Feedback Zile leneșe cu râșii

Discuție în 'Runda de discuții' creată de k0, 3 Iul 2019.

Dragă cititor al forumului nostru,

Dacă dorești să participi activ la discuțiile purtate, ai întrebări sau vrei să deschizi alte teme, este necesar să te conectezi în continuare în joc. În cazul în care nu ai încă un cont de joc, te rugăm să te înregistrezi. Ne bucurăm să te revedem în viitor în forumul nostru! CLICK AICI
?

Cum vi se pare eventul?

Sondaj închis pe 10 Iul 2019.
  1. Îmi place

    20,8%
  2. Mi-e indiferent

    3,0%
  3. Nu-mi place

    76,2%
  1. Carolll72

    Carolll72 Veteran Forum

    Cam slabe premiile in raport cu cerintele, linia de vrej mi se pare insa total neinteresanta, vot negativ din start, poate revin pe parcurs!
     
    Criselt, MicuNicu, roliana57 și alți 12 apreciază asta.
  2. t_ina_e

    t_ina_e General forum

    Perfect adevarat ca dropul iese din orice reproducere, dar la ce folos dropul, daca nu ai contravaloare râși și șeptel râși?
    Sunt convinsa ca daca maine este BB, foarte multi vor scrie aici "Event finalizat!", in primele ore de inceput de event.
    Asa a fost mereu!
     
    bmia_maria, Criselt, MicuNicu și alți 16 apreciază asta.
  3. sandokanlord

    sandokanlord Baron forum

    Zic pas din start,am vandut deja toti rasii la piata la foc automat,pot sta si fara rozeuri oricum si cele de le am nu ajung cam niciodata pe terenuri.
     
    bmia_maria, Criselt, MicuNicu și alți 17 apreciază asta.
  4. vinfiert

    vinfiert Supervizor forum

    Eu declar de pe acum ca il fac doar asa, de amorul artei. Promit ca nici de data aceasta nu voi fi printre cei care vor scrie ca au terminat eventul. Raman fidel ideii ca nu intereseaza pe nimeni daca o alta persoana a terminat sau nu eventul, si nici sa-i amarasc pe altii care nu au posibilitatea sa-l faca sau sa-l termine, nu vreau. Ar fi meschin si nu sunt genul...
    Sper totusi ca linia de vrej sa fie imbunatatita, deoarece momentan arata jalnic. Macar scaderea timpului de la 168 de ore la 48, si tot ar fi o treaba!
     
    kami12., mihaelaiuhas, dulcica1970 și alți 19 apreciază asta.
  5. t_ina_e

    t_ina_e General forum

    Ai perfecta dreptate!
    Daca se schimba in bine pentru noi jucatorii, la premii, linie de vrej sau contravaloarea necesara finalizarii eventului, foarte multi jucatori vor face eventul.
    Oricum ar fi si eu voi face eventul, tot de "amorul artei", chiar daca nu-mi place.
    Am castigat ceva GG usor la eventurile trecute si uite ca acum ii cheltui foarte usor.
    Nu mai conteaza, este doar un joc! ;)
    Doar nu o sa fiu de rasul rasului! xD
    Mult spor celor care se incumeta!
     
    kami12., dulcica1970, Criselt și alți 14 apreciază asta.
  6. nycola70

    nycola70 Cunoscător forum

    Vot negativ din partea mea.
    Cerintele sunt prea mari si premiile prea mici.
    Chiar daca am 1500 de rasi , la capitolul SH stau prost asa ca ,voi reproduce doar pentru mine.
     
    bmia_maria, Criselt, MicuNicu și alți 14 apreciază asta.
  7. regina091963

    regina091963 Junior Expert

    Vot negativ si eu, prea mari cerintele.
     
    Criselt, MicuNicu, roliana57 și alți 10 apreciază asta.
  8. ralucaelena102000

    ralucaelena102000 Novice forum

    cum reproducem rasi?
     
