Feedback Vacanța păsărilor

Discuție în 'Runda de discuții' creată de nikolae28, 15 Aug 2019.

Dragă cititor al forumului nostru,

Dacă dorești să participi activ la discuțiile purtate, ai întrebări sau vrei să deschizi alte teme, este necesar să te conectezi în continuare în joc. În cazul în care nu ai încă un cont de joc, te rugăm să te înregistrezi. Ne bucurăm să te revedem în viitor în forumul nostru! CLICK AICI
?

Cum vi se pare eventul ?

Sondaj închis pe 24 Aug 2019.
  1. Îmi place

    24,6%
  2. Mi-e indiferent

    4,0%
  3. Nu-mi place

    71,4%
  1. t_ina_e

    t_ina_e General forum

    La mine in piata preturile au scazut foarte, foarte mult .
    Daca nu ma insel avem aceeasi piata.
    Daca ai timp, da o tura in piata, nu renunta daca mai ai putin.
    Eu astept sa treaca trei ore sa recoltez pomii, mai am nevoie de drop, pentru a termina misiunea.
     
    ioanagirl94, donnadmn, malagambafane și alți 4 apreciază asta.
  2. MicuNicu

    MicuNicu Maniac forum

    Salut. Eu finalizez acum, mai am nevoie de 3-4 drop doar. Daca e cineva de pe piata 34 cu nevoie de rambutan sau bumbac, sa spuna aici, ca altfel nu mai vand. Spor. Am mers pe animale + cascadele cristaline cu copaci, a fost suficient, cu doar 2 Howie. Votez negativ din motiv de suprapunere eventuri cu drop din animale, s-a prapadit ingrasamantul degeaba fara sa-l putem folosi.
    Update: Eventul e gata, la piata am verificat si pretul e suportabil la Rambutan si Bumbac, se si gaseste undeva la 200 K; daca dispare sau se scumpeste prea mult si cineva de pe piata mea (34) doreste ajutor, se rezolva cu mesaj in joc, nu mai intru aici.
    Spor.
     
    Modificat ultima dată: 19 Aug 2019
    ioanagirl94, donnadmn, malagambafane și alți 5 apreciază asta.
  3. popik70

    popik70 General forum

    Hop si eu in pasi de melc .

    [​IMG]
     
    ioanagirl94, MicuNicu, matusam și alți 6 apreciază asta.
  4. gggggg53

    gggggg53 Conte forum

    Ufff, dupa ce am ratat startul pt ca am cules la trocice inainte de event, am reusit pe ultima suta de metri sa termin.
     
    ioanagirl94, MicuNicu, donnadmn și alți 4 apreciază asta.
  5. gherman_corina

    gherman_corina Începător forum

    consider ca nu e prea corect sa pui la event produse care s-ar putea sa nu le ai, de ex. acum la eventul Vacanta pasarilor este fruct de rambutan, am ghinionul si nu l-am putut cumpara cu mm si nici nu mi-a intrat la pomi din cei cumparati sau castigati. Asa se face monopolul de piata.Pacat..........., nu consider corect. Putea sa fie la insula cu multa munca,dar sa mergi numai pe noroc nu e chiar frumos.Imi cer scuze daca am deranjat
     
    ioanagirl94, MicuNicu, iarina56 și alți 7 apreciază asta.
  6. cosmincody

    cosmincody Profesionist forum

    Pana la urma am pus pomi de macadamia ieri si arbori annona peste noapte. Parca dropul a fost mai bun decat cu pomii de 20 de ore. Am doar 4 Howie. Am reusit sa iau ambii itemi, insa nu am terminat sarcina de diamant de la cerinta 6. Mai imi trebuia 40 de bulgari de grasime. Sunt multumit oricum. Vot pozitiv, deoarece nu a fost nevoie de zeci de mii de plante. In schimb, am facut stoc de fructe.
    Spor tuturor!
     
    Modificat ultima dată: 19 Aug 2019
    ioanagirl94, MicuNicu, donnadmn și alți 5 apreciază asta.
  7. t_ina_e

    t_ina_e General forum

    Am reusit si eu sa fac toate sarcinile la misiunea asta.
    Greu, foarte greu si costisitor.
    Vot negativ!
     
    ioanagirl94, MicuNicu, iarina56 și alți 6 apreciază asta.