Feedback Ziua îndrăgostiților 2018

Discuție în 'Runda de discuții' creată de EllaBalerina, 13 Feb 2018.

Dragă cititor al forumului nostru,

Dacă dorești să participi activ la discuțiile purtate, ai întrebări sau vrei să deschizi alte teme, este necesar să te conectezi în continuare în joc. În cazul în care nu ai încă un cont de joc, te rugăm să te înregistrezi. Ne bucurăm să te revedem în viitor în forumul nostru! CLICK AICI
?

Cum vi se pare eventul?

Sondaj închis pe 21 Feb 2018.
  1. Îmi place

    77,4%
  2. Nu-mi place

    14,6%
  3. Îmi este indiferent

    8,0%
  1. CrinutaMara

    CrinutaMara Novice forum

    Multumesc....a mers!
     
    -elenaion49-, miracol31, yocoama și alți 8 apreciază asta.
  2. mara62

    mara62 Conte forum

    Inchei seara cu 375 drop si 2761 plante.
     
  3. dadan

    dadan Împărat forum

    Am inceput cu 240 drop.Nu ma pricep la fundaluri si nici la personaje,der e distractiv.Bafta!
     
    h_ana28, doro090767, -elenaion49- și alți 16 apreciază asta.
  4. kiri2270

    kiri2270 Legendă vie

    :sleepy: ca sa vedeti pasiune de joc (sau relaxare/nebuneala vesela si placuta!)...de aprox. 7 ore de cand a inceput eventul, joc non stop,
    am primit niste bonusuri foarte semnificative la roata norocului, am activat tot ce se putea pentru recolte rapide si bogate(SC, CSS etc), am folosit alternativ garoafele altoite care dau drop instant, asa ca acusica iau vrejul...
    ;)poate ca si ploaia asta continua a fost buna la ceva, mi o fi purtat noroc, ca daca era soare afara...:p
    :Dfrumos event,spor la manusile de Sf. Valentin!
     
    rubarbu, doro090767, -iulia1992- și alți 21 apreciază asta.
  5. mihaelaAB1046

    mihaelaAB1046 Scriitor în devenire

    buna,dupa ce joc si castig monedele stea imi ramane blocat pe ecran si nu pot sa mai ies,se mai intampla la cineva??
     
    donnadmn, doro090767, marcela_f69 și alți 7 apreciază asta.
  6. llyillyi

    llyillyi Mare-maestru forum

    da, si eu am patit la fel, la mine a fost de la flash player blocat
     
    donnadmn, doro090767, marcela_f69 și alți 7 apreciază asta.
  7. ang30la

    ang30la Cunoscător forum

    Buna dimineata
    Dupa ce inchei cele 20 runde, se mai poate juca in continuare sau se incheie eventul ?
    In tutorial nu scria.
     
  8. k0

    k0 Global Team Leader Team Farmerama RO

     
  9. iarina56

    iarina56 Mogul forum

    Buna ! Imi pare rau sa spun, dropul este foarte slab. De pe un teren in care am jumatate plante de event si cealalta jumatate adaposturi si ateliere cu valoare mare, au iesit 7 buc drop. Eu spun ca este cam putin luand in calcul ca trebuie sa fac si planta de event, deci nu pot pune peste tot garoafe sau napi, etc. Faptul ca imi trebuie 70 buc drop pt o manusa speciala, in cat timp am sa strang eu 1400 ?
     
  10. vistula1

    vistula1 Începător forum

    Am si eu o intrebare. A reusit cineva sa intoarca imaginile in max 11 incercari ca sa ia maximul de monezi? Eu cred ca e imposibil, doar daca ai sti dinainte unde sunt imaginile - sau sa ai noroc 100% sa intorci din prima cele 2 imagini.
     
    Modificat ultima dată de către moderator: 15 Feb 2018
  11. k0

    k0 Global Team Leader Team Farmerama RO

    Strategiile discutate aici parcă nu se potrivesc cu:
     
  12. ttteee

    ttteee Cunoscător forum

    Cred că dropul este realizabil. Am 384 drop minus 50 primite cadou şi în medie realizez cam 250 drop pe zi. Mai avem 6 zile, deci este realizabil. Luminişul este plin cu ateliere şi adăposturi (de la portocaliu în sus) şi pe cele două terenuri 350 parcele mici şi câteva adăposturi şi pomi. Plante de event: 350 parcele ori 3 plante ori 3 recolte/zi fac 3150 plante/zi. Spor la treabă tuturor.
     
  13. pinok86

    pinok86 Împărat forum

    Eu am reusit o singura data sa intorc imaginile din 11 incercari. Am avut 7 manusi, la celelalte 6 am reusit din 12 incercari.
     
  14. -iulia1992-

    -iulia1992- Maniac forum

    Eu, una, nu!
    Am jucat 5 runde si la fiecare am avut 12 sau 13 incercari; asa ca am un total de 210 monezi stea :)
     
  15. shimo82

    shimo82 Pretendent

    eu am reusit sa iau pana acum o singura data 45 de puncte ( din 6 incecari (6 manusi))
    :D

    sper sa reusesc sa iau 45 de puncte de mai multe ori
     
  16. zeepinkstar

    zeepinkstar Baron forum

    Buna ziua. In momentul in care apare pe ecran fereastra cu "felicitari.. ai primit x monede stea" nu o mai pot inchide.Nici de la bifa de jos, nici de la x, trebuie sa inchid jocul si sa il redeschid. Este a 2a oara cand se intampla la fel. Am curatat cache and cookies. Mai are cineva problema asta?
     
  17. k0

    k0 Global Team Leader Team Farmerama RO

    Se mai întâmplă, da. Pentru moment, se rezolvă cu un refresh.
     
  18. cosmin4321

    cosmin4321 Novice forum

    Eu am reusit din 11 incercari. Cred ca a fost noroc..
     
    donnadmn, malagambafane, doro090767 și alți 6 apreciază asta.
  19. roliana57

    roliana57 Legendă vie

    Am reusit de mai mute ori performanta 45, la personaje. Am inceput cu aceeasi pozitie pe vericala si am "memorat" pe hartie rezultatul.
     
    petra2172, t_ina_e, kiri2270 și alți 14 apreciază asta.
  20. gggggg53

    gggggg53 Conte forum

    15runde jucate, 583 de monede
     
    petra2172, kiri2270, Agro80 și alți 10 apreciază asta.