Feedback Tigru Kung Fu

Discuție în 'Runda de discuții' creată de EllaBalerina, 11 Apr 2023.

Dragă cititor al forumului nostru,

Dacă dorești să participi activ la discuțiile purtate, ai întrebări sau vrei să deschizi alte teme, este necesar să te conectezi în continuare în joc. În cazul în care nu ai încă un cont de joc, te rugăm să te înregistrezi. Ne bucurăm să te revedem în viitor în forumul nostru! CLICK AICI
?

Cum vi se pare eventul?

Sondaj închis pe 19 Apr 2023.
  1. Îmi place

    69,4%
  2. Îmi este indiferent

    4,1%
  3. Nu-mi place

    26,5%
  1. ILF£NOM£NO

    ILF£NOM£NO Novice forum

    Linie de vrej obtinuta !
    3 cutii piccollo obtinute , ma opresc aici ca sa mai fac si niste GG :D
    Spor fermierilor !

    PS : @in.the.rain am reusit eu in 7 secunde
    [​IMG]
     
  2. in.the.rain

    in.the.rain Conte forum

    Felicitari! Eu inca ma mai chinui sa scot sub 9!
     
    -Abramburica-, paulici_01, z.zoita și alți 10 apreciază asta.
  3. pisitani

    pisitani Ambasador forum

    [​IMG]

    inca putin si sper ca termin, nu mi s a potrivit socoteala de ieri :oops:
    imi lipseste pergament antic si pe piata 6 lipsesc plantele :cry:
     
  4. jagarella

    jagarella Supervizor forum

    Cam greu cu plantele. Din 60 de jocuri au fost: 60 x 5 = 300 lazi, 605 lazi au fost recompense. La 905 x 18 adica plante , adica parcele mari cu chutney, Suzie si TOATE bonusurile date de event, au rezultat cu ceva mai mult de 16.000. Eu am mai avut si un +1 de la sezon cu care am recoltat de 3 ori intr-o ora planta mica (2 linii de vrej, SC, apa, ingrasamant si itemul sanatate). Cine nu a gestionat bine bonusurile, nu prea s-a putut incadra in necesar. Nu am sosotit aici roata "norocului", nici nu am folosit=o, am avut ambitia de a-l face cu bonusurile mentionate mai sus. Surplusul o sa-l vand la piata daca o sa fie suficient de atractive preturile. Ma bucur ca sfaturile mele au ajutat pe cate unii. SPOR
     
  5. Robertaam

    Robertaam Scriitor în devenire

    Nu pot amplasa pe vrej itemurile de la event, asa cum imi arata in tutorial. Am putut pune pe vrej oricare alte itemuri. Vrejul are doua spatii 1x1, doua 2x1 si unul 2x2.
     
    Modificat ultima dată: 18 Apr 2023
  6. k0

    k0 Global Team Leader Team Farmerama RO

    Imaginea din tutorial a fost obținută de pe un server de test. Acum a fost înlocuită cu cea corectă. Mulțumim!
     
    in.the.rain, kameliana59, cp58 și alți 10 apreciază asta.
  7. tcmxxl1975

    tcmxxl1975 Expert forum

    final...am scos o la capat si cu acest event....fereasca !!!! din cutii picollo ce o da o da numai 2x2 sa nu fie...ape termale de la ultimul event...!!!
    [​IMG]
    [​IMG]
     
    in.the.rain, kameliana59, ani.vajai și alți 10 apreciază asta.
  8. -katnik-

    -katnik- Duce forum

    Event finalizat partial 60/62.
    Vot pozitiv.
    Spor tuturor fermierilor !
     
  9. helenhellenna

    helenhellenna Începător forum

    Buna, mai am nevoie de 23 de pergamente sa iau vrejul! Ma puteti ajuta? Multumesc anticipat!!!
    ID-ulmeu helenhellenna
     
    in.the.rain, paulici_01, MicuNicu și alți 6 apreciază asta.
  10. MContender_

    MContender_ Novice forum

    Am finalizat și eu. Am luat Vrejul și noroc de piață că am putut să completez cu o mie de Syzygium cordatum (alea cu tență de albastru) care am fost în deficit.

    Mare importanță la evenimente de genu să ai terenurile pregătite cu plante de 18+ ore care să ofere un drop de materiale inițiale.
    Eu am avut pe Bahamerama doar copaci dar am fost la limită cu dropul.
     
    in.the.rain, paulici_01, MicuNicu și alți 9 apreciază asta.