Feedback Vânătoare de ouă de Paște

Discuție în 'Runda de discuții' creată de EllaBalerina, 4 Apr 2023.

Dragă cititor al forumului nostru,

Dacă dorești să participi activ la discuțiile purtate, ai întrebări sau vrei să deschizi alte teme, este necesar să te conectezi în continuare în joc. În cazul în care nu ai încă un cont de joc, te rugăm să te înregistrezi. Ne bucurăm să te revedem în viitor în forumul nostru! CLICK AICI
?

Cum vi se pare eventul?

Sondaj închis pe 12 Apr 2023.
  1. Îmi place

    38,9%
  2. Îmi este indiferent

    3,4%
  3. Nu-mi place

    57,7%
  1. bmw123bmw

    bmw123bmw Supervizor forum

    114k record si eu care nu trec de 35k... ai rabdare nu gluma .
    Felicitari !
     
  2. giuly1969

    giuly1969 Ambasador forum

    Mulțumesc!
    Nu este vorba de răbdare. Ca și strategie, am preferat să sacrific primele 3-5 mutări, trăgând o linie peste minimum 5 piese ca să obțin 2-4 piese de același fel, astfel încât prin folosirea acestor ”rezerve”, ultimele 2-3 chenare închise să fie cât mai largi! ;)
    Baftă multă!
     
    derby54, vyyo5252, luciana1949 și alți 19 apreciază asta.
  3. marcela_f69

    marcela_f69 Conte forum

    Bravo Felicitari ,,, si eu am facut inca de ieri 98 de cuiburi din care am jucat 34 de ture cu un record de 16330 puncte ! citind comentariile de la eventul de Halloween m-am gandit ca va fi un event mai greu dar nu m-am asteptat la asemenea dezastru , am activat linia aseara si cam atat ! sunt foarte dezamagita ca am consumat atatea resurse si nu stiu cum sa joc aceste mini joculete sa iau si puncte ,la eventul de Halloween am lipsit asa ca nu am experienta , alte jocuri in afara de Farmerama nu am jucat niciodata !
     
    derby54, vyyo5252, paulici_01 și alți 16 apreciază asta.
  4. mara031991

    mara031991 Expert forum

    Cum reusiti sa anulati un traseu fara a pierde un cuib? Multumesc am incercat dar cred ca nu prea am inteles
     
    vyyo5252, ani.vajai, paulici_01 și alți 13 apreciază asta.
  5. .mpond.

    .mpond. Profesionist forum

    Dupa cateva recorduri patetice,am realizat ca nu mai e ce a fost !:sleepy:Daca data trecuta 50000 era un punctaj frecvent,acum am ajuns cu greu la el.Asa ca am incheiat cu un jenant de 94 de jocuri jucate si cu o gaura substantiala in SC !Plus ca am adormit cu monstruleții pe retina..o_OLas votul pozitiv !Spor ,cui vrea sa aibă !

    Click dreapta !
     
    Modificat ultima dată de către moderator: 7 Apr 2023
    derby54, Daciana_36, vyyo5252 și alți 19 apreciază asta.
  6. mariuta48

    mariuta48 Legendă vie

    Cam mult timp am dat oualor, gata ma opresc aici ca mai am de facut si cozonaci. Spor la pregatiri si la event! Felicitari celor ce au terminat!
    [​IMG]
     
    derby54, vyyo5252, ani.vajai și alți 20 apreciază asta.
  7. irina_love200

    irina_love200 Împărat forum

    Event finalizat din 54 de runde.
    Spor la vanatoare !
     
    derby54, marcela_f69, ani.vajai și alți 18 apreciază asta.
  8. x3qthr

    x3qthr Novice forum

    Felicitari celor care au terminat event-ul si spor celor care mai au de lucru!
    Vreau sa va prezint o strategie , care , combinata cu postareal lui @tchupy , functioneaza (aprox 60000 medie):
    1) Alegeti un model/culoare de creatura , dupa care incercati sa construiti ,cu aproximatie , o forma "|_|" (cu modelul ales) in primele 6-7 ture .
    2) Cand construiti |_| , uniti minim 5 piese pt a obtine creaturi (*celelalte 2 modele) in partea stanga.
    3) In ultimele 3-4 ture inchideti latura de sus (*|_|) , dupa care folosindu-va de creaturile din partea stanga inchideti forme cat mai mari.
    Atasez un video (peste 70000) :



    Succes!
     
    dodi.b, z.zoita, derby54 și alți 22 apreciază asta.
  9. jagarella

    jagarella Supervizor forum

    Corect, strategia este buna, problema ii ca sunt cateodata atat de amestecate, ca nu reusesti sa le aduni cat de cat
     
    derby54, in.the.rain, marcela_f69 și alți 17 apreciază asta.
  10. clauliviu

    clauliviu Scriitor activ

    [​IMG]
    Event finalizat. Punctajul per runda a fost mai mic decat la eventul "Vanatoarea de monstri de Halloween", deoarece acolo aveam 12 ture/mini-joc si nu 10, cate avem la actualul event. Desi tutorialul actual ne contrazice: "La fiecare mini-joc aveți la dispoziție 12 posibilități/trasee de conectare, fără limită de timp. ", dar in print-screen apar ture 10/10. Vot pozitiv. Spor la farmerit tuturor!
     
    derby54, gily2019, in.the.rain și alți 19 apreciază asta.
  11. alex.keegan

    alex.keegan Cunoscător forum

    Gata si eu.
    [​IMG]
     
    z.zoita, gily2019, in.the.rain și alți 15 apreciază asta.
  12. geta_numai_eu

    geta_numai_eu Maestru forum

    Punct ochit,punct lovit,adapostul din 60 de runde,continuam!
     
    z.zoita, clauliviu, derby54 și alți 15 apreciază asta.
  13. mihaceac68

    mihaceac68 Începător forum

    va rog din tot sufletul sa ma ajutati !!!!! Nu stiu cum sa fac Trag mausul si la 3 piese mi le aduna si trebuie sa o iau de la capat.Va rog cum pot uni mai multi iepurasi fara sa mi se inchida jocul? Cred ca nu fac ceva ok cu mausul sau nu stiu.....Multumesc
     
    z.zoita, clauliviu, in.the.rain și alți 10 apreciază asta.
  14. geta_numai_eu

    geta_numai_eu Maestru forum

    Urmareste mesajelecolegilor din paginile anterioare ai un filmulet care explica cum se pot unii monstii mai multi la un loc,cu 3 nu faci nimic!Bafta!
     
    z.zoita, clauliviu, derby54 și alți 15 apreciază asta.
  15. vyyo5252

    vyyo5252 Mogul forum

    vrej salvat, broasca o sa vina alta data.
     
    z.zoita, clauliviu, x3qthr și alți 13 apreciază asta.
  16. Alphers

    Alphers Junior Expert

    vot negativ, nu mi place deloc evenimentul, linie de vrej si atat
     
    z.zoita, clauliviu, bmw123bmw și alți 12 apreciază asta.
  17. aida59

    aida59 Maestru forum

    voi tregeti cu mousul iepurasi? Linia continua nu ii apare daca dau separat pe ei unul cate unu. Cand trag unul dupa altul cu mousul la un moment dat ase intrerupe si se termina fara a outea aduna toti iepurasi. Cum sa fac ?
     
    z.zoita, clauliviu, bmw123bmw și alți 10 apreciază asta.
  18. SelenaX...

    SelenaX... Novice forum

    Event terminat de acum 2 zile, am jucat in continuare sa-mi fac mana oarecum. Pentru cei care regreta ca n-au ajuns sa ia cutia Piccolo, nu pierdeti mare lucru, cel putin in cazul meu, s-a transformat in geniu multitasking, ori ca era ori ca nu, acelasi lucru. E un event greu, de data asta a fost doar ambitie sa-l termin, 109 runde jucate, cam 6.000 SH consumat, 1500 Suzi, un bonus de 100% din inventar si de la roata, vreo 400-500%, nu mai stiu exact pentru ca au fost bonusuri de 100%, 200% si +1 pentru 6 ore, am mai consumat un bonus de 8 ore +1 si de la sezon un +1 pentru o ora.
     
    z.zoita, clauliviu, in.the.rain și alți 12 apreciază asta.
  19. mariuta48

    mariuta48 Legendă vie

    [​IMG]
    M-am razgandit, l-am terminat.:DFelicitari tuturor!
     
    paulici_01, dexter_bv, lenutzyka și alți 9 apreciază asta.
  20. ca_zaza

    ca_zaza Pretendent

    Click stanga pe primul, tii butonul stanga apasat si parcurgi traseul. Cand iei degetul de pe buton, se considera traseul finalizat. Pentru anulare traseu in curs, se da si click dreapta (cu butonul stanga tinut in continuare apasat)
     
    Modificat ultima dată de către moderator: 10 Apr 2023
    paulici_01, z.zoita, clauliviu și alți 10 apreciază asta.