Feedback Zbor de noapte

Discuție în 'Runda de discuții' creată de EllaBalerina, 14 Mar 2017.

Dragă cititor al forumului nostru,

Dacă dorești să participi activ la discuțiile purtate, ai întrebări sau vrei să deschizi alte teme, este necesar să te conectezi în continuare în joc. În cazul în care nu ai încă un cont de joc, te rugăm să te înregistrezi. Ne bucurăm să te revedem în viitor în forumul nostru! CLICK AICI
?

Cum vi se pare eventul?

Sondaj închis pe 22 Mar 2017.
  1. Îmi place

    81,4%
  2. Mi-e indiferent

    4,9%
  3. Nu-mi place

    13,7%
Stare subiect:
Nu este deschis pentru răspunsuri suplimentare.
  1. -mamaleone

    -mamaleone Mare-maestru forum

    Salutare!
    Sunt multi ani de cand n-am mai terminat un event pe ultima suta de metri. Dropul a fost "sinistru"(in ciuda cupelor la maxim in copac), si daca nu s-ar fi introdus dublarea, probabil ca nu l-as fi terminat, desi i-am dedicat la fel de mult timp ca oricarui alt event. Premiile au fost bune, nimic de zis, am obtinut 4 banane aurii, de 2 ori cate 3 stelute, de 2 ori cate 1 SH, de mai multe ori combina, buchete oribile si chutney; misteriosii si misterioasele nu le pun la socoteala, pentru ca -cel putin pana acum- nu am obtinut nimic notabil. Si, da! vrejul e frumos!
    Cu toate astea, mie nu prea mi-a placut acest event: din cauza dropului, am cultivat obligat-fortat pana in ultima clipa ciuperca luminoasa, pentru ca numai din asta iesea dropul care sa-mi asigure finalizarea; am scos toti licuricii de pe teren, pentru ca nu dadeau drop mai deloc. La alte eventuri sinistre, am putut cultiva si plantele de care as fi avut nevoie pentru misiuni, sau pentru magazinul lui Jack. Pentru mine, a fost un eveniment trenant, fara chichirez :oops:
    Il astept cu drag pe urmatorul, poate e mai voios ;)
     
    EVE.violetta, matusam, donnadmn și alți 7 apreciază asta.
  2. Amst3l

    Amst3l Cunoscător forum

    Din cele 180 porţii de kebab pentru LILIECI, m-am ales cu ceva totuşi :

    5 X Adăpost misterios Tiki "Cobalt"
    6 X Arbore minune "Lhotse"
    7 X Arbore minune Tiki "Bornholm"
    3 X Banană aurie
    6 X Buchet oribil
    5 X Chutney de mere și morcovi
    3 X Combină 1 oră
    1 X Combină 3 ore
    2 X Cutie de scule XXL
    5 X Super hrană
    12 X Vas funerar
    6 X 10000 GG
    12 X 10000 PE
    7 X 10000 PET
    4 X 2 Compost super a la Suzi
    5 X 2 Super compost
    7 X 3 Compost turbo
    4 X 3 Steluțe
    3 X 5 Super compost
    35 X 5000 GG
    17 X 5000 PE
    25 X 5000 PET

    Dar spre dezamăgirea mea încă îmi lipseşte Axolotl , poate la eventul următor - Întâmpină primăvara
     
    malagambafane, ovidiu1a, roliana57 și alți 2 apreciază asta.
Stare subiect:
Nu este deschis pentru răspunsuri suplimentare.