    Criselt, MicuNicu, yocoama și alți 5 apreciază asta.
  9. t_ina_e

    t_ina_e General forum

    Dupa ora 15, in poienita de procreare, se pot reproduce rasii, pana atunci nu putem sa facem decat pregatiri.
    Mult succes!

    EDIT:
    Rog un moderator sa ne lamureasca cu detaliile pentru Fabrica de bomboane IV: roz.
     
    Modificat ultima dată: 4 Iul 2019
    Criselt, donnadmn, MicuNicu și alți 6 apreciază asta.
  10. k0

    k0 Global Team Leader Team Farmerama RO

     
    Criselt, MicuNicu, yocoama și alți 10 apreciază asta.
  11. t_ina_e

    t_ina_e General forum

    k0, iti multumesc tare mult pentru raspuns!

    Gata!
    Am pus in poienita de procreare 132 de reproduceri la rasi.
    Astept BB!
    Sa ne fie cu succes!;)
     
    celina_amarandei, Criselt, MicuNicu și alți 11 apreciază asta.
  12. amy46

    amy46 Comandant forum

    Bafta sa aveti!!

    [​IMG]
     
  13. valecorina

    valecorina Novice forum

    Din cauza cerintelor prea mari votez negativ:cry:
     
    -iulia1992-, Criselt, doro090767 și alți 9 apreciază asta.
  14. t_ina_e

    t_ina_e General forum

    Bravo!
    Chiar am socotit un pic mai mult si nu vad ca acest event sa fie mai greu decat eventul cu reproducerea anacondelor.
    Poate pare costisitor dar se poate face lejer, cu ceva costuri si resurse pe care cu timpul ni le amortizam in timp.
    Sunt hotarata sa finalizez si acest event, cu orice pret.
    Mult curaj!;)
     
    -iulia1992-, malagambafane, yocoama și alți 12 apreciază asta.
  15. dydyana97

    dydyana97 Demiurg forum

    Poti sa ne spui, te rog, cati rasi ai avut si cati ai folosit la reproducere pentru a strange valoarea necesara?
    Stiu ca norocul la BB conteaza si el, dar ne putem face o idee...
     
  16. MicuNicu

    MicuNicu Maniac forum

    Salut. Vedeti ca in arborele Intelepciunii au aparut in runa cu animale si pachetel de rasi. Si un ras sfinx la septel. Ajuta. Spor celor curajosi.
     
  17. amy46

    amy46 Comandant forum

    Am avut 8500 de rasi,am reprodus doar sa obtin ochelarii,dar nu am donat decat 1 septel,in rest doar animale simple,nu mai stiu sigur cati am folosit dar au iesit si rase superioare,2 ras muncitor,unul l-am donat ,peste 100 de ras negru,40 ras alb si azuriu nu mai stiu exact pt ca am reprodus si din septelul obtinut....multa bafta...:inlove:
     
    -iulia1992-, roliana57, ioanagirl94 și alți 8 apreciază asta.
  18. dydyana97

    dydyana97 Demiurg forum

    Multumesc de raspuns ! Incerc sa strang rasi pentru 2 ture de reproduceri, restul de ochelari l.as face din alte animale. Dar cu eventul de week.end care incepe maine, nu stiu cati rasi reusesc sa mai fac.... Oricum pana duminica, sa astepte rasii, pana atunci, ma mai gandesc...
     
    mimi***, cp58, usordetinutminte și alți 14 apreciază asta.
  19. amy46

    amy46 Comandant forum

    eu am avut toate 3 terenuri pline cu rasi si am folosit bonus de recolta adaposturi si cocon de fluture neon,plus daca mai prindeam ceva bonusuri la roata....am stiut din timp ca va urma rasul la reproduceri si am facut stoc...
     
    mimi***, cp58, popescudana42 și alți 14 apreciază asta.
  20. dydyana97

    dydyana97 Demiurg forum

    Eu am aflat ieri, cred... Iar roata imi da orice altceva in afara de bonusuri. Dau la roata de distractie, nu ca sa prind bonusuri sau jackpot nou... Astea fug de mine...
     
    t_ina_e, mimi***, cp58 și alți 14 apreciază asta.