Feedback Vrăjitoare de mlaștină

Discuție în 'Runda de discuții' creată de nikolae28, 1 Mar 2023.

Dragă cititor al forumului nostru,

Dacă dorești să participi activ la discuțiile purtate, ai întrebări sau vrei să deschizi alte teme, este necesar să te conectezi în continuare în joc. În cazul în care nu ai încă un cont de joc, te rugăm să te înregistrezi. Ne bucurăm să te revedem în viitor în forumul nostru! CLICK AICI
?

Cum vi se pare eventul ?

Sondaj închis pe 10 Mar 2023.
  1. Îmi place

    38,1%
  2. Mi-e indiferent

    13,5%
  3. Nu îmi place

    48,4%
  1. nikolae28

    nikolae28 Board Administrator Team Farmerama RO

    Salutare fermieri,

    Vă așteptăm în această temă pentru păreri, opinii și nelămuriri cu privire la eventul Vrăjitoare de mlaștină. De asemenea, prin intermediul sondajului vă puteți exprima rapid opinia în privința evenimentului.

    Nu uitați să consultați AICI tutorialul iar pentru alte link-uri utile: Indexul.

    Spor!
     
    leutzu61, paulici_01, oni2012 și alți 10 apreciază asta.
  2. vinfiert

    vinfiert Supervizor forum

    Total neinteresant eventul, am votat in consecinta. Nu stiu daca merita pierdut timpul, chiar daca nu afecteaza activitatea de pe ferma si insula.
     
    paulici_01, oni2012, in.the.rain și alți 14 apreciază asta.
  3. geta57

    geta57 Rutinat

    Și cerințele sunt foarte ”umflate”! Păcat de punctele de sezon pe care le-am fi obținut.....Vot negativ!
     
    vinfiert, paulici_01, oni2012 și alți 14 apreciază asta.
  4. SelenaX...

    SelenaX... Novice forum

    Event de umplutura inainte de "Marea urmarire", era de asteptat.
     
    raisa2005, -elenaion49-, MicuNicu și alți 13 apreciază asta.
  5. derby54

    derby54 Veteran Forum

    Un event neinteresant,cu cerinte destul de mari si premii neatractive de aceea si votul este negativ.Cred ca este timpul pentru o pauza la ce eventuri avem in ultimul timp.Mult succes celor ce il fac.
     
  6. leutzu61

    leutzu61 De-al casei

    Crin=5415 plante (5 recolte), grimoare=3868 plante (3 recolte) ,buruieni=5580 (5 recolte),drop=730. daca dropul iese din plantele de event in 3 zile event finalizat. fiecare recolta in plus de grimoare aduce la final;3451000 PE si PET si 4600000 GG
     
    Modificat ultima dată: 1 Mar 2023
  7. -iulia1992-

    -iulia1992- Maniac forum

    Zic pas si vot negativ, fara prea multe comentarii.... s-a spus deja ceea ce era de spus mai sus.
     
    raisa2005, -elenaion49-, derby54 și alți 13 apreciază asta.
  8. in.the.rain

    in.the.rain Conte forum

    Mersi! Eu o sa-l termin ( sper) !
     
    raisa2005, leutzu61, -elenaion49- și alți 12 apreciază asta.
  9. Nu voi face eventul,insa ma voi bucura de o saptamana de folosire a terenurilor clar de luna pentru a mi imbogati stocul de animale ,pomi si plante nocturne,pentru misiunile netermnate de la cooperativa. Succes celor care fac eventul! O primavara minunata, dragi fermieri!
     
    raisa2005, -elenaion49-, paulici_01 și alți 13 apreciază asta.
  10. Archfiend_ZZ

    Archfiend_ZZ Scriitor în devenire

    Conform forumului englez, fiecare grimoar ramas in sura va fi transformat in 10PE + 7GG, iar fiecare buruiana va fi transformata in 6PE + 4GG. Valorile prezentate aici in FAQ mi se par enorme. Iar linia de vrej necesita itemele din acest event sau pot fi amplasate orice iteme?
    Daca se pot confirma aceste informatii.. multumesc.

    In ceea ce priveste eventul, inca nu m-am hotarat daca sa-l fac sau nu, dar parc-ar fi bune punctele de sezon. Mai vedem. Nu votez momentan.
     
    raisa2005, leutzu61, -elenaion49- și alți 8 apreciază asta.
  11. dacul1963

    dacul1963 Avansat

    O idee corecta si perfecta!Succes in continuare!
     
    raisa2005, -elenaion49-, paulici_01 și alți 8 apreciază asta.
  12. geta57

    geta57 Rutinat

    Din moment ce apar pe linia de vrej e clar că sunt cele din acest event.
    [​IMG]
     
    dexter_bv, raisa2005, -elenaion49- și alți 9 apreciază asta.
  13. leutzu61

    leutzu61 De-al casei

    Itemurile nu apar pe vrej(diferenta fata de tutorial).279 drop
     
    raisa2005, -elenaion49-, tcmxxl1975 și alți 9 apreciază asta.
  14. leutzu61

    leutzu61 De-al casei

    azi apare vrej fara itemuri si valorile sunt cu siguranta mult mai mici decat cele din tutorial
     
    raisa2005, -elenaion49-, tcmxxl1975 și alți 8 apreciază asta.
  15. geta57

    geta57 Rutinat

    La mine apar să zic așa-incomplet- și dacă dau click pe un item mă trimite la event.


    [​IMG]
     
    -elenaion49-, tcmxxl1975, paulici_01 și alți 7 apreciază asta.
  16. alex.keegan

    alex.keegan Cunoscător forum

    Forumul german confirma valorile de schimb din tutorialul nostru, iar linia de vrej este cu iteme dedicate.
     
    raisa2005, -elenaion49-, tcmxxl1975 și alți 9 apreciază asta.
  17. geta57

    geta57 Rutinat

    Nici nu mai știm după care forum să ne luăm! În forumul englez se specifică:”Necesită orice element 1x1 deco, orice element 1x2 deco și orice element 2x2 deco”.
     
    raisa2005, -elenaion49-, tcmxxl1975 și alți 8 apreciază asta.
  18. leutzu61

    leutzu61 De-al casei

    De multe ori forumul german preia info de la forumul maghiar.am intrat pe forum maghiar(desi nu cunosc limba ) si arata ca pe forum englez. deci...
     
    raisa2005, -elenaion49-, tcmxxl1975 și alți 7 apreciază asta.
  19. DW..

    DW.. Avansat

    Am deblocat adineori vrejul,nu are nevoie de itemi dedicati,se poate pune orice item
     
  20. nikolae28

    nikolae28 Board Administrator Team Farmerama RO

    Intr-adevar, linia de vrej nu necesita itemuri dedicate. Imaginea din tutorial a fost modificata corespunzator

    La fel si valorile de schimb ale celor doua plante produse la moara.
     
    in.the.rain, adriane45, paulici_01 și alți 9 apreciază asta.