentare.
  1. berny2011

    berny2011 De-al casei

    Eu nu ma stresez,de fiecare data am terminat eventurile cu 1-2 zile inainte,numai cu garoafe si ghimbir,
    pomi xxl si unele adaposturi,am demolat pomi si adaposturile unde aveam rezerve mari in sura.
    Un sfirsit de saptamina frumos si sa va odihniti ca sa puteti semana,recolta .si morari.
     
    cristina-violeta05, dadan, roliana57 și alți 7 apreciază asta.
  2. adelina731

    adelina731 Novice forum

    Ma nelinisteste " factorul aleatoriu "... norocoasa cum sunt :cry:
     
    cristina-violeta05, SOSYGMA, dadan și alți 5 apreciază asta.
  3. jagarella

    jagarella Supervizor forum

    Deci nu incepi cu 300 drop incepi cu 100 si ceva, adica prima recltare de dupa inceperea eventului, asta inseamna incepere, ce iese in minutele de dupa inceperea eventului, nu ce iese dupa ce mai punem si mai recoltam si tot asa. Cu cupele la maxim iese peste 100 la recoltarea de dupa inceperea eventului, in cazul in care ferma este pregatita cu ce are mai bun
     
    SOSYGMA, dadan, pisitani și alți 5 apreciază asta.
  4. deea_sarpe

    deea_sarpe Junior Expert

    ce inseamna functia premium
     
    SOSYGMA, dadan și malagambafane apreciază asta.
  5. adria2

    adria2 Maniac forum

    Buna dimineata Chronos, daca nu e deranjul prea mare, te rog ai putea sa pui o poza cu un "item fioros " daca ai binenteles, eu nu am vazut si nici auzit, dar nici pe la Jack'shop n-am trecut...:oops:
     
    SOSYGMA, dadan, pisitani și alți 3 apreciază asta.
  6. marcela_f69

    marcela_f69 Conte forum

    Nu este nici un item fioros care sa influenteze dropul ,,,Chronos a sugerat ca la D&C ai sanse sa obtii broscute Howie daca oferi la schimb itemi fiorosi sau adaposturi /ateliere ROZ sau NEON la schimb ,,,,
     
    SOSYGMA, dadan, pisitani și alți 5 apreciază asta.
  7. nikolae28

    nikolae28 Board Administrator Team Farmerama RO

    Eu nu sunt Chronos, dar sper sa nu te superi ca iti indrept privirile catre // ACEASTA // postare !
     
    dadan, roliana57, donnadmn și alți 3 apreciază asta.
  8. Chronos

    Chronos Guest

    Buna dimineata! Este vorba de conturile Premium, care au ceva facilitati.

    [​IMG]
     
    dadan, malagambafane, matusam și alți 2 apreciază asta.
  9. adria2

    adria2 Maniac forum

    Iti multumesc, recunosc ca nu am nici un item fioros , de fapt nu am nimic din ce este pe-a colo ( adaposturi), dar nici, nu am vazut vreo cerere pentru un schimb adapost roz + item fioros = Howie Donat, oricum iti multumusc inca o data pentru amabilitate, si promtitudine.
     
    SOSYGMA, dadan, dandenis13 și alți 2 apreciază asta.
  10. nikolae28

    nikolae28 Board Administrator Team Farmerama RO

    Nu e timpul trecut sa obtii niscaiva itemi fiororsi, adaposturi fioroase etc. Vor mai fi o multime de eventuri "Noaptea vrajitoarelor" de acum incolo ! Incheiem aici aceasta discutie ca am spamat indeajuns aceasta tema ! Succes !
     
    dadan, roliana57, SkumpikaNina și alți 4 apreciază asta.
  11. Aniela101

    Aniela101 Scriitor în devenire

    Stie cineva cam cu cat la suta influenteaza un Howie dropul? O seara buna sa aveti!:music:
     
    SOSYGMA, mariolteanu, pisitani și alți 4 apreciază asta.
  12. SkumpikaNina

    SkumpikaNina Maestru forum

    +5% sanse doar una... .....mai multe howie mai mari sansele
     
    SOSYGMA, lexus200, pisitani și alți 8 apreciază asta.
  13. risti6

    risti6 Junior Expert

    Bună seara La eventul anterior,am început cam fără drop, am părinţii la ţară şi am fost la munci, am revenit,ca azi, seara şi am găsit buruieni pe parcele mici...dar am continuat, am terminat eventurile de acest gen, chiar dacă nu am hovii d-ăia sau mai ştiu eu ce, chiar dacă nu se oferă premii colosale, dar este jocul meu preferat, plantez şi recoltez pentru că ÎMI PLACE, e strategie şi mă incită să termin eventuri înaintea sau odată cu cei ce bagă bani reali. Aleatoriul acesta,ce vă sperie pe mulţi,înseamnă originalul, incitantul, ceea ce mă face să farmeresc în continuare! Bravo, B.P.! Am doar pomi jumbo,dar ştiu să gestionez resursele cum trebuie şi termin mereu cu o zi-două înainte orice event,chiar dacă lucrez şi eu 9ore pe zi şi nu am acces la net. Cu dragoste şi drag de joc, răzbeşte oricine! Spor tuturor!
     
    -raul_cătălin-, Ali, robert1616 și alți 23 apreciază asta.
  14. -elenaion49-

    -elenaion49- Baron forum

    Bravo risti6,atata optimism si bucurie mai rar vedem aici pe forum.Si eu sunt super multumita de tot ce inseamna acest joc,si consider ca ne face sa simtim bucuria copilariei.Asteptam cu drag eventele si,cu cat mai dificile,cu atat mai incitante si provocatoare.
     
    SOSYGMA, pisitani, risti6 și alți 14 apreciază asta.
  15. vlad2vlad

    vlad2vlad Începător forum

    Buna, e vreo posibilitate de a vedea ce usi am deschis la fiecare camera, am ajuns la camera 5 si as vrea sa stiu ce usi am deschis pt a sti cate plante sa mai cultiv. Ma poate ajuta cineva? Multumesc!
     
    SOSYGMA, donnadmn și malagambafane apreciază asta.
  16. _Agathon_

    _Agathon_ S-Moderator Team Farmerama RO

    camera.png
     
    Modificat ultima dată: 12 Apr 2016
    donnadmn, malagambafane, Aniela101 și alți 7 apreciază asta.
  17. rremy74

    rremy74 Novice forum

    poate cineva sa-mi spuna, din cei care au schimbat deja plante pentru chei, se face schimb pentru fiecare cheie in parte sau se pot dona plante pentru mai multe chei o data? multumesc de raspuns.
     
    malagambafane, SOSYGMA și dadan apreciază asta.
  18. roliana57

    roliana57 Legendă vie

    Toate se fac pe rand. Nici nu ai cum altfel. Incearca si vei vedea!
     
    SkumpikaNina, crivio, malagambafane și alți 7 apreciază asta.
  19. dariuss2000!

    dariuss2000! Profesionist forum

    am postat aici nr de plante care trebuie.s-a sters,nu stiu de ce .poate nu am postat unde trebuie.
     
    malagambafane apreciază asta.
  20. k0

    k0 Global Team Leader Team Farmerama RO

    Citez de pe prima pagina ”de aici”:
     
    malagambafane și matusam apreciază asta.
Stare subiect:
Nu este deschis pentru răspunsuri suplimentare.