Feedback Un cofetar pasionat

Discuție în 'Runda de discuții' creată de EllaBalerina, 21 Feb 2017.

Dragă cititor al forumului nostru,

Dacă dorești să participi activ la discuțiile purtate, ai întrebări sau vrei să deschizi alte teme, este necesar să te conectezi în continuare în joc. În cazul în care nu ai încă un cont de joc, te rugăm să te înregistrezi. Ne bucurăm să te revedem în viitor în forumul nostru! CLICK AICI
?

Cum vi se pare evenimentul?

Sondaj închis pe 1 Mar 2017.
  1. Îmi place

    92,4%
  2. Îmi este indiferent

    2,4%
  3. Nu îmi place

    5,3%
Stare subiect:
Nu este deschis pentru răspunsuri suplimentare.
  1. addyl

    addyl Novice forum

    Ms. pentru amabilitate.
     
    davidsiirina08, -katnik-, doinitza1 și alți 3 apreciază asta.
  2. dannymihu

    dannymihu Avansat

    Incheiat eventul !Apreciez acest tip de event si ma bucur mult pentru MM.Am si uitat de cand nu am mai vazut MM intr-un event !Spor si bucurati-va de premii !
     
  3. in.the.rain

    in.the.rain Conte forum

    Si eu am apreciat eventul dar azi am avut o problema...am strans toti copacii si nu am avut niciun bon:(
     
  4. Bătrânul

    Bătrânul Novice forum

    Nici o surpriza,este ceva normal.
     
  5. mata2hari2

    mata2hari2 Scriitor activ

    Finalizat eventul ,multumita de premii !Votul meu e unul pozitiv !
     
  6. [tinaaa]

    [tinaaa] Novice forum

    yuhu am terminat .....fara nici un cos. primul event terminat de cand joc farmerama :music::inlove:
     
  7. lilianapostelnicu

    lilianapostelnicu Scriitor în devenire

    Foarte frumos eventul !!! Nota maxima !
     
  8. doinitza1

    doinitza1 Junior Expert

    Un event de nota 10. Merita tot efortul sa ne straduim pana in ultima secunda. Animalutele mele mi-au oferit bonuri de comanda mult mai multe decat pomisorii. Imi place ca dupa terminarea misiunii mai putem onora comenzi lui Porky cu bonurile de comanda. Abia astept ca sa "culeg" animalutele maine dimineata. :)
    Sa aveti mult noroc la comenzi!
     
  9. ameerah

    ameerah Începător forum

    la ce ora se termina eventul?nu-mi dau seama dupa cronometru.
     
    malagambafane, doinitza1 și -katnik- apreciază asta.
  10. gace25

    gace25 Avansat

    Super fain eventul. L-am terminat si eu si pot spune ca a fost antrenant!
     
  11. -mamaleone

    -mamaleone Mare-maestru forum

    Felicit din toata inima echipa noastra de moderatori, pentru ingaduinta si umorul cu care au rezolvat "criza cofetariei" :):inlove:
     
    MAREEA_IS, malagambafane, AndreyR95 și alți 9 apreciază asta.
  12. leczeg_laura

    leczeg_laura Mogul forum

    Azi la ora 16:00
     
  13. -Teodora78-

    -Teodora78- Începător forum

    Buna ziua. Am o intrebare legata de vrej. De ce nu pot activa linia de vrej al cofetarilor, cand i-mi apare deja ca am si cofetaria? Apare ca o pot aseza pe pajistea principala, dar la vrej nu o pot folosi.... Nu inteleg. Va rog sa ma ajutati. Multumesc:oops:
     
  14. sandokanlord

    sandokanlord Baron forum

    O sa se poata aseza dupa incheierea eventului
     
  15. eugenia_zina

    eugenia_zina Novice forum

    Acest event este unul foarte placut si antrenant si iti da un sentiment pozitiv si placere de a juca si v-as ruga sa faceti cat mai des eventuri ca acesta pentru ca in ultima vreme eventurile aveau cerinte foarte mari si multi incep sa renunte sa mai joace deoarece iti lasa o parere de rau sa nu realizezi nici jumatate. Va multumesc!
     
  16. -Teodora78-

    -Teodora78- Începător forum

    Multumesc de raspuns
     
    malagambafane apreciază asta.
  17. blackangel773

    blackangel773 Comisar forum

    Un event "delicios".Si ca recompense si ca posibilitatea a terminarii tuturor sarcinilor.Si pentru ca nu ne-a golit sura de plante sau animale.
    Nota 10 din partea mea.

    P.S.Puneam si un mare plus daca nu erau atatea erori la bonurile de dupa terminarea sarcinilor normale.Pentru ca au fost multe.
    Cu toate ca vad ca sunt cam singura care pomeneste de ele...ceea ce ma face iar sa presupun ca as avea eu probleme cu pc-ul ...probabil.
     
  18. k0

    k0 Global Team Leader Team Farmerama RO

     
    malagambafane și h_ana28 apreciază asta.
  19. blackangel773

    blackangel773 Comisar forum

    Imi pare rau,dar nu.Mi-a aparut de nenumarate ori "Gata" si regret ca nu am facut print sa pun aici.S-ar fi vazut ultimul tort cu blat si glazura doar si cuvantul "Gata".
    la primul si al doilea la fel...

    In orice caz,cu toate astea,eventul in sine a fost unul de exceptie si foarte frumos.
     
    malagambafane, roliana57 și k0 apreciază asta.
  20. h_ana28

    h_ana28 Junior Expert

    Si mie mi-a placut eventul f mult .chiar daca la inceput am crezut ca nu voi primi suficient drop,si nu voi reusi sa termin acest event, Imi pare bine ca m-am inselat ...TORTURILE toate au fost super...
     
    roliana57, iarina56 și malagambafane apreciază asta.
Stare subiect:
Nu este deschis pentru răspunsuri suplimentare.