Feedback Vânătoarea Diamantului roșu

Discuție în 'Runda de discuții' creată de nikolae28, 13 Mar 2018.

Dragă cititor al forumului nostru,

Dacă dorești să participi activ la discuțiile purtate, ai întrebări sau vrei să deschizi alte teme, este necesar să te conectezi în continuare în joc. În cazul în care nu ai încă un cont de joc, te rugăm să te înregistrezi. Ne bucurăm să te revedem în viitor în forumul nostru! CLICK AICI
?

Cum vi se pare eventul ?

  1. Îmi place

    79,3%
  2. Mi-e indiferent

    8,7%
  3. Nu-mi place

    12,0%
  1. lucy2882

    lucy2882 Scriitor în devenire

    daca am livrat la prima sarcina,mai primesc cadourile?am luat lenesii si anacondele
     
  2. pinok86

    pinok86 Împărat forum

    Pana acum au fost la fel. Mai mult ca sigur premiile sunt identice pentru toti fermierii. Eu inca nu am ajuns la premiul cu ananas.
     
  3. aida59

    aida59 Maestru forum

    daca eu astazi a fost prima surpriza deschisa cei 50 de lenesi nu voi mai putea toate surpprizele ?Va multumesc si imi pare tare rau daca pierd din ele ca abia astazi am descoperit surprizele. Deci voi lua toate surprizele acordate ?Sunt zilnice sau mai multe pe zi Inca o data multumesc
     
  4. k0

    k0 Global Team Leader Team Farmerama RO

    Sunt în funcție de pasul atins la event, după cum este precizat în tutorial:
     
  5. amy46

    amy46 Comandant forum

    Lenesii ii iei chiar la inceput,inainte sa donezi,apoi dupa prima donare iei si 50 de anaconda....
     
    petra2172, donnadmn, kiri2270 și alți 3 apreciază asta.
  6. k0

    k0 Global Team Leader Team Farmerama RO

    Dacă nu citești ce citezi, discuțiile devin inutile:
    Fiind vorba de o surpriză nu putem indica în tutorial mai mult decât:
     
  7. Criselt

    Criselt Legendă vie

    Si eu i-am pierdut... deja am facut doua donari, una aseara si una dimineata, repede-repede fara sa verific premiile ascunse de care habar nu aveam. Asta e! Voi fi mai atenta!
     
    .Martha69., petra2172, donnadmn și alți 5 apreciază asta.
  8. Cruella

    Cruella S-Moderator Team Farmerama RO

    Adevarat.
    Mare atentie! Premiile ascunse se revendica dupa fiecare donare.
     
    matusam, pinok86, -ciocollate- și alți 5 apreciază asta.
  9. andreas30904

    andreas30904 Novice forum

    Am donat pt primele doua misiuni , nu am dat click pe imaginea cu lenesul, respective anaconda , credeam ca apare un text sau primesti premiul instant .....deci nu m ai pot intra in posesia premiilor?
     
    petra2172, donnadmn, malagambafane și alți 4 apreciază asta.
  10. Cruella

    Cruella S-Moderator Team Farmerama RO

    Din pacate, nu.
     
  11. andreas30904

    andreas30904 Novice forum

    Multumesc pt confirmare Cruella . Dar asa putin ,...nu mi se pare prea corect si cred ca mesajul din tutorial putea fi putin m ai explicit sau macar o lista cu indicii cam ce sa cauti ,nu doar un simplu mesaj ,, la fiecare nivel va exista si cate un premiu ascuns ,, .Parerea mea , sper sa nu supar pe nimeni.
     
    Veverita02, -katnik-, petra2172 și alți 6 apreciază asta.
  12. _Agathon_

    _Agathon_ S-Moderator Team Farmerama RO

    Topicul acesta, in care discutam despre event, este plin de indicii de la fermierii care au colectat aceste premii. Scopul lui, al topicului, este pentru a fi de ajutor jucatorilor dar, cum se spune "Ti se da, dar nu ti se baga si in traista", adica mai trebuie sa si citim ce au mai scris altii, carora le multumim si noi. :)
     
    -katnik-, petra2172, kami12. și alți 8 apreciază asta.
  13. Criselt

    Criselt Legendă vie

    Din pacate, dupa cum am spus, pana acum n-am avut timp sa citesc postarile anterioare din forum. M-am grabit sa donez si sa plec la scoala. Se stie... graba strica treaba!
     
    .Martha69., -katnik-, petra2172 și alți 8 apreciază asta.
  14. aristocat

    aristocat Scriitor în devenire

    Pfoai, am ratat lenesii, dar datorita lui kiri2270 am luat anacondele. Multumesc mult atat userului respectiv cat si ermierilor vigilenti care au impartasit tips aici!
     
    -katnik-, petra2172, donnadmn și alți 4 apreciază asta.
  15. _Agathon_

    _Agathon_ S-Moderator Team Farmerama RO

    Adica au dat bacsisuri? :oops:
    Nu este mai bine sa vorbim romaneste? Care au dat sfaturi, ne-au impartasit din experienta lor... :)
     
    robert-adila, -katnik-, matusam și alți 14 apreciază asta.
  16. pinok86

    pinok86 Împărat forum

    Am luat si ananasul. Stie cineva care este urmatorul premiu?
     
    -katnik-, robert-adila, petra2172 și alți 4 apreciază asta.
  17. ellyzagato

    ellyzagato Scriitor în devenire

    Am dat primele doua nivele si nu am in stoc arborele ceiba
     
  18. _Agathon_

    _Agathon_ S-Moderator Team Farmerama RO

    Un refresh poate ajuta... :) si il cauti in inventarul de pe insula.
     
    matusam, -katnik-, robert-adila și alți 3 apreciază asta.
  19. gabone02

    gabone02 Avansat

    Fara suparare, dar, tutorialul trebuia sa fie ceva mai explicit. Ceva de genul "cauta suprizele inainte de-a a dona sau, dupa ce donezi la o sarcina cauta supriza. Bine inteles trebuia specificat si faptul ca pierzi aceste suprize daca treci la o alta sarcina fara sa revendici supriza nivelului respectiv. Nu scrie nicaieri in tutorial ca le pierzi.
    Mai am putin si termin sarcina 4 si am pierdut primele suprize.
     
  20. -ciocollate-

    -ciocollate- Ambasador forum

    2 banane aurii;);)
     
    matusam, -katnik-, donnadmn și alți 10 apreciază asta.