Feedback Zile leneșe cu râșii

Discuție în 'Runda de discuții' creată de k0, 3 Iul 2019.

Dragă cititor al forumului nostru,

Dacă dorești să participi activ la discuțiile purtate, ai întrebări sau vrei să deschizi alte teme, este necesar să te conectezi în continuare în joc. În cazul în care nu ai încă un cont de joc, te rugăm să te înregistrezi. Ne bucurăm să te revedem în viitor în forumul nostru! CLICK AICI
?

Cum vi se pare eventul?

Sondaj închis pe 10 Iul 2019.
  1. Îmi place

    20,8%
  2. Mi-e indiferent

    3,0%
  3. Nu-mi place

    76,2%
  1. yocoama

    yocoama General forum

    Buna,de ce nu faci rasii cu sh. si apoi aplici bonusul de recolta si gata au aparut rasii,eu am facut pana la misiunea 14 pentru premii, restul e lipsit de importanta pentru mine.
    Spor sa ai!
     
    roliana57, davidsiirina08, t_ina_e și alți 7 apreciază asta.
  2. Criselt

    Criselt Legendă vie

    Asa procedez, insa rezultatele la BB fiind normale, nu reusesc sa ajung la rasele superioare. Multumesc, spor si tie!
     
    roliana57, kiri2270, t_ina_e și alți 9 apreciază asta.
  3. fermiera11

    fermiera11 Maniac forum

    Sa nu uitam de ,, Arborele Intelepciunii,,care ne ofera un... ras sfinx ... apoi mai putem cumpara cate ateliere dorim . Sa avem spor.
     
    roliana57, kiri2270, t_ina_e și alți 8 apreciază asta.
  4. Criselt

    Criselt Legendă vie

    Am reusit, cu greu, sa obtin un ras muncitor pentru a lua linia de vrej. Ma opresc, adaposturile roz nu merita stressful si cheltuiala. Votul ramane negativ.
     
    bobmic50, yocoama, roliana57 și alți 10 apreciază asta.
  5. cosmincody

    cosmincody Profesionist forum

    Linie de vrej neatractiva pentru mine. Insa, am vandut peste 1000 de rasi la piata pe bani frumosi. Prefer sa imi pastrez Super Hrana pentru alte eventuri de reproducere mai atractive. Vot negativ!
     
    yocoama, roliana57, pinok86 și alți 8 apreciază asta.
  6. Veverita02

    Veverita02 Rutinat

    Cred ca unul dintre cele mai costisitoare eventuri de reproducere. Nu-mi amintesc vreun alt event pe care sa-l fi terminat cu atata dificultate si in ultimul moment. Dar m-au atras "rozele" si m-am straduit. Rezultatele la baby-boom foarte saracacioase. Am cheltuit vreo 70 de milioane sa cumpar rasi fiindca cei aprox 400 pe care I-am avut nu mi-au ajuns nici pe-o masea. Si SH cu nemiluita. Dar am avutresursele, am vrut upgrde-urile roz si am facut totul sa le obtin.
     
    yocoama, roliana57, davidsiirina08 și alți 5 apreciază asta.
  7. catalin97

    catalin97 Scriitor în devenire

    stie cineva daca mai apare baby boom,mai am de livrat putin si nu reusesc asa .. multumesc ??
     
  8. Criselt

    Criselt Legendă vie

    BB nu, dar poti folosi parfumurile de lux.