Feedback Zile de vară

Discuție în 'Runda de discuții' creată de EllaBalerina, 10 Iun 2021.

Dragă cititor al forumului nostru,

Dacă dorești să participi activ la discuțiile purtate, ai întrebări sau vrei să deschizi alte teme, este necesar să te conectezi în continuare în joc. În cazul în care nu ai încă un cont de joc, te rugăm să te înregistrezi. Ne bucurăm să te revedem în viitor în forumul nostru! CLICK AICI
?

Cum vi se pare eventul?

Sondaj închis pe 24 Iul 2021.
  1. Îmi place

    24,5%
  2. Îmi este indiferent

    5,3%
  3. Nu-mi place

    70,2%
  1. cryss74

    cryss74 Începător forum

    ok !multumesc !!!
     
    paulici_01, -katnik-, stiucarul și alți 4 apreciază asta.
  2. stiucarul

    stiucarul Demiurg forum

    Luat 2 vrejuri.
     
    paulici_01, -katnik-, derby54 și alți 6 apreciază asta.
  3. tcmxxl1975

    tcmxxl1975 Expert forum

    vai 106 voturi impotriva......da....cred...per total event cred ca am consumat peste 7000 super compost.....bine ca s a intins eventul pe durata unei luni si ceva........evident toate cele 3 linii in inventar......succes
     
    paulici_01, ani.vajai, Criselt și alți 8 apreciază asta.
  4. RazvanAndrei

    RazvanAndrei Expert forum

    Intr-adevar, s-a intins pe o luna. Si da, poate majoritatea dintre noi am reusit sa luam cele 3 linii de vrej (si cred ca am consumat pe putin 10k de SC). Insa, daca stai sa calculezi daca se renteaza, nu iesim pe plus cu 3 linii de vrej contra la mii de SC folosite. Nu mai pun si timpul pierdut intre eventuri la socoteala. Acela este bonusul de a juca (ca o mica glumita). A fost decent ca si event, dar voturile negative isi spun cuvantul in mare parte pentru premii si nivelul de munca, balanta nefiind atragatoare. Dar, in final, nu ne-a obligat nimeni sa investim atat de multe resurse in acest event. Puteam sa ne vedem linistiti de drum, si sa spunem pas acestui event. So, pro si contra de fiecare parte a taberei.
     
    Modificat ultima dată: 29 Iul 2021
    tcmxxl1975, Daciana_36, paulici_01 și alți 7 apreciază asta.