Feedback Tigru Kung Fu

Discuție în 'Runda de discuții' creată de EllaBalerina, 11 Apr 2023.

Dragă cititor al forumului nostru,

Dacă dorești să participi activ la discuțiile purtate, ai întrebări sau vrei să deschizi alte teme, este necesar să te conectezi în continuare în joc. În cazul în care nu ai încă un cont de joc, te rugăm să te înregistrezi. Ne bucurăm să te revedem în viitor în forumul nostru! CLICK AICI
?

Cum vi se pare eventul?

Sondaj închis pe 19 Apr 2023.
  1. Îmi place

    69,4%
  2. Îmi este indiferent

    4,1%
  3. Nu-mi place

    26,5%
  1. matusam

    matusam Legendă vie

    Buna!
    Ai nevoie sa obtii la sera 3 altoiuri (Timpuriu, Fan-eco, Sete de Sc) pe care le activezi acolo si o linia de vrej care sa mareasca efectivitatea SC-ului cu 5% (gen cea obtinuta la Ziua Recoltei 2014 sau Ierburile faraonului). Activezi si linia de vrej. Pui cozonac si aranjament puritate. In acest moment cultivi garoafele. Faci garoafele instant in momentul in care pui SC-ul.
    Acum este putin probabil sa reusesti sa le obtii (daca nu le ai), dar te vor ajuta la evenimentele urmatoare.
    Spor la treaba!
     
  2. kameliana59

    kameliana59 Comandant forum

    animale instant
     
    -Abramburica-, ILF£NOM£NO, cp58 și alți 13 apreciază asta.
  3. amg00

    amg00 Novice forum

    Care sunt animalele instant?
     
  4. leutzu61

    leutzu61 De-al casei

    Event finalizat. ma gasiti in piata 34 cu cateva mii de plante.
     
  5. jagarella

    jagarella Supervizor forum

    Daca ati citi toate postarile, ati afla lucruri interesante, nu doar marimea recomandata a parcelelor. Si ati evita situatia neplacuta a disperarii ca nu sunt plante la piata, etc ;). Altfel nu am posta si nu am face recomandari
     
  6. irina_love200

    irina_love200 Împărat forum

    Event finalizat !
    Mult spor !
     
  7. -alexutza14-

    -alexutza14- Scriitor activ

    Cineva pe piata nr 19 sa ma ajute cu cateva plante?
     
  8. MicuNicu

    MicuNicu Maniac forum

    Mai am cateva ture de plantat, m-am apucat azi de dimineata, printre fripturi si oua vopsite!
    De donat nu mai donez, intentionez sa profit de bonusurile de +1 (fructe, animale, ateliere) pe rand, plantand respectivele categorii!
    [​IMG]
    De acum ies cu cate ceva la vanzare sa-mi refac bugetul, chiar daca nu au pret prea bun deocamdata!
    Paste fericit tuturor!
    P.S.:
    Vedeti ca daca depasiti cele 60 runde de seminte, nu va ajunge timpul sa recoltati sub bonusurile din event (8 h) cam cu 2 plantari... Asa ca sfatul meu este sa nu ignorati macar parcelele medii, ba chiar si cele mici; e pacat sa pierdeti +7 plante de event + +1 la plante =total +8. Compenseaza cu varf si indesat diferenta de la 7 pe parcela mare la 4 plante pe parcela mica...
    Am activat vrej de SC, cozonac + puritate, itemul Sanatate! si tot nu m-am incadrat in bonusuri! Nu plangeti de mila mea, am cam 5-6 K plante in plus de fiecare, am folosit +200%, 2 Cadoul lui Jack, +1 de la roata!
    Bafta si voua, inca odata Sarbatori fericite!
     
    Modificat ultima dată: 15 Apr 2023
  9. aida59

    aida59 Maestru forum

    va rog frumos cum anulati jocul de puzzle sa nu pierdeti o cutie?Multumesc
     
  10. giuly1969

    giuly1969 Ambasador forum

    Ieși din joc și intri din nou!
     
  11. Robertaam

    Robertaam Scriitor în devenire

    Ce efect are 'Timpuriu' pentru timpul de crestere la garoafe? M-am gandit ca se refera la timpul de reproducere la animale in poienita, nu l-am luat in seama.:D
    Daca vor fi plante de event la vanzare la piata, la ce preturi ne putem astepta?
     
  12. malagambafane

    malagambafane Legendă vie

    Event terminat . Un Paste linistit sa aveti !
     
  13. bmw123bmw

    bmw123bmw Supervizor forum

    Event terminat de ieri!
    Paste fericit alaturi de cei dragi sufletului!;)
     
  14. clauliviu

    clauliviu Scriitor activ

    [​IMG]
    Event finalizat! Spor la farmerit tuturor! Va doresc sarbatori Pascale fericite, cu liniste sufleteasca, smerenie si multa dragoste!
     
  15. .mirela85.

    .mirela85. Junior Expert

    Evant terminat .Un paste fericit va doresc tuturor!
     
  16. mariasamoila16

    mariasamoila16 Mogul forum

    Multumesc, jagarella! Strategia ta, a functionat impecabil! Paste fericit!
     
  17. matusam

    matusam Legendă vie

    Daca nu ai linie de vrej vei fi nevoit sa adaugi produse mestesugaresti care reduc timpul de coacere. Garoafele nu se vor face instant cand pui SC, dar pot fi gata in aproximativ 1 ora.
     
  18. x3qthr

    x3qthr Novice forum

    Event finalizat!

    Ar fi fost super daca bonusurile din partea dreapta (recompensele sarcinilor 57,63 si 69 - dreapta) nu s-ar fi activat automat.
    In tutorial apare : " Toate bonusurile de mai sus se activează automat la finalizarea sarcinii " .
    "Mai sus" se gasesc doar bonusurile primite recompense la sarcinile din partea stanga.
     
  19. mariasamoila16

    mariasamoila16 Mogul forum

    Event terminat. Bafta celor care mai au!
     
  20. in.the.rain

    in.the.rain Conte forum

    Sub 9 secunde nu am putut sa-l termin:
    [​IMG]
     
    dydyana97, -Abramburica-, paulici_01 și alți 9 apreciază asta.