Feedback Zilele câinilor și pisicilor

Discuție în 'Runda de discuții' creată de EllaBalerina, 20 Iun 2017.

Dragă cititor al forumului nostru,

Dacă dorești să participi activ la discuțiile purtate, ai întrebări sau vrei să deschizi alte teme, este necesar să te conectezi în continuare în joc. În cazul în care nu ai încă un cont de joc, te rugăm să te înregistrezi. Ne bucurăm să te revedem în viitor în forumul nostru! CLICK AICI
?

Cum vi se pare eventul?

Sondaj închis pe 28 Iun 2017.
  1. Îmi place

    79,1%
  2. Îmi este indiferent

    7,3%
  3. Nu-mi place

    13,6%
Stare subiect:
Nu este deschis pentru răspunsuri suplimentare.
  1. malagambafane

    malagambafane Legendă vie

    Am terminat misiunile individuale,am donat si la global . B.B foarte slab. Bafta tuturor !
     
    marianz, victorashi, StinckyRedneck și alți 16 apreciază asta.
  2. aurelia011970

    aurelia011970 Duce forum

    Buna seara.
    Event finalizat. Spor la treaba tuturor si o seara racooasa !
     
    marianz, victorashi, davidsiirina08 și alți 8 apreciază asta.
  3. k0

    k0 Global Team Leader Team Farmerama RO

    Pentru că socoteala din perioada de testare nu se potrivește întotdeauna cu modul în care funcționează un event la lansare și pentru a nu ne transforma în matematicieni, am eliminat tabelul cu recompensele PE individuale pentru donațiile globale. Tabelul respectiv, deși ne-a fost furnizat în mod oficial, mai mult încurca decât să explice exact modul în care sunt calculate recompensele, dar și varianta prezentă acum în tutorial nu este o formulă exactă general valabilă:
    Poate nu este cea mai potrivită variantă să oferim o aproximare în tutorial, dar în cazul de față ar fi fost și mai nepotrivit să anunțăm că se primesc ”niște” PE.
     
    mara62, Cruella, victorashi și alți 12 apreciază asta.
  4. DANUTZA1965

    DANUTZA1965 Avansat

    Event foarte reusit mai ales dpdv grafic ;)
     
    victorashi, miracol31, miaandrei59 și alți 8 apreciază asta.
  5. tweety`

    tweety` Baron forum

    Multumim de lamuriri. Macar s-a elucidat misterul si nu ne mai speriem ca fug cateii cu PE in coada xD
     
    mara62, victorashi, ghidus1954 și alți 11 apreciază asta.
  6. tuca4747

    tuca4747 Locuitor permanent

    Salut.
    La o oferta speciala au aparut "Ceata de pisici' si "Ceata de caini", cu pret de 29 mamudele /buc.
    Voind sa vad ce ofera (PE sau PET, timp), apar indicatiile " De la nivelul 24" si "Acest obiect dispare din joc la sfarsitul eventului".
    Pare puieril sa intreb daca il cumpar ca sa-l "am" numai cateva zile, dar tot azi am primit un anunt prin care mi se comunica ca mi-au fost transformati in PE si GG 32 Reni Renelf, 22 Reni de impachetat si 12 Reni postasi, desi susnumitele iteme le poti inca gasi la magazin, pe mamudele.
    Stiu ca in timp am "cumparat" ceva reni, (mi-au placut dela inceput) folosindu-i mult timp pe liniile de vrej, iar o parte i-am luat la D&C.

    Deci ce ofera "Ceata...." si cat "rezista" in joc.
    Bafta tuturor la reproduceri.
     
    marianz, mara62, victorashi și alți 7 apreciază asta.
  7. k0

    k0 Global Team Leader Team Farmerama RO

    Renii nu sunt itemuri, ci renii de rasă superioară care din când în când sunt schimbați în GG și PE, din eroare, și apoi readuși în joc pentru eventuale evenimente viitoare unde ar putea fi necesari - fenomen care s-a mai repetat de câteva ori.
     
    mara62, victorashi, StinckyRedneck și alți 7 apreciază asta.
  8. gabone02

    gabone02 Avansat

    Multumesc
     
    mara62, victorashi, miaandrei59 și alți 7 apreciază asta.
  9. armarius1998

    armarius1998 Novice forum

    Eveniment finalizat, ce-i drept pregatit anterior cu un numar de peste 700 de pisici si respectiv de caini si cu ajutorul superhranei castigate in evenimentul de carnaval 2017, acum asteptam evolutia globala, la care am participat deja cu 30 de oase, respectiv 40 de jucarii, pentru a activa cele 2 linii de vrej si speram la final pentru a primi celelalte 2 itemuri generoase.
     
    marianz, mara62, victorashi și alți 9 apreciază asta.
  10. lorentonton

    lorentonton Expert forum

    Event terminat şi ın plus donat !!
    [​IMG]
    [​IMG]
     
    marianz, mara62, victorashi și alți 12 apreciază asta.
  11. pinok86

    pinok86 Împărat forum

    Am terminat si eu prima parte a eventului, ce a depins de mine. Am donat si la evolutia globala. Felicitari pentru animatia eventului. La BB pot sa spun ca am primit 1 Maine Coon la pisici si 1 Mopsy pe care bineinteles le-am donat la event. Bafta celor care inca nu au terminat si bafta tuturor - sa obtinem si celelalte premii.
     
    marianz, mara62, victorashi și alți 12 apreciază asta.
  12. geckofeet666

    geckofeet666 Supervizor forum

    Am livrat si eu la global 127 de oase si 197 de jucarii. Sper sa facem "planul":)
     
    markreddo, marianz, mara62 și alți 16 apreciază asta.
  13. Claudia

    Claudia Duce forum

    Eu am donat cate 56 de jucarii, adica 560,000 de gologani la fiecare. Deja primul prag a fost trecut, avem liniile de vrej asigurate, e posibil sa avem si itemii buni de final asigurati chiar din seara asta, la cat de bine merge :).

    Nu am avut nicio "saritura" grozava la reproduceri, dar nici nu am riscat septel valoros ca sa am mari pretentii. Am gasit in schimb la piata o pisica persana ratacita, la pretul de 6 milioane; am adoptat-o instantaneu.

    Bafta la poienite!
     
    -Abramburica-, marianz, mara62 și alți 15 apreciază asta.
  14. denisa1969

    denisa1969 Pretendent

    Am terminat si eu eventul, unul foarte frumos de altfel.
    Am donat si 55 drop la fiecare animal la misiunea globala :]
    Spor tuturor!
     
    marianz, mara62, victorashi și alți 11 apreciază asta.
  15. mikido30

    mikido30 Novice forum

    E un event interesant...dar de ce sa ne grabim sa terminam in prima zi!? Oricum globalul se contorizeaza cand expira termenul. Eu sunt la ultimul nivel la pisici si maine incep la caini. Septelul scump ramane in sura sau la piata!
     
    marianz, mara62, victorashi și alți 8 apreciază asta.
  16. Amst3l

    Amst3l Cunoscător forum

    event finalizat ... THX BB ... asteptam mesele de joc ... tot ce iese DONAM
     
    marianz, mara62, victorashi și alți 7 apreciază asta.
  17. Buna seara,event finalizat si la mine,ma bucur foarte mult ca a fost scurt,si acum ma pot intoarce la repetat pentru Bacalaureat :music:
    Foarte interesant eventul.noi caracteristici :D
     
    denisa1969, marianz, naivreasastii și alți 13 apreciază asta.
  18. dennys_19

    dennys_19 Începător forum

    Am terminat cele doua runde cu pisici si catei...dar nu mai SH si animalute pt.donat suplimentar, linia de vrej se mai activeaza daca nu donez ???
     
    marianz, mara62, victorashi și alți 6 apreciază asta.
  19. tweety`

    tweety` Baron forum

    Sigur. Tinand cont ca ai finalizat sarcinile individuale, iar la global s-a sarit deja primul prag, vei primi cele doua linii de vrej.

     
    mara62, victorashi, StinckyRedneck și alți 3 apreciază asta.
  20. cerbul

    cerbul Locuitor permanent

    Event finalizat!
     
    robert-adila, marianz, sile_mony și alți 12 apreciază asta.
Stare subiect:
Nu este deschis pentru răspunsuri suplimentare.