Zilele de foc - Unica temă de discuții

Discuție în 'Runda de discuții' creată de Chronos, 7 Oct 2014.

Dragă cititor al forumului nostru,

Dacă dorești să participi activ la discuțiile purtate, ai întrebări sau vrei să deschizi alte teme, este necesar să te conectezi în continuare în joc. În cazul în care nu ai încă un cont de joc, te rugăm să te înregistrezi. Ne bucurăm să te revedem în viitor în forumul nostru! CLICK AICI
Stare subiect:
Nu este deschis pentru răspunsuri suplimentare.
  1. Chronos

    Chronos Guest

    Buna ziua! Probabil din cauza vreunei erori vizuale nu ti-a fost afisat ceea ce ai obtinut sau poate ai uitat sa le pui super hrana. Daca doresti mai multe informatii poti trimite un tichet la serviciul suport pentru verificari.
     
    ANDREE, sdelasakin și mamamia1963 apreciază asta.
  2. assiotiv69

    assiotiv69 Scriitor în devenire

    nu asta s-a intimplat atunci cand au fost adunate s-a mai intimplat si alta data dar am crezut ca nu am fost atenta dar de atunci urmaresc f atent (mai ales atunci cand esti la limita cu s hrana
    multumesc oricum
     
  3. Chronos

    Chronos Guest

    Cu mare drag. Raman la ideea ca ai putea trimite un tichet la serviciul suport pentru verificari si lamuriri suplimentare pentru a nu ramane cu senzatia ca ai fost nedreptatita. In forum nu putem sa te ajutam prea mult, nestiind exact ce s-a intamplat pe contul tau de joc. O zi frumoasa.
     
  4. angel.selena

    angel.selena Începător forum

    eu sunt la lvl 68 si usturoiul e la lvl 69... :( bad luck for me i guess :)
     
  5. naivreasastii

    naivreasastii Comandant forum

    Salut ! Ce sunt adaposturile misterioase "Crepuscul "?
     
    giuly1969 apreciază asta.
  6. Chronos

    Chronos Guest

    Buna ziua! AICI gasesti toate informatiile necesare despre aceste adaposturi misterioase. Desi ai fi gasit raspunsul cateva postari mai sus, pe pagina anterioara.
     
    ANDREE, sdelasakin, mamamia1963 și alți 3 apreciază asta.
  7. naivreasastii

    naivreasastii Comandant forum

    multumesc!
     
    ANDREE apreciază asta.
  8. mamamia1963

    mamamia1963 Începător forum

    Multumesc Chronos ptr anuntul legat de prelungirea datei de final al eventului..asta da veste buna!!:)
     
    naivreasastii, sdelasakin și adinagalatzanu apreciază asta.
  9. violeta81968

    violeta81968 Începător forum

    la reproducerea vacilor am obtinut jumatate vaci brune si jumatate vaci albe ,ar fi minunat sa fie aceeasi situatie si la misiunile de reproducere.
     
    naivreasastii apreciază asta.
  10. -april77-

    -april77- Scriitor în devenire

    Buna ziua!Eventul ce se deruleaza acum este frumos si interesant.Pacat insa ca nu toti il putem continua.Eu sunt pe fermerama de aproximativ 3 ani si nu am avut ocazia sa achizitionez atatea vaci si atatia iepuri bruni.Cat despre cumpararea lor din piata nici nu se pune problema la cat de scumpe sunt.Va doresc weekend placut!

    Ar fi trebuit sa putem vinde la rubrica produse si sosul ce l-am facut daca avem prea mult.Eu daca nu mai pot continua eventul in lipsa vacilor si a iepurilor bruni,am produs sos si ar fi fost mai convenabil pentru mine sa-l vand la piata,pentru ca la sfarsitul eventului primesc prea putin pe acest produs.
     
    Modificat ultima dată de către moderator: 10 Oct 2014
    naivreasastii și -jenitrandafir- apreciază asta.
  11. Chronos

    Chronos Guest

    Buna ziua! Produsele exclusiviste ale diverselor eventuri nu sunt comercializabile la Piata si nici nu vor fi probabil in viitor.
     
  12. mariucuta

    mariucuta Pretendent

    Si la mine este asa .
     
    naivreasastii apreciază asta.
  13. bobocvali11

    bobocvali11 Veteran Forum

    jocul s-a desfasurat relativ bine am terminat plantele ,am tot septelu astept doar la moara.
    succes tuturor!
     
    naivreasastii și ingerash_jeje apreciază asta.
  14. cp58

    cp58 Ambasador forum

    am terminat eventul si nu stiu unde gasesc puietii misteriosi. stolerele sunt dar puietii nu. multumesc anticipat
     
    thefallingangel13 și sdelasakin apreciază asta.
  15. Chronos

    Chronos Guest

    Buna seara! Puietii se regasesc in inventar, cand te afli pe Insula Bahamarama.
     
    ANDREE, carmelita67 și sdelasakin apreciază asta.
  16. GOTHIC68

    GOTHIC68 Junior Expert

    Buna seara! Felicitari, dar nu inteleg cum reusiti sa terminati atat de repede in conditiile in care 40 de sosuri Dragonfire se fabrica in 90 de ore iar eventul a inceput pe 07.10 la ora 15 si pentru fabricarea sosului ai nevoie de 1200 de habanero + otet, restul avandu-le in hambar!!!! Spor la treaba tuturor si sper ca luni sau marti sa pot termina eventul... chiar imi doresc acest lucru. Voie buna!
     
    camelia012 și thefallingangel13 apreciază asta.
  17. Chronos

    Chronos Guest

    Buna seara! Am eu o explicatie. Daca ai activat abonamentul la Moara, orice timp de macinare este redus la jumatate pe durata valabilitatii abonamentului, deci vorbim de 40 de ore necesare prepararii sosurilor.
     
  18. GOTHIC68

    GOTHIC68 Junior Expert

    Multumesc frumos pentru raspuns! Si inca o intrebare: mai sus am citit ca eventul a fost prelungit dar nu stiu pana cand... Multumesc anticipat!
     
  19. Chronos

    Chronos Guest

    Pai chiar in anunt scrie ingrosat: pana in data de 14 octombrie, adica pana marti, adica 24 de ore.;)
     
    ANDREE, carmelita67 și adinagalatzanu apreciază asta.
  20. ginahozoc

    ginahozoc De-al casei

    Am terminat si eu eventul, foarte frumos. Mai am 1 ora si vad si rezultatul adaposturilor. Spor celor care mai au de lucru, felicitari echipei BP si in acelasi timp moderatorilor care ne stau la dispozitie cu multe, multe raspunsuri acolo unde ne mai "incurcam". O seara buna tuturor.
     
    misu_mama, SunnyGarden, cathyrock90 și alți 2 apreciază asta.
Stare subiect:
Nu este deschis pentru răspunsuri suplimentare.