Ziua Îndrăgostiților 2015 - Unica temă de discuții

Discuție în 'Runda de discuții' creată de Chronos, 12 Feb 2015.

Dragă cititor al forumului nostru,

Dacă dorești să participi activ la discuțiile purtate, ai întrebări sau vrei să deschizi alte teme, este necesar să te conectezi în continuare în joc. În cazul în care nu ai încă un cont de joc, te rugăm să te înregistrezi. Ne bucurăm să te revedem în viitor în forumul nostru! CLICK AICI
Stare subiect:
Nu este deschis pentru răspunsuri suplimentare.
  1. albuandreea9

    albuandreea9 Novice forum

    buna , am realizat a doua misiune cu succes cu baloane dar nu am primit bananele aurii , ce as putea face ?
     
  2. nikolae28

    nikolae28 Board Administrator Team Farmerama RO

    Buna dimineata !

    Cele 10 banane aurii le primesti dupa ce indeplinesti sarcina nr. 3, nu sarcina nr. 2 pe care zici ca ai terminat-o tu !
     
    -steaua2009- și _Chihuahua_ apreciază asta.
  3. albuandreea9

    albuandreea9 Novice forum

    am indeplinit sarcina nr3 din event ,itemul cu dragostea in aer il am in inventar , bananele nu
     
  4. nikolae28

    nikolae28 Board Administrator Team Farmerama RO

    Daca ai acel item in inventar, inseamna ca ai primit cu siguranta si cele 10 banane aurii, si gologanii, si PE ferma. Dar incearca un refresh al paginii de joc si apoi vei vedea si cele 10 banane aurii.
     
    -steaua2009- și _Chihuahua_ apreciază asta.
  5. albuandreea9

    albuandreea9 Novice forum

    am incercat si asa ,multumesc
     
  6. nikolae28

    nikolae28 Board Administrator Team Farmerama RO

    Ai incercat, dar ... ? Ti-au aparut bananele ?
     
    -steaua2009- și _Chihuahua_ apreciază asta.
  7. dobayerika

    dobayerika Începător forum

    Eu am terminat intreg eventul, am primit si linia de vrej, dar nu am primit itemul mare Suzi , dragostea mea.... Oare de ce?
     
  8. Chronos

    Chronos Guest

    Buna seara! Daca ai indeplinit misiunea unde este oferit ca recompensa atunci sigur l-ai primit. Il ai probabil amplasat pe undeva pe acolo.
     
    -steaua2009- apreciază asta.
Stare subiect:
Nu este deschis pentru răspunsuri suplimentare.