Zilele de foc - Unica temă de discuții

Discuție în 'Runda de discuții' creată de Chronos, 7 Oct 2014.

Dragă cititor al forumului nostru,

Dacă dorești să participi activ la discuțiile purtate, ai întrebări sau vrei să deschizi alte teme, este necesar să te conectezi în continuare în joc. În cazul în care nu ai încă un cont de joc, te rugăm să te înregistrezi. Ne bucurăm să te revedem în viitor în forumul nostru! CLICK AICI
Stare subiect:
Nu este deschis pentru răspunsuri suplimentare.
  1. bulgi

    bulgi Scriitor activ

    salutare,cel mai tare event de anul asta ,mai ales ca avem linie vrej cu PE la bahamarama,ne omoara septelul dar cu multe calcule si mult tact se poate face,piata a explodat dar se va mai relaxa zilele urmatoare,mai ales ca am ramas si fara super hrana din cauza cucilor,e multa bataie de cap dar merita si totodata asta si este ideea sa ne punem ambitia si orgoliul la incercare,FELICITARILE MELE DEZVOLTATORILOR!VA PUPAM DRAGILOR !Multumim pt clipele minunate pe care ni le ofera acest joc!
    Spor la treaba tuturor.
     
  2. 12232nick

    12232nick Scriitor activ

    Buna seara!
    Este un event interesant, cu premii OK. Acel usturoi mi se pare restrictiv pentru foarte multi jucatori. Spor la joc tuturor!
     
    stefanyy, giuly1969, popescudana42 și alți 2 apreciază asta.
  3. mara62

    mara62 Conte forum

    Intr-adevar un event super, mult asteptat si bine venit
    Felicitari BP
     
    stefanyy, mamamia1963, camelia012 și alți 3 apreciază asta.
  4. -soricel-2012

    -soricel-2012 Novice forum

    In sfarsit un event cu premii atragatoare.. asa ar trebui sa fie toate eventurile.. premii frumoase.. dar si cerinte.. ce folos ca stam cu de toate in sura.. daca nu avem la ce le folosi
     
    stefanyy, mara62, camelia012 și alți 2 apreciază asta.
  5. ginahozoc

    ginahozoc De-al casei

    Da, un event frumos si cu premii atragatoare. Sa vedem cum ne vom descurca cu septelul...... poate preturile care au explodat la piata mai scad sau cel mai bine ne-ar fi un mini baby-boom. Oricum merita efortul de a-l finaliza, felicitari echipei BP, iar in comtinuare sa fie numai surprize placute.
     
    stefanyy, mara62, camelia012 și alți 2 apreciază asta.
  6. tuca4747

    tuca4747 De-al casei

    Buna dimineata.
    Interesant eventul, mai ales prin impletirea sarcinilor raportate la cerite, pentru obtinerea/activarea liniei de vrej cu PE Baharama, avand in vedere septelul necesar (probleme ar putea ridica doar iepurii bruni).
    Pentru terminarea in totalitate, septelul ar putea fi un impediment, avand in vedere ca superhrana a fost si este solicitata masiv (nu uitati ca dupa cuci, urmeaza un nou event cu acest subiect).
    Doar un minus: sarcinile de aur si implicit diamant, prin necesarul de sos, datorita usturoiului, exclud din joc destul de multi useri, care nu au nivelul necesar (cred ca 69).
    Deci un event foarte placut, care cere ceva planificare, daca nu vrei sa dai bani cu toptanul.
    Spor tuturor.
     
    stefanyy, terrarossa82 și thefallingangel13 apreciază asta.
  7. szoli39

    szoli39 Scriitor în devenire

    Ar fi foarte util un baby boom,pe timpul derularii "Zilelor de foc".Ce parere aveti?
     
    thefallingangel13 apreciază asta.
  8. Chronos

    Chronos Guest

    Buna dimineata! Este foarte utila runa "Baby boom".
     
    stefanyy, mamamia1963 și the.best94 apreciază asta.
  9. bobmic50

    bobmic50 Rutinat

    ar fi foarte bun pentru cei ce au nevoe sa complecteze septelu!
     
    stefanyy apreciază asta.
  10. -.maria..-

    -.maria..- Novice forum

    Buna dimineata ! Acum ,in timp ce culegeam plantele mi-a aparut un anunt ca este o mica pauza ,ferma nu este accesibila si ar fi bine sa vad un film . Stiti cumva cat dureaza pauza ?
     
    stefanyy apreciază asta.
  11. Cristela81

    Cristela81 Cunoscător forum

    Si la mine a aparut acelasi lucru, dar acum 1 minut tocmai am dat un refresh si am putut sa intru din nou pe cont.
     
    stefanyy apreciază asta.
  12. Chronos

    Chronos Guest

    Buna ziua tuturor!

    Dupa cum ati observat mentenanta a luat sfarsit. Va puteti conecta linistiti la joc.

    O zi buna si spor la joc.
     
    ANDREE, stefanyy, mamamia1963 și alți 2 apreciază asta.
  13. ca_zaza

    ca_zaza Pretendent

    Aveti grija, ca sa produci 40 sosuri dragonfire la moara, trebuie 90 ore productie !
     
    stefanyy, Dya, fl_o1950 și alți 7 apreciază asta.
  14. Laur1905

    Laur1905 Începător forum

    Adapost misterios crepuscul, ce pot obtine din el? Merci.
     
    stefanyy apreciază asta.
  15. Chronos

    Chronos Guest

    Buna ziua! AICI ai toate informatiile necesare.
     
    ANDREE, stefanyy și mamamia1963 apreciază asta.
  16. Laur1905

    Laur1905 Începător forum

    Multumesc de raspuns dar nu m-am lamurit pana la urma ce obtin concret din respsctivele adaposturi? Un raspuns direct ar fi binevenit.
     
    stefanyy apreciază asta.
  17. Chronos

    Chronos Guest

    Sincer, nu ma asteptam sa fie atat de greu de inteles. Concret, va fi tot relativ, adica iti poate iesi oricare din urmatoarele adaposturi.






    Ce adaposturi vor iesi sigur, nu iti poate spune nimeni, vei descoperi singur.
     
    ANDREE, stefanyy și mamamia1963 apreciază asta.
  18. .cheer2004.

    .cheer2004. Scriitor în devenire

    de asta am intrat pe forum, am realizat intamplator ca daca nu produci la timp sosul, risti sa nu termini misiunile.
     
    ANDREE și stefanyy apreciază asta.
  19. magdajora

    magdajora Profesionist forum

    e un event asa cu intalneam cand am inceput sa joc acest joc acum 4 ani, cand nu erau produsele mestesugaresti si doar jucatorii cu nivel mare finalizau misiunile....pe scurt, e foarte reusit si plin de emotii
     
    stefanyy, mara62 și thefallingangel13 apreciază asta.
  20. assiotiv69

    assiotiv69 Scriitor în devenire

    buna dimineata nu stiu daca scriu unde trebuie dar exista probleme la poienita de proceere am pus 4 cotete 2 cu gaini 2 cuvaci si nu am primit nimic sant probleme si la conecsiune asa ca nu mai inteleg nimic va rog sa ma ajutati multumesc
     
Stare subiect:
Nu este deschis pentru răspunsuri suplimentare.