Zilele de foc - Evoluția jucătorilor

Discuție în 'Runda de discuții' creată de Chronos, 7 Oct 2014.

Dragă cititor al forumului nostru,

Dacă dorești să participi activ la discuțiile purtate, ai întrebări sau vrei să deschizi alte teme, este necesar să te conectezi în continuare în joc. În cazul în care nu ai încă un cont de joc, te rugăm să te înregistrezi. Ne bucurăm să te revedem în viitor în forumul nostru! CLICK AICI
Stare subiect:
Nu este deschis pentru răspunsuri suplimentare.
  1. andrew1997

    andrew1997 Baron forum

    Salutare!

    Am încheiat și eu eventul.

    [​IMG]

    Spor și succes celor care mai au de finalizat! ;)
     
    RADY91, Morgana, -ingerik- și alți 7 apreciază asta.
  2. alex.keegan

    alex.keegan Cunoscător forum

    Event terminat si la mine, inca de sambata, iar din stolere ferma mea s-a imbogatit cu un adapost de cocosi, a meritat sa vinez 2 zile septel la piata.
     
    Morgana, black_snow69, marcela_f69 și alți 6 apreciază asta.
  3. RADY91

    RADY91 Expert forum

    Am terminat si eu ieri eventul :D
    Pacat ca am fost nevoit sa cheltui peste 1 mil de GG pt a termina eventul deoarece nu aveam mai deloc septelurile cerute:cry:
    [​IMG]
     
    anutssa_a93, Morgana, misu_mama și alți 7 apreciază asta.
  4. marafiz

    marafiz Junior Expert

    Am terminat si eu. EXCELENT eventul. Ar fi bine sa mai fie eventuri care sa dea punte pe Bahamarama.
    Multumim Bigpoint.
     
    tudor1966, trancesound, anutssa_a93 și alți 3 apreciază asta.
  5. cathyrock90

    cathyrock90 Cunoscător forum

    event terminat . am o intrebare referitor la codul bonus. se stie ceva? parca se promitea un cod bonus
    multumesc anticipat
     
    tudor1966 și thefallingangel13 apreciază asta.
  6. Chronos

    Chronos Guest

    Buna ziua! Daca s-a promis, ramane promisiune si promisiunea se respecta.
     
    bobocvali11 și misu_mama apreciază asta.
  7. Ursoaica

    Ursoaica Mare-maestru forum

    Event terminat si pt mine. A meritat, zic eu, sa ma "lupt" jumatate de zi sa produc animalele colorate (septelul), pt event - fara sa cheltui din gologanutii mei nici unul.
    Felicitari
     
    tudor1966, misu_mama și anutssa_a93 apreciază asta.
  8. Cristela81

    Cristela81 Cunoscător forum

    Am terminat si eu eventul inca de sambata seara, am postat ca am terminat dar mi-a fost sters postul. De atunci am tot recoltat planta de event si am 21695 habanero pe stoc si inca o recolta de adunat dupa terminarea eventului, 510 otet si 27 sos dragonfire.

    Am o intrebare daca dupa terminarea eventului moara mai are de lucru sos pt vreo 2 saptamani, va fi transformat in PE si gologani tot sosul care va mai iesi sau nu? ca sa stiu daca opresc moara sau nu. :)
     
    tudor1966 apreciază asta.
  9. Chronos

    Chronos Guest

    Din cauza consumului exagerat de mancaruri foarte condimentate si la recomandarea medicului, eventul s-a incheiat.


    Inchidem si noi topicul!
     
Stare subiect:
Nu este deschis pentru răspunsuri suplimentare.