Feedback Ziua îndrăgostiților 2018

Discuție în 'Runda de discuții' creată de EllaBalerina, 13 Feb 2018.

Dragă cititor al forumului nostru,

Dacă dorești să participi activ la discuțiile purtate, ai întrebări sau vrei să deschizi alte teme, este necesar să te conectezi în continuare în joc. În cazul în care nu ai încă un cont de joc, te rugăm să te înregistrezi. Ne bucurăm să te revedem în viitor în forumul nostru! CLICK AICI
?

Cum vi se pare eventul?

Sondaj închis pe 21 Feb 2018.
  1. Îmi place

    77,4%
  2. Nu-mi place

    14,6%
  3. Îmi este indiferent

    8,0%
  1. dadan

    dadan Împărat forum

    Am 14 runde jucate si am luat de la shop pomii si adaposturile de pe insula.Sa vedem ce iese >:(.Shopul este foarte darnic de cata asta insa monedele stea se strang cam greu.Bafta!
     
    miracol31, robert-adila, petra2172 și alți 17 apreciază asta.
  2. mariuta48

    mariuta48 Legendă vie

    Iata-ma-s si eu cu eventul incheiat. Acest joc de memorie e jocul meu preferat pe online , l-am jucat prima data cand am descoperit PC... Cu nostalgie si placere l-am jucat si aici pe farmerama. Bineinteles am punctat "imi place". Am avut bafta si de bonusul de la calendar, am plimbat putin broscutele si gata. Sau poate mai fac rost de cateva monede stea pana pe 21 februarie.:D
    Succes pe mai departe tuturor!:)
    [​IMG]
     
    miracol31, robert-adila, petra2172 și alți 21 apreciază asta.
  3. fermierulluca

    fermierulluca Conte forum

    Ingrijorarea mea era, si mai este, ca nu voi avea drop sa mai fac macar 8 manusi sa obtin monede mai multe.(pentru ce mi-am propus sa cumpar) Bineinteles pe cele luate pana acum le-am cheltuit. Petru vrej mai am nevoie de trei manusi. O seara placuta si spor!
     
    miracol31, robert-adila, petra2172 și alți 16 apreciază asta.
  4. malagambafane

    malagambafane Legendă vie

    Inchei seara cu 18 runde jucate,758 stelute cistigate. Felicitari celor care au terminat,bafta celor care mai au !
     
    miracol31, robert-adila, donnadmn și alți 19 apreciază asta.
  5. cp58

    cp58 Ambasador forum

    Inchei seara cu 19 runde jucate si 779 stelute. Weekend minunat in continuare!
     
    miracol31, robert-adila, donnadmn și alți 16 apreciază asta.
  6. t_ina_e

    t_ina_e General forum

    Imi pare tare rau ca suntem la "mana" dropului. Este extrem de slab!
    Nu te imbie la mai mult, te "sfatuieste" sa te multumesti cu putin. Adica linia de vrej.
     
    miracol31, robert-adila, donnadmn și alți 16 apreciază asta.
  7. yocoama

    yocoama General forum

    Inchei seara cu 15 runde jucate.Foarte slab dropul dar asta e.xD:cry:
     
    miracol31, robert-adila, donnadmn și alți 16 apreciază asta.
  8. magdajora

    magdajora Profesionist forum

    Am reusit sa iau vrejul si cam atat...Dropul e slab, si cu toate ca am plante nu cred ca o sa le pot folosi.Plantez trifoi cu patru foi si vedem ce o sa fie.Spor tuturor!
     
    robert-adila, donnadmn, mara62 și alți 11 apreciază asta.
  9. jagarella

    jagarella Supervizor forum

    Drop slab? In comparatie cu ce? Din salata nu poti face drop. Nu iese drop din plante de la 10 ore de coacere in sus?? Dropul a fost calculat, astfel incat punand planta de event timp de 6 zile sa se ia linia de vrej. Ca noi vrem sa luam tot de la Iubi-Shop, este alta mancare de peste. Cine are suficient noroc de bonusuri la roata si are suficient SC sa puna altoiuri la sere si sa faca plante cu timp mare in timp scurt, da poate lua. Problema este ca acestia nu prea au ce face cu tot ce este la shop. Eu personal nu prea am ce face cu itemii, nu ma incanta niste SC sau niste SH, sau cutie de scule, etc. Si atunci ma limitez la ce ma gandesc ca-mi va folosi. Linia de vrej, cupon combina, misterioase de tot felul. Si atunci imi ajunge dropul. SPOR
     
    miracol31, robert-adila, donnadmn și alți 13 apreciază asta.
  10. pinok86

    pinok86 Împărat forum

    Am terminat cele 20 de runde, nesperat, ma gandeam ca am sa le termin dupa-amiaza, am activat linia de vrej. Trec pe la shop sa fac cumparaturi, am strans 849 monede stea. Merg mai departe, sa mai iau cateva monede.
     
    gaboneza61, miracol31, robert-adila și alți 18 apreciază asta.
  11. roliana57

    roliana57 Legendă vie

    Am reusit sa activez si eu linia de vrej:)
    Felicitari finalistilor, bafta celor care se mai lupta cu dropul, spor la monede si un sfarsit de saptamana placut!!!
     
    gaboneza61, miracol31, robert-adila și alți 20 apreciază asta.
  12. cerbul

    cerbul Locuitor permanent

    Activat linia de vrej.
    Succes tuturor !!!
     
    gaboneza61, miracol31, geckofeet666 și alți 12 apreciază asta.
  13. petra2172

    petra2172 Rutinat

    689 stelute , 17 runde jucate, oricum sper sa iau linia de vrej. Felicitari celor care au terminat eventul !
     
    miracol31, robert-adila, llyillyi și alți 7 apreciază asta.
  14. miaandrei59

    miaandrei59 Pretendent

    greu cu dropul ,dar am activat linia de vrej .felicitari celor care au terminat si bafta celor care mai muncesc, o zi buna tuturor .
     
    miracol31, cerbul, robert-adila și alți 9 apreciază asta.
  15. cotizo

    cotizo Scriitor activ

    Hop si eu am luat vrejul. Sa vedem acum ce putem cumpara. Cred ca combinatiile de 16 animale se repeta si daca vroiam sa reusesc din 10 intoarceri trebuia sa le arhivez pe cele care le-am rezolvat. poate data viitoare!
     
    miracol31, robert-adila, miaandrei59 și alți 9 apreciază asta.
  16. malagambafane

    malagambafane Legendă vie

    Linie de vrej activata. Mult noroc celor care mai au !
     
    gaboneza61, maimutica, miracol31 și alți 12 apreciază asta.
  17. mara62

    mara62 Conte forum

    Linia de vrej activata.
    O duminica placuta va doresc.
     
    doro090767, miracol31, geckofeet666 și alți 16 apreciază asta.
  18. magdajora

    magdajora Profesionist forum

    Am facut 22 manusi si cred ca e putin in conditiile in care cultiv ultimele plante cu timp de 18-20 ore.Cat despre a lua de la shop de toate, as vrea sa iau tot ce se poate cu toate ca sunt cantitati mici.Nu am investit bani in joc si am incercat sa adun rezerve de sc si sh de cate ori am putut.Asa ca de ce sa nu vreau mai mult?
     
    jymi52, gaboneza61, robert-adila și alți 12 apreciază asta.
  19. Adana71

    Adana71 Locuitor permanent

    Linie de vrej activată.
    Baftă la drop, felicitări finaliştilor, succes celor ce n-au terminat încă şi o duminică frumoasă!
     
    gaboneza61, miracol31, Agro80 și alți 10 apreciază asta.
  20. Geanina932

    Geanina932 Novice forum

    Inca putin si termin si eu :D Bafta
     
    miracol31, robert-adila, mara62 și alți 9 apreciază asta.