Feedback Vânătoarea de monștri de Halloween

Discuție în 'Runda de discuții' creată de k0, 25 Oct 2022.

Dragă cititor al forumului nostru,

Dacă dorești să participi activ la discuțiile purtate, ai întrebări sau vrei să deschizi alte teme, este necesar să te conectezi în continuare în joc. În cazul în care nu ai încă un cont de joc, te rugăm să te înregistrezi. Ne bucurăm să te revedem în viitor în forumul nostru! CLICK AICI
?

Ce părere aveți despre acest event?

Sondaj închis pe 1 Noi 2022.
  1. Îmi place

    29,5%
  2. Mi-e indiferent

    2,4%
  3. Nu-mi place

    68,1%
  1. Archfiend_ZZ

    Archfiend_ZZ Scriitor în devenire

    Hai ca se poate :D din cele 2 ture primite la inceput.

    [​IMG]
     
    kameliana59, paulici_01, raisa2005 și alți 10 apreciază asta.
  2. Adrian

    Adrian Junior Expert

    49 900 din 2 runde... la prima runda doar 3000 :cry: nu stiam de combinatia cu inchiderea traseului.... un singur lucru nu inteleg, dupa cateva teste intr-un joc cu traseu inchis, desi aveam inuntru 3 monstruleti cu cate X4 parca nu mi-a dat nr de puncte necesar... cum se calculeaza?
    Daca ai 3 monstrii cu X4 se multiplica sau adauga gen spre exemplu un traseu inchis de 5 (=50 puncte) monstrii x4 x4 x4 =3200 sau 5 monstrii x12=600?

    Daca a inteles cineva si poate sa explice va rog?xD Nu mai am pernite si trebuie sa astept
     
  3. adonis-vernalis

    adonis-vernalis Novice forum

    Scuze,unde gasesc atelierul pentru lana fosforescenta !?
    La Jack's Shop nu-l vad.
    Multumesc
     
  4. geta57

    geta57 Rutinat

    În oraș, la atelierul pentru adăposturi!
     
  5. clauliviu

    clauliviu Scriitor activ

    [​IMG]
    Asa mai merge!
     
    amy46, kameliana59, zeepinkstar și alți 10 apreciază asta.
  6. -alexutza14-

    -alexutza14- Scriitor activ

    Cate bonusuri active ai..? Eu inca n-am reusit sa fac nici o piesa...
     
  7. RADY91

    RADY91 Expert forum

    Am si eu o rugaminte la persoanele care reusesc aceste recorduri de zeci de mii de puncte sa ataseze si o poza cu tabla de joc sa vad si eu cum arata, sincer pe mine ma depaseste jocul asta xD Inca nu am trecut de 5000 puncte xDxDxD Se vede ca nu am jucat candy crush sau jocuri asemanatoare xDxDxD
     
    adonis-vernalis, amy46, kameliana59 și alți 12 apreciază asta.
  8. .mpond.

    .mpond. Profesionist forum

    trebuie sa faci un chenar ,cat de larg poti,cu cat mai multe piese inauntru !Multumesc ,Alexuta ! Daca nu impartaseai cu noi experienta ta ,muream proasta !:DDar,proasta,rau !Acum ,o scald intre 50000 si recordul de 79540!:inlove:Am trecut deja de 1 milion pe dreapta,am scos din camara bonusuri,am pus si 2 Jack la treaba,cu SC ,cu suzy !!!Sper sa reusesc !
     
    amy46, kameliana59, paulici_01 și alți 11 apreciază asta.
  9. -iulia1992-

    -iulia1992- Maniac forum

    Sunt de acord cu Rady, daca poate face cineva o poza, i-as fi tare recunoscatoare! :oops:
     
    adonis-vernalis, amy46, kameliana59 și alți 9 apreciază asta.
  10. MicuNicu

    MicuNicu Maniac forum

    Buna!
    Am reusit si eu prima jumatate de mil, mai am de facut de 9 ori pe atat... deci cam 140 runde!
    Secretul v-i l-a spus Alexuta, chenarul cat mai larg cu cat mai multe piese inauntru, dispar cand se inchide traseul.
    Nu e suficient de clar punctajul, pot de ex ocoli sa ating o piesc dar o cuprind inauntru, multiplicatorul creste cu 1 in cazul asta, habar nu am daca e mai rentabil cu multiplicator mare sau cu piese mai multe in chenar... Ideea tot aia este, sa fie multe prinse in interior, cu multiplicator mare!
    Eu am sacrificat mereu primele mutari, tragand o linie peste 5 piese de culoarea de care m-am hotarat sa fac, chiar de cateva ori, asa obtin 3-4 piese de culoarea respectiva cu care sa inchid chenarul cat mai larg.
    Poza nu va ajuta, poate explicatiile
    [​IMG]
     
    amy46, kameliana59, zeepinkstar și alți 8 apreciază asta.
  11. kameliana59

    kameliana59 Comandant forum

    Ma opresc aici, ma lipsesc si de plante, si de minijocuri...nu are rost sa-mi bat capul si sa ma enervez cu ceva ce nu inteleg.Imi pare rau doar ca am activat bonusurile degeaba..Spor tuturor fermierilor sa va luati pomul cu MM..
     
    amy46, luciana1949, zeepinkstar și alți 12 apreciază asta.
  12. leutzu61

    leutzu61 De-al casei

    Am facut 21+2 pernute dar nu ma incumet sa incerc inca.dropul e bun. dar am o problema ;am pus 5 bonusuri pentru produse clar de luna +2. imi da la adaposturi 16 animale dar la frizerii 5 produse (mai am si alte bonusuri de la roata).
     
    amy46, kameliana59, ani.vajai și alți 7 apreciază asta.
  13. -iulia1992-

    -iulia1992- Maniac forum

    Hai ca am inteles : nimic!
    Am cel mai jalnic record, 1980 de puncte. Habar n-am despre ce chenar vorbiti
     
    amy46, luciana1949, kameliana59 și alți 9 apreciază asta.
  14. in.the.rain

    in.the.rain Conte forum

    [​IMG]
    Asta e un chenar. Pleci dintr-un punct si ajungi in acelasi punct , incercand sa cuprinzi o suprafata cat mai mare.Eu am primit ptr. chenarul din poza 19840 pct!
     
    DaNuTz1988, amy46, kameliana59 și alți 13 apreciază asta.
  15. malagambafane

    malagambafane Legendă vie

    Sincer , nici eu nu inteleg joculetul asta . Recordul meu este putin peste 1800 de puncte.
     
    DaNuTz1988, amy46, kameliana59 și alți 7 apreciază asta.
  16. blackangel773

    blackangel773 Comisar forum

    Mda..nici o sansa. Din 2 runde am 4660 de puncte.Pana la 6.000.000...nici macar nu ma chinui sa fac socoteala.
     
    amy46, kameliana59, raisa2005 și alți 7 apreciază asta.
  17. clauliviu

    clauliviu Scriitor activ

  18. -alexutza14-

    -alexutza14- Scriitor activ

    Am facut 47.000 de puncte cu combinatia asta. Din punctul din care pleci, trebuie sa te intorci. Cumva sa faci un cadran perfect
    [​IMG]

    recordul meu
    [​IMG]
     
    Modificat ultima dată de către moderator: 27 Oct 2022
    amy46, kameliana59, Daciana_36 și alți 12 apreciază asta.
  19. jagarella

    jagarella Supervizor forum

    O sa dau un vot negativ pentru ca este obositor si frustrant in acelasi timp. SORRY
     
  20. -*rosana*-

    -*rosana*- Avansat

    buna.cum?ca eu nu reusesc decat 3500
     
    DaNuTz1988, kameliana59, raisa2005 și alți 8 apreciază asta.