Feedback Zilele câinilor și pisicilor

Discuție în 'Runda de discuții' creată de EllaBalerina, 20 Iun 2017.

Dragă cititor al forumului nostru,

Dacă dorești să participi activ la discuțiile purtate, ai întrebări sau vrei să deschizi alte teme, este necesar să te conectezi în continuare în joc. În cazul în care nu ai încă un cont de joc, te rugăm să te înregistrezi. Ne bucurăm să te revedem în viitor în forumul nostru! CLICK AICI
?

Cum vi se pare eventul?

Sondaj închis pe 28 Iun 2017.
  1. Îmi place

    79,1%
  2. Îmi este indiferent

    7,3%
  3. Nu-mi place

    13,6%
Stare subiect:
Nu este deschis pentru răspunsuri suplimentare.
  1. k0

    k0 Global Team Leader Team Farmerama RO

    Eu observ o mică evoluție față de ieri, dar în același timp putem observa că mulți jucători au finalizat deja eventul și putem bănui că donațiile mari s-au realizat până acum.
     
    -katnik-, popescudana42, sile_mony și alți 5 apreciază asta.
  2. Carolll72

    Carolll72 Veteran Forum

    In concluzie, sunt jucatori din ce in ce mai putini, daca nu au finalizat misiunile macar 46000 conturi?
     
    -katnik-, popescudana42, yocoama și alți 9 apreciază asta.
  3. k0

    k0 Global Team Leader Team Farmerama RO

    Evident sunt mai puțini decât în trecut, jocurile de browser nu mai sunt la modă. Totuși, nu putem estima câți jucători din cei existenți au participat la event.
     
    -katnik-, popescudana42, yocoama și alți 7 apreciază asta.
  4. papucul_doamnei

    papucul_doamnei Novice forum

    parca am lucra toti la "adaposturi de caini si pisici":D altfel de unde atatia caini si pisici,atitea SH...imi pare cam exagerata cerinta,dar,eu ma aflu aici pentru distractie...asa ca spor la munca tuturor !
     
    sile_mony, popescudana42, Georgianaa și alți 3 apreciază asta.
  5. doinitza1

    doinitza1 Junior Expert

    Oare ne vom bucura de premiile finale?
    Cred ca cel mai avantajos este sa donam animale. Septelul sa-il pastram, daca avem prea putin. Preturile la animale scad, asa ca inca avem o sansa ca sa completam bara de progres la fiecare animal in parte. Pacat ca nu putem vedea exact valoarea care mai trebuie donata. Cred ca era mai antrenant asa, fiindca vedeam ca fiecare donatie conta.
    Oricum a fost un event frumos.
     
  6. afirut99

    afirut99 Pretendent

    Pentru faptul ca nu am avut septel la caini si pisici am tot reprodus animalele si am obtinut multe jucarii pentru pisici, oase pentru caini pe care le-am donat pentru recompensele globale. Chiar daca donațiile mari s-au realizat până acum, cu siguranta vom atinge si pragul 2 prin completarea barei. Bara inainteaza incet, dar vizibil.
    Spor tuturor si speranta, vom castiga toate recompensele....(mai sunt 25 ore pana la finalul eventului).
     
    sile_mony, -katnik-, popescudana42 și alți 10 apreciază asta.
  7. markreddo

    markreddo Profesionist forum

    Cu drag, cu bucurie, observ ca ambele bare de progres se vor umple pana la final. Eu cu pasi repezi ma apropii de final si cu livrarea de catei. Efortul depus a fost pe masura premiilor!
     
    sile_mony, davidsiirina08, pinok86 și alți 10 apreciază asta.
  8. HermioneWatson

    HermioneWatson Începător forum

    Buna tuturor,

    Din postura de"vizitator" va transmit urarile de bine a forumului maghiar si rugamintea de a face un ultim efort comun pentru completarea celor doua bare de progres si obtinerea tuturor premiilor. La ei sunt donatii de cateva milioane la ambele animale si inca doneaza din ultimele resurse.
    Impreuna o sa reusim. :)
     
    sile_mony, -katnik-, fl_o1950 și alți 17 apreciază asta.
  9. stefania6262

    stefania6262 Scriitor activ

    Eventiment finalizat.
     
    sile_mony, -katnik-, davidsiirina08 și alți 6 apreciază asta.
  10. veve47

    veve47 Conte forum

    Inca o data felicitari echipei grafice si programatorilor pentru casutele noastre pline de delicioase animale de companie. Eu votez tot cu cainii. Faza cu reproducerile nu ma va incanta niciodata. Nota este pentru grafica.
     
  11. geckofeet666

    geckofeet666 Supervizor forum

    Multumesc forumului maghiar pentru urarile de bine si aceleasi urari de bine din partea mea pentru ei !
    Ar fi interesant de stiut daca donarile se contorizeaza pe tari sau cum se stie cat doneaza ei, si daca putem sti si noi cat am donat.
    multumesc
     
  12. k0

    k0 Global Team Leader Team Farmerama RO

    Nu, dar probabil se fac statistici după ”gura lumii”. Comunitatea maghiară este totuși considerată, neoficial, a doua comunitate ca număr de jucători activi.
     
    sile_mony, misu_mama, -katnik- și alți 8 apreciază asta.
  13. geckofeet666

    geckofeet666 Supervizor forum

    Multumesc k0
     
  14. deea4u

    deea4u Analist forum

    Ma cam ingrojoreaza barele de progres, nu mai avem mult timp la dispozitie... :(
    La acest event af folosit peste 3500 SH o suma uriasa si ar fi pacat sa nu primim acele iteme speciale. :(
     
  15. afirut99

    afirut99 Pretendent

    Adoptam catei si pisici, loc de intalnire la BARA CU RECOMPENSE!
    Asteptam si sponsori pentru jucarii de pisici si oase pentru prietenii nostri patrupezi!

    Sa ne facem o bucurie la final de event!!!! :music:
     
    sile_mony, Criselt, oana40 și alți 4 apreciază asta.
  16. danut_1

    danut_1 Novice forum

    S-a inceput vanatoarea de caini si pisici din piata! Jucatori din alte tari cumpara animalele pentru donare. Stiu de la un prieten din Olanda. Ei sunt interesati de experienta primita la donare si vor itemul!
    Ei pot si vor, noi de ce nu?
     
    sile_mony, Criselt, donnadmn și alți 2 apreciază asta.
  17. roliana57

    roliana57 Legendă vie

    Ar fi pacat sa nu fim mai generosi. Eu am cumparat si caini si pisici....dar deja incepe sa fie prea mult pentru mine.
     
    pinok86, sile_mony, malagambafane și alți 3 apreciază asta.
  18. Criselt

    Criselt Legendă vie

    Da, mai e atat de putin pe bara de progres, dar si atat de putin timp! Si eu mi-am consumat toate resursele (gologani, mamudele si destul de multa SH) cumparand animale din piata si chiar si un cos. Sper sa finalizam eventul cu in mic efort comun, ar fi mare pacat de investitiile facute de fiecare dintre noi.
     
    pinok86, sile_mony, malagambafane și alți 3 apreciază asta.
  19. tweety`

    tweety` Baron forum

    Daca nu sunt bifate cadourile de la final, inseamna ca nu s-a terminat donarea? La mine arata ca e verde... pacat ca nu e afisata si valoarea donata. Macar stii o chestie ce mai e de facut....
     
  20. Cruella

    Cruella S-Moderator Team Farmerama RO

    Corect. Itemurile le vom putea obține dacă "sar" lăcățelele până la finalul evenimentului.
     
    davidsiirina08, donnadmn, sile_mony și alți 4 apreciază asta.
Stare subiect:
Nu este deschis pentru răspunsuri suplimentare.