Feedback Zbor de noapte

Discuție în 'Runda de discuții' creată de EllaBalerina, 14 Mar 2017.

Dragă cititor al forumului nostru,

Dacă dorești să participi activ la discuțiile purtate, ai întrebări sau vrei să deschizi alte teme, este necesar să te conectezi în continuare în joc. În cazul în care nu ai încă un cont de joc, te rugăm să te înregistrezi. Ne bucurăm să te revedem în viitor în forumul nostru! CLICK AICI
?

Cum vi se pare eventul?

Sondaj închis pe 22 Mar 2017.
  1. Îmi place

    81,4%
  2. Mi-e indiferent

    4,9%
  3. Nu-mi place

    13,7%
Stare subiect:
Nu este deschis pentru răspunsuri suplimentare.
  1. adypwi

    adypwi Novice forum

    Meh, am sanse 0 sa obtin vrejul. Poate daca aveam si la eventul asta o cofetarie, mergeau lucrurile mai bine.xD
    Noroc ca sunt itemurile bune, cu experienta multa si timp bun decent de culegere. Deci, se merita sa faci eventul macar pana iei itemurile.

    Nu stiu ce se intampla, de obicei nu prea reusesc sa iau liniile de vrej de la eventuri. Pot sa ma pun eu si in cap, ca tot nu reusesc. :oops:
     
    t_ina_e, davidsiirina08, rocop și alți 6 apreciază asta.
  2. Prima zi de event am mers cu pacele mici cu planta de event, sa am materie prima pentru kebab si apoi am folosit si folosesc in continuare pacele mari si medii cu plante de 8 h,( asa mai fac economie si la combina) dar si asa dropul este foarte slab. Poate in ultimele zile de event se va mai ,, dezlega,, sacul cu drop mai bun. Mult noroc si spor!
     
    t_ina_e, davidsiirina08, lucapadu1 și alți 6 apreciază asta.
  3. marcela_f69

    marcela_f69 Conte forum

    Da ,cu atat am inceput ! din 38 de Pomi Fermecati Si din ciuperci luminoase , momentan evolutia mea e 105 din 125 , peste zi pun plante alternativ 1 -3 ture de plante de event 22-26 drop ,una/doua de Capcana lui venus ies intre 13 -18 drop ,alta tura floare amurg/ciuperci luminoase drop 22-28 ,,,dovleac fioros din care iese 3 - 5 drop la fiecare 26 min ,depinde cum am timp , am activate buchet oribil , chutney ,placinta cu zucchini Paine cu morcov Si linii de vrej, la platele de 8 ore folosesc Scompost ,parcele mici tot timpul ,apa ,balegar plus Pomi Fermecati !
     
  4. tweety`

    tweety` Baron forum

    Buna veste cu dublarea dropului. Asa mai salvez niste super compost. Pana acum 31 de kebab, deci mai m nevoie de mult drop.
     
  5. roliana57

    roliana57 Legendă vie

    Vestea cu dublarea dropului este minunataaa!
    Ce se intampla daca am fost mai grabiti si liliecii ne-au papat dropul?xD
     
  6. k0

    k0 Global Team Leader Team Farmerama RO

    Dublarea are loc de acum încolo, nu retroactiv. Ce-a fost, a fost și chiar s-a dus.
     
    t_ina_e, davidsiirina08, roliana57 și alți 9 apreciază asta.
  7. mara031991

    mara031991 Expert forum

    am folosit deja 320 drop si am papat liliecii. Sa inteleg ca voi mai primi inva 320 drop .Doamne ar fi miunat
     
    t_ina_e, robert-adila, lucapadu1 și alți 5 apreciază asta.
  8. _Agathon_

    _Agathon_ S-Moderator Team Farmerama RO

    o_O
     
    t_ina_e, robert-adila, lucapadu1 și alți 7 apreciază asta.
  9. 01ruxi01

    01ruxi01 Pretendent

    un mic ajutor,va rog......la mine la moara de pe ferma nu apare unde sa pot macina Kebab....pot produce doar pe insula....
     
    t_ina_e, lucapadu1, malagambafane și alți 2 apreciază asta.
  10. _Agathon_

    _Agathon_ S-Moderator Team Farmerama RO

    Selecteaza, la moara, optiunea "Toate" sau "Eventuri". Probabil ca esti pe "Normal." moara.png
     
    t_ina_e, robert-adila, EVE.violetta și alți 8 apreciază asta.
  11. jagarella

    jagarella Supervizor forum

    Si dintr-o data luminita de la capatul tunelului deveni discoteca. Asa mai merge cu dropul
     
  12. 09kis

    09kis Baron forum

    M-a bucurat vestea cu dublarea dropului. In inventar nu am(nu am avut rabdare) dar sper ca se va ridica mai mult de aici in colo. Spor va doresc. Am 39/125.
     
    t_ina_e, davidsiirina08, mara62 și alți 4 apreciază asta.
  13. -iulia1992-

    -iulia1992- Maniac forum

    Majoritatea au inteles gresit sau eu?! :(
    Eu am inteles asa: de la ora 14:00 s-a modificat dropul si cand culegem plantele de pe terenul Clar de luna, daca in dreapta apar 20 sosuri, in inventar vor fi alocate 40
    Unii dintre noi au inteles ca: daca aveau inainte de ora 14:00 (exemplu) 200 sosuri, dupa ora 14:00 vor avea in inventar 400 sosuri..
    Ma poate lamuri un moderator?
     
    t_ina_e, davidsiirina08, mara62 și alți 2 apreciază asta.
  14. Cruella

    Cruella S-Moderator Team Farmerama RO

    Buna seara!
    Aceasta e varianta corecta:

    Cand culegem plantele de pe terenul Clar de luna, daca in dreapta apar 20 sosuri, in inventar vor fi alocate 40.
     
  15. -iulia1992-

    -iulia1992- Maniac forum

    Multumesc Cruella, pt raspunsul prompt!
    Ma panicasem putin pt ca, la ora 14:00, in inventar mai aveam doar 2 sosuri
     
    t_ina_e, malagambafane, pinok86 și alți 3 apreciază asta.
  16. love_graffiti

    love_graffiti De-al casei

    o ce veste minunata...despre drop!
    asa da...mi-a revenit zambetul pe buze.
    spor la treaba!
     
  17. La mine e lent de tot... abea 20/125 Ma bucur ca s-a dublat dropul de acum in colo...
    Spor :D
     
  18. gligoruttz

    gligoruttz Junior Expert

    Am reusit sa hranesc 60 de lilieci si ma pregateam sa trag din greu tot weekendul. Acum o sa imi ramana timp si pentru relaxare.
    Mult spor si sa auzim de bine.
     
  19. mara62

    mara62 Conte forum

    Frumoasa surpriza ne-ati facut ;) Felicitari BP.
     
    t_ina_e, robert-adila, Claudia și alți 13 apreciază asta.
  20. Amst3l

    Amst3l Cunoscător forum

    deja 70/125 mare uşurinţă cu dublatu ... cred că ieşea şi fără dar cu mult de muncă ....
     
    t_ina_e, robert-adila, Claudia și alți 10 apreciază asta.
Stare subiect:
Nu este deschis pentru răspunsuri suplimentare.