Feedback Ziua îndrăgostiților - 2022

Discuție în 'Runda de discuții' creată de nikolae28, 9 Feb 2022.

Dragă cititor al forumului nostru,

Dacă dorești să participi activ la discuțiile purtate, ai întrebări sau vrei să deschizi alte teme, este necesar să te conectezi în continuare în joc. În cazul în care nu ai încă un cont de joc, te rugăm să te înregistrezi. Ne bucurăm să te revedem în viitor în forumul nostru! CLICK AICI
?

Cum vi se pare eventul ?

Sondaj închis pe 19 Feb 2022.
  1. Îmi place

    80,5%
  2. Mi-e indiferent

    9,7%
  3. Nu-mi place

    9,7%
  1. kameliana59

    kameliana59 Comandant forum

    Ai observat ca pomii cu MM nu mai sunt asa falnici,mareti si frumosi ca inainte?Aveau un gardulet ca o coronita jos,la fel cum sunt pomii XL .De vreo 3 saptamini am observat ca nu o mai au,sunt mai piperniciti..
     
    rjean777, ani.vajai, in.the.rