Feedback Zilele câinilor și pisicilor

Discuție în 'Runda de discuții' creată de EllaBalerina, 20 Iun 2017.

Dragă cititor al forumului nostru,

Dacă dorești să participi activ la discuțiile purtate, ai întrebări sau vrei să deschizi alte teme, este necesar să te conectezi în continuare în joc. În cazul în care nu ai încă un cont de joc, te rugăm să te înregistrezi. Ne bucurăm să te revedem în viitor în forumul nostru! CLICK AICI
?

Cum vi se pare eventul?

Sondaj închis pe 28 Iun 2017.
  1. Îmi place

    79,1%
  2. Îmi este indiferent

    7,3%
  3. Nu-mi place

    13,6%
Stare subiect:
Nu este deschis pentru răspunsuri suplimentare.
  1. bond_james

    bond_james Scriitor în devenire

    acum donez la pisici. dar nu pot dona si la catei. imi spune ca trebuie sa mut pisicile inainte de a dona la catei. cum trebuie sa fac acest lucru?
     
    Modificat ultima dată: 22 Iun 2017
    robert-adila, marianz, sile_mony și alți 7 apreciază asta.
  2. Shepherd

    Shepherd Guest

     
  3. StinckyRedneck

    StinckyRedneck Junior Expert

    După ce am realizat cele 50 de oase și cele 50 de jucării, nu am mai primit decât creițari, deși am continuat să reproduc cele două specii. Cum de alți jucători au continuat să primească? Sau e vreun bug la mine?

    Tocmai am descoperit că am câte 66 din fiecare, dar la Diverse, în șură, nu le găsisem...

    Le-am și donat :)
     
    donnadmn, marianz, gabone02 și alți 10 apreciază asta.
  4. geckofeet666

    geckofeet666 Supervizor forum

    Eu am cumparat pisicile si cainii, le-am pus la reprodus de cateva ori, si dupa aceea am facut misiunile, pentru ca nu aveam aproape deloc septel in sura. Nu am stat sa calculez exact, asa ca in final asta am avut, asta am donat. Septel valoros nu mi-a ramas in sura, ca nu stiu cum a fost dar baby-boom-ul asta nu a fost deloc deloc generos cu mine.
     
    Modificat ultima dată de către moderator: 22 Iun 2017
    robert-adila, cerbul, -Abramburica- și alți 15 apreciază asta.
  5. sile_mony

    sile_mony Cunoscător forum

    Event finalizat! Am donat si la global!
     
  6. t_ina_e

    t_ina_e General forum

    Doresc sa pun itemii pe vrejul pisicilor si nu-mi da voie. Ma trimite inapoi misiune. Misiunea este finalizata si am donat si pentru global.
    Care este problema?
     
  7. Cruella

    Cruella S-Moderator Team Farmerama RO


    Bună ziua!
    Premiile vor fi creditate la câteva zile după încheierea evenimentului.
     
    -katnik-, markreddo, donnadmn și alți 2 apreciază asta.
  8. gabone02

    gabone02 Avansat

    Cum putem vedea cati GG sau donat la misiunea globala, si daca se poate ar f bine pentru fiecare prag in parte?
     
    sile_mony, StinckyRedneck și malagambafane apreciază asta.
  9. k0

    k0 Global Team Leader Team Farmerama RO

    Ar fi bine, dar trebuie să ne mulțumim doar cu reprezentarea grafică.
     
    -katnik-, robert-adila, sile_mony și alți 2 apreciază asta.
  10. marianz

    marianz Scriitor în devenire

    event finalizat ,spor celor care mai au si felicitari celor care au terminat .totusi sunt dezamagit de premiile oferite
     
    Modificat ultima dată de către moderator: 22 Iun 2017
  11. mimi_mimilik

    mimi_mimilik Novice forum

    Buna ziua, imi place dar prea multa SH trebuie...si la cat de greu se obtine sa o consumi pe toata odata, nu sunt nici cine stie ce premii...oricum l-am terminat...
     
  12. mikido30

    mikido30 Novice forum

    Nu e normal sa se crediteze abia dupa terminarea eventului Liniile de vrej specifice. Mai ales ca bonificatiile 100% PE se aplica la adaposturile necesare acum la event!!! Cine mai tine doar astfel de adaposturi pe terenuri dupa ce se incheie eventul?!
     
  13. k0

    k0 Global Team Leader Team Farmerama RO

    Dispar câinii și pisicile de la Piață după event?
     
    -katnik-, robert-adila, DANUTZA1965 și alți 3 apreciază asta.
  14. mikido30

    mikido30 Novice forum

    Nu dispar. Dar daca acum e event cu astfel de animale...de ce sa nu avem macar asa un beneficiu?! Plus ca la misiunea globala se cer animale foarte multe..valoarea finala de 30.000.000 GG la fiecare categorie?!
     
    sile_mony și malagambafane apreciază asta.
  15. k0

    k0 Global Team Leader Team Farmerama RO

    Prin urmare vor exista suficienți jucători care vor beneficia de bonusuri.
    Valoare care va fi realizată, cu câteva zerouri în plus, dacă va fi atinsă, în principal din șeptel.
     
    -katnik-, sile_mony și malagambafane apreciază asta.
  16. t_ina_e

    t_ina_e General forum

    Vad ca evolutia in bara de progres este slaba si incremenita.
    Daca pentru premiul pragului 1 este de 26.000.000.000 GG si premiul pragului 2 este de 30.000.000.000 GG, parerea mea este ca diferenta de 4.000.000.000 GG, ar fi una nesemnificativa.
    Avand in vedere ca primul prag s-a atins chiar din prima zi, acum ar trebui sa se mai miste ceva in bara de progres.
    Probabil ca nu am inteles noi corect.
    Poate ca nu trebuie sa facem o scadere, mai mult o adunare. Este singura explicatie!
    Cred ca strict pentru pragul 2 mai trebuie donat 30.000.000.000 GG. Daca este asa, itemurile Chintă regală pisicească si Cărţi de joc "Basset" vor fi foarte greu de obtinut, daca nu chiar imposibil.

    Calculul acesta nu mai este valabil! Poate aceasta-i cauza pentru care multi fermieri stau si asteapta sa se termine eventul ca sa castige itemurile.

    Sper ca baby boom-ul care incepe in seara aceasta sa ne mobilizeze pentru realizarea pragului 2. Pacat ca nu se mai dau si craitari, poate ne stimula mai mult sa facem reproduceri. Dar sa zicem ca este bine si asa.
    Speram ca baby boom-ul acesta sa fie mai darnic!
    Haideti sa bifam cu bine si acest event si sa ne bucuram de noile achizitii.
     
    Modificat ultima dată: 23 Iun 2017
    dydyana97, sile_mony, malagambafane și alți 2 apreciază asta.
  17. _Agathon_

    _Agathon_ S-Moderator Team Farmerama RO

    :p
     
    Ade-Leona, sile_mony, malagambafane și alți 3 apreciază asta.
  18. cucu5555

    cucu5555 Novice forum

    Nu stiu daca mai are cineva problema asta dar , cu toate ca s-a spus ca s-a corectat progresul la misiunile globale, progresul la caini este 0 cu toate ca e bifa pe primul cadou (linia de vrej).
     
    sile_mony, dadan și malagambafane apreciază asta.
  19. malagambafane

    malagambafane Legendă vie

    Banuiesc ca bara de progres a incremenit deoarece cei care nu au terminat asteapta Baby Boom.
     
    markreddo, robert-adila, sile_mony și alți 3 apreciază asta.
  20. _Agathon_

    _Agathon_ S-Moderator Team Farmerama RO

    Un refresh si/sau o stergere de cache/cookies, ajuta. :)
     
    yocoama, sile_mony, malagambafane și alți 3 apreciază asta.
Stare subiect:
Nu este deschis pentru răspunsuri suplimentare.