Feedback Zilele câinilor și pisicilor

Discuție în 'Runda de discuții' creată de EllaBalerina, 20 Iun 2017.

Dragă cititor al forumului nostru,

Dacă dorești să participi activ la discuțiile purtate, ai întrebări sau vrei să deschizi alte teme, este necesar să te conectezi în continuare în joc. În cazul în care nu ai încă un cont de joc, te rugăm să te înregistrezi. Ne bucurăm să te revedem în viitor în forumul nostru! CLICK AICI
?

Cum vi se pare eventul?

Sondaj închis pe 28 Iun 2017.
  1. Îmi place

    79,1%
  2. Îmi este indiferent

    7,3%
  3. Nu-mi place

    13,6%
Stare subiect:
Nu este deschis pentru răspunsuri suplimentare.
  1. dariuss2000!

    dariuss2000! Profesionist forum

    bara de la pisici am inverzit-o dar nu pot sa-mi pun pe linia de vrej itemele.dac ma duc la vrej ,ma trimite la donare. de ce ?
     
    davidsiirina08, donnadmn, sile_mony și alți 3 apreciază asta.
  2. Criselt

    Criselt Legendă vie

    Linia de vrej o primim la cateva zile dupa incheierea eventului. La fel si itemii de la donarea globala, daca "sar lacatelele" cum spunea Cruella.
     
    pinok86, davidsiirina08, donnadmn și alți 5 apreciază asta.
  3. -iulia1992-

    -iulia1992- Maniac forum

    Cica nu mai sunt resurse pt a dona, adica catei si pisicute, dar in piata mea tot apar oferte de caini si pisici :(
    Singurul regret ar fi ca am donat atat, eu si cei ce au donat, ca in final sa nu primim itemii :(
     
    pinok86, davidsiirina08, dadan și alți 6 apreciază asta.
  4. HermioneWatson

    HermioneWatson Începător forum

    Buna,

    Multumim de urari, le voi transmite.
    Contorizarea donarilor se face si individual (de fiecare data cand donati apare cate puncte ati primit, respectiv cate ati adunat deja prin donatii la fiecare animal in parte). Asa stiti valoarea donarilor. Pe de alta parte multi dintre ei scriu si ce animal si cate bucati au donat din fiecare (de ex. K09, Siba Inu etc.). Si de aici se pot deduce niste valori. Intr-un fel intr-adevar este "dupa gura lumii". :)
     
  5. nhjgcnhftgyju

    nhjgcnhftgyju Scriitor în devenire

    Eu am donat ce aveam, am mai si cumparat si am donat. Dar nici la piata nu au scazut preturile sa putem cumpara masiv, ca doar tot pe noi toti ne ajutam.
     
  6. angelica.d

    angelica.d Ambasador forum

    Buna...oare vom reusi sa obtinem itemele de la final? Eu tocmai am mai donat caini si pisicile ce le mai aveam...mai este putin pana la final....si vom vedea...:D:D:D:D:D
     
  7. Cruella

    Cruella S-Moderator Team Farmerama RO

    Pentru că nu ai citit tutorialul? Te-am prins.:D:D:D Premiile vor fi creditate peste câteva zile.
     
    davidsiirina08, donnadmn, sile_mony și alți 8 apreciază asta.
  8. oana40

    oana40 Începător forum

    Salut
    Ca premiile vor veni mai tarziu am vazut. Ceea ce ma nedumereste, este ca pt. premiul final 'lacatul' inca persista.
    Deci,intrebarea ar fi s-a realizat sau nu punctajul necesar (in ultima varianta diferenta fiind minima, deci nesizabila la vedere)
    Bafta la Prins peste (cu 3 dropuri trebuie cam multa) si fir intins la pescuit.
     
  9. Criselt

    Criselt Legendă vie

    Tensiune maxima... ma bantuie ganduri fel de fel... daca se blocheaza lacatelele???
     
    pinok86, davidsiirina08, donnadmn și alți 5 apreciază asta.
  10. dydyana97

    dydyana97 Demiurg forum

    Au sarit lacatele la pisici si caini, deci am obtinut si cele 2 iteme ! Felicitari !
     
    pinok86, davidsiirina08, donnadmn și alți 8 apreciază asta.
  11. -iulia1992-

    -iulia1992- Maniac forum

    Au sarit!!!!!! iupiiiiiiii
     
    pinok86, davidsiirina08, donnadmn și alți 11 apreciază asta.
  12. Criselt

    Criselt Legendă vie

    Uraaaa!!!! Felicitari si multumiri in acelasi timp, noua tuturor!!!!

    Multumesc vecinica! :D
     
    Modificat ultima dată de către moderator: 27 Iun 2017
    pinok86, davidsiirina08, donnadmn și alți 10 apreciază asta.
  13. vyyo5252

    vyyo5252 Expert forum

    bingooooo, emotii ff foarte multe,dar acum gata, multumim celor care au donat mai mult
     
  14. HermioneWatson

    HermioneWatson Începător forum

    Felicitari! Am reusit impreuna.

    Multumim pentru ajutor si suport. Va dorim succes la pescuit! :)
     
    Criselt, -ciocollate-, trancesound și alți 13 apreciază asta.
  15. Shepherd

    Shepherd Guest

    Evident că o să fie rulat un script special pentru creditarea premiilor , iar pentru această operaţiune se poate aştepta ca de obicei până la câteva zile, cum s-a scris şi în tutorial. Evident , că unii sunt mai nerăbdatori decât alţii!:)
     
  16. bianca10022000

    bianca10022000 Novice forum

    de ce pe unele id au fost creditate premiile si pe unele nu desi am facut tot eventul si am donat si la global?
     
    sile_mony și malagambafane apreciază asta.
  17. k0

    k0 Global Team Leader Team Farmerama RO

    Pentru că:
     
    sile_mony și malagambafane apreciază asta.
  18. kris-ana80

    kris-ana80 Scriitor activ

    Buna ziua! Tocmai mi s-au creditat premiile de la acest event. Am vrut sa pun itemele pe liniile de vrej si nu a mers, apoi am incercat sa restartez jocul dar liniile de vrej au disparut. Restul premiilor le-am gasit, itemele sunt in inventar, chiar si cele care urmeaza sa fie amplasate pe vrej, deci doar asta pare a fi singura problema. Am cautat si la randurile incomplete, dar nici urma de ele. Cred ca au rau de inaltime si si-au luat talpasita.
     
    sile_mony și malagambafane apreciază asta.
  19. k0

    k0 Global Team Leader Team Farmerama RO

    Un refresh și selectarea categoriei ”Toate” ar trebui să rezolve problema acum. Toți jucătorii care au îndeplinit sarcinile individuale au primit recompensele globale.
     
  20. kris-ana80

    kris-ana80 Scriitor activ

    Am sters cache&cookie si au aparut si liniile. N-a functionat cu un simplu refresh, chiar daca am verificat fiecare rand in parte inainte de a posta. Problema probabil era din calculatorul meu. Multumesc k0!
     
    sile_mony, malagambafane și k0 apreciază asta.
Stare subiect:
Nu este deschis pentru răspunsuri suplimentare.