Feedback Tigru Kung Fu

Discuție în 'Runda de discuții' creată de nikolae28, 6 Apr 2022.

Dragă cititor al forumului nostru,

Dacă dorești să participi activ la discuțiile purtate, ai întrebări sau vrei să deschizi alte teme, este necesar să te conectezi în continuare în joc. În cazul în care nu ai încă un cont de joc, te rugăm să te înregistrezi. Ne bucurăm să te revedem în viitor în forumul nostru! CLICK AICI
?

Cum vi se pare eventul ?

Sondaj închis pe 15 Apr 2022.
  1. Îmi place

    64,4%
  2. Îmi este indiferent

    2,9%
  3. Nu îmi place

    32,8%
  1. dodi.b

    dodi.b Scriitor în devenire

    Eu vând de ieri, cantități mici, să crească prețul. Pentru cine are nevoie de gologani.
     
  2. gggggg53

    gggggg53 Conte forum

    Am terminat si eu abia dimineata pentru ca am vrut sa beneficiez si de bonusurile din partea dreapta.
    Acum sa rearanjez ferma, am muncit din greu la plantat/demolat pomi,adaposturi, ateliere. Sa vad ce e pe la piata, mai am niste plante .
    Spor sa aveti!
     
  3. bebita69

    bebita69 Începător forum

    Buna,

    Cand dau sa vizitez piata imi apare stoc 0 la plantele de eveniment. Doar la mine apare asa?
    As mai avea nevoie sa cumpar cateva ca sa pot termina eventul :(
     
  4. valemnd158

    valemnd158 Junior Expert

    trebuie sa stai cu ochii si mouse-ul non stop pe piata :)) mai ales la ciupercile opuntia e nebunie
     
  5. leutzu61

    leutzu61 De-al casei

    ora 14...preturile in piata cresc cu 12% pe ora...daca vrei sa faci profit mai asteapta
     
  6. bebita69

    bebita69 Începător forum

    Ar fi de mare ajutor ca cei care au finalizat evimentul si au ramas cu plante sa le puna la vanzare la piata, ca sa poata cumpara si cei care au nivel mai mic sau au avut mai putin noroc :)

    Deci asa :D, eu credeam ca nimeni nu vrea sa vanda nimic sau ca are o problema jocul meuxD
    Iti multumesc pentru raspuns!
     
    Modificat ultima dată de către moderator: 12 Apr 2022
  7. leutzu61

    leutzu61 De-al casei

    trebuie sa inveti sa vanezi in piata...dai refresh in fiecare secunda si prinzi...
     
    OanaMihaela, in.the.rain, rjean777 și alți 9 apreciază asta.
  8. bebita69

    bebita69 Începător forum

    Multumesc pentru sfat! O sa incerc;)
     
    OanaMihaela, in.the.rain, rjean777 și alți 8 apreciază asta.
  9. tcmxxl1975

    tcmxxl1975 Expert forum

    final de event .....nimik de spus....jucatori cu timp liber mai putini fata de anii precedenti....alta explicatie nu am....succes
    [​IMG]
     
  10. derby54

    derby54 Veteran Forum

    Multumesc zepkinstar de incurajari dar de vreo 15 min stau in fata monitorului si nimic au inceput sa danseze zerourile de la planta.Dar asta e daca apare cumpar daca nu nu e nici un capat de tara ca pierd ultimul picollo.
     
  11. zeepinkstar

    zeepinkstar Baron forum

    Mai încearcă, poate poate. Sau dacă ai nevoie de putine plante și mai ai drop, sper ca stii ca poți juca in continuare joculetul și după 60 runde și Primești pungi cu semințe.
     
  12. derby54

    derby54 Veteran Forum

    Da cum sa nu stiu ca mai pot juca pentru seminte,oricum multumesc.
     
  13. jagarella

    jagarella Supervizor forum

    "Specula" este denumirea data de comunisti celor care concurau statul ( ;)). In capitalism termenul corect este "comert". Tot ce este la piata este "comert". Sau cum era pus pe vremuri. "Practicam adaos comercial intre 0 si 300%" Fiecare incearca sa vanda cat mai scump si sa cumpere cat mai ieftin, nu doar la acest event ci asa in general. SPOR.
     
  14. erafreee

    erafreee Scriitor în devenire

    Am terminat acum eventul, am inceput sa plantez plantele aseara si am facut prostie ca am pierdut 3h de bonusuri si am fost nevoita sa cumpar de la piata ultimile 200 de ciuperci...dar se dau ca painea calda..si fix cand apucam sa cumpar ceva nimeream doar 1 ciuperca...de ce ai pune la vanzare doar 1?
    Singura recomandare pe care o am pentru cei care vaneaza piata este sa apese pe iconita viziteaza piata si sa dea X cand e stocul 0, dar nu va mai uitati cat si ce cantitate luati ca nu ajuta, eu asa am reusit sa iau de la piata 200 buc. Ce am luat in plus l-am vandut la randul meu.
    Inca de cand a inceput eventul si faceam plante pentru drop am urmarit piata insa era la fel cum e acum...stoc 0.
    Sunt fericita ca am luat cutiile, mai strang cateva si apoi le pun la copt. Spor!!
     
    paulici_01, tcmxxl1975, OanaMihaela și alți 12 apreciază asta.
  15. martinygor

    martinygor Novice forum

    am terminat si eu eventul :)
    multumesc celor care mi-au trimis masca tiki ma ajutat foarte mult :D:D:D
     
    paulici_01, tcmxxl1975, OanaMihaela și alți 14 apreciază asta.
  16. -iulia1992-

    -iulia1992- Maniac forum

    Nu stiu daca am voie sa scriu, dar eu incerc.
    La piata mea, nr 9, eu am vandut circa 2.000 de plante din fiecare tip, cu urmatoarele preturi :
    Cordatum - 33.000 GG
    Japonica - 48.000 GG
    Opuntia - 60.000 GG
    Si, uite asa, in cateva click-uri am facut si eu circa 300 milioane GG. Sunt aproape de pragul de 10 miliarde GG, ieeeeei !!!!!
    Deci si prin urmare, la mine la piata aceste plante au depasit de mult valoarea morcovului care, la piata mea, este de 324 GG. :music:
    Imi cer scuze daca m-am repetat pe alocuri, sunt epuizata. :oops:
     
    paulici_01, derby54, zeepinkstar și alți 15 apreciază asta.
  17. sclau8

    sclau8 Cunoscător forum

    Eu zic sa te apuci sa "dresezi" tigri, asa depasesti pragul de 10 miliarde,cred eu.
     
  18. luciabara

    luciabara Locuitor permanent

    eu cum pot afla numarul pietei mele?? Multumesc!
     
    paulici_01, -iulia1992-, martinygor și alți 10 apreciază asta.
  19. -iulia1992-

    -iulia1992- Maniac forum

    Sincer, daca stiam ca se ajunge la cifrele astea, nu ma mai opream la 70 de runde jucate xD
    Iar ca si drop, n-am mai cules cu howie de cand am produs cele 70 de runde la moara si tot s.a strans la peste 1.000 drop din fiecare, din plante de circa 8-10 ore, ca si termen de maturare.
     
    paulici_01, martinygor, derby54 și alți 12 apreciază asta.
  20. sclau8

    sclau8 Cunoscător forum

    paulici_01, martinygor, zeepinkstar și alți 11 apreciază asta.