Zilele de foc - Evoluția jucătorilor

Discuție în 'Runda de discuții' creată de Chronos, 7 Oct 2014.

Dragă cititor al forumului nostru,

Dacă dorești să participi activ la discuțiile purtate, ai întrebări sau vrei să deschizi alte teme, este necesar să te conectezi în continuare în joc. În cazul în care nu ai încă un cont de joc, te rugăm să te înregistrezi. Ne bucurăm să te revedem în viitor în forumul nostru! CLICK AICI
Stare subiect:
Nu este deschis pentru răspunsuri suplimentare.
  1. вα∂вσу

    вα∂вσу Conte forum

    pana in prezent am strans 205 sticlute
     
  2. mara62

    mara62 Conte forum

    Inchei seara cu 168 otet
    mult spor sa aveti
     
    adinagalatzanu, tcmxxl1975, m0r7aLy1 și alți 3 apreciază asta.
  3. thefallingangel13

    thefallingangel13 Comandant forum

    Inchei seara cu 384 de habanero, 172 otet si toate campurile pline.
    Spor la recoltat!!!
     
  4. cp58

    cp58 Ambasador forum

    inchei seara cu 1770 Habanero, 243 sticlute otet si toate campurile pline cu habanero.
     
  5. tcmxxl1975

    tcmxxl1975 Expert forum

    inchei seara cu 2 dragonfire......deci pentru 3 zile am asigurata combina....nu umblam la stok-ul de cupoane castigate la misiunile cucilor - 10 la numar- si sunt in asteptarea reducerilor la combina....deci spor la treaba...sau somn usor....
     
  6. raisa2005

    raisa2005 Talent de excepţie

    Buna seara dragi fermieri,
    Frumos event, nu-i asa? Are de toate premii, provocari, dar si structurarea lui mai diversificata il face atragator .....
    Inchei seara cu 1584 de habanero, 233 otet si toate campurile pline dar si moara ,, toarce '' 10 sosuri dragonfire .... o zi plina se pare .....
    Spor la recoltat!!!
    ..... si noapte buna tuturor!
     
    Modificat ultima dată: 8 Oct 2014
  7. lorentonton

    lorentonton Expert forum

    [​IMG]
    Aşa ınchei şi eu seara asta,noapte buna tuturor..pe maine
     
    ANDREE, eugen18, adinagalatzanu și alți 10 apreciază asta.
  8. marcela_f69

    marcela_f69 Conte forum

    inchei si eu seara cu sarcina 1 si 2 complect argint aur diamant ,,sarcinile 3,4,5,6 argint ,211 otet 183 habanero toate terenurile pline cu habanero , si moara produce deja sosurile in 30 de ore termin cu toate sosurile 31 la numar imi mai lipsesc ..in rest totul merge ca pe roate ..success tuturor celor ce au acces la acest event !
     
    ANDREE, eugen18, -ciocollate- și alți 11 apreciază asta.
  9. gabir16

    gabir16 Junior Expert

    dupa 24 h
    Plante 6874
    Otet: 392
    Bafta tuturor
     
  10. tcmxxl1975

    tcmxxl1975 Expert forum

    deja ma opresc in bahama cu planta de event si ma axez pe ceai sa mai fac ceva gologani..sarcinile la cooperativa ma costa in jur de 600000 gologani pe zi..merita.... obtin minim 250000 puncte iar pentru level 98 sunt vitale pentru a ma tine in priza,,,mai am 7 mil puncte si trec la level 99....si apoi ma indrept spre level 100.....greu cu astfel de eventuri incantatoare......acum sunt la level 7 la event si zile mai sunt destule....supercompost-ul m-a salvat intotdeauna....
     
    Farmerutza, andrew1997, -ciocollate- și alți 6 apreciază asta.
  11. lorentonton

    lorentonton Expert forum

    A doua seara o ınchei aşa,maine sa vedem ce-mi dau stolerele.. poate un cocoşel mititel sa zburde ın ograda mea şi el :D:D[​IMG]
     
    ANDREE, andrew1997, eugen18 și alți 9 apreciază asta.
  12. cp58

    cp58 Ambasador forum

    inchei seara cu sarcina 1, 2, 3 si 4 complect argint aur diamant, sarcinile 5,6 si 7 argint, 36 otet, 129 habanero, toate terenurile pline cu habanero, iar moara mai are de produs 27 de sosuri.
     
    popescudana42, andrew1997, misu_mama și alți 4 apreciază asta.
  13. Cristela81

    Cristela81 Cunoscător forum

    inchei seara cu sarcina 1, 2 si 3 complet argint, aur, si diamant, 4 argint si aur, 5, 6 si 7 doar argint, 67 otet, toate parcelele pline cu habanero, 0 plante pe stoc, 4 dragonfire pe stoc si 6 dragonfire in lucru in lucru.
     
  14. thefallingangel13

    thefallingangel13 Comandant forum

    Am reusit sa strang 6208 habanero, 12 dragonfire, 317 otet si am finalizat primele misiuni de la cooperativa.
    Spor la recoltat!!!
     
  15. andrew1997

    andrew1997 Baron forum

    Bună dimineața!

    Până acum am strâns 7273 de habanero și 481 oteț.

    Spor și succes și vouă! ;)
     
    cadina, Farmerutza, SMECHIERULMIHAI și alți 8 apreciază asta.
  16. tudor1966

    tudor1966 Împărat forum

    Inca de aseara am strins toate plantele,tot otetul, dar sosul Dragonfire este gata peste 2 zile, asa ca atunci voi finaliza intregul event!
     
    ANDREE, cadina, gggggg53 și alți 18 apreciază asta.
  17. marcela_f69

    marcela_f69 Conte forum

    buna ,mai am de strans 5200 de habanero si termin complect eventul ,,sosurile dragonfire sunt gata.pe diseara termin eventul . spor la recolte bogate va doresc.
     
    ANDREE, cadina, gggggg53 și alți 10 apreciază asta.
  18. Farmerutza

    Farmerutza Duce forum

    46 de ore pt sosuri..in rest....eventul e"terminat".....acum ma bucur de combina si ingramadesc in sura multe plante cu timp mic de coacere:)
     
  19. andrew1997

    andrew1997 Baron forum

    Salutare!

    Până acum am strâns 12607 habanero și 617 oțet, cu plantele cred că termin în această seară sau mâine dimineață. Mai am nevoie și de sos Dragonfire, luni dimineață e gata. :)

    Să aveți o zi frumoasă! ;):p
     
    misu_mama, tudor1966, Morgana şi o altă persoană apreciază asta.
  20. puiu55

    puiu55 Scriitor în devenire

    event terminat. cel mai tare de anul asta. bravo bp!
     
    tudor1966, Morgana și thefallingangel13 apreciază asta.
Stare subiect:
Nu este deschis pentru răspunsuri suplimentare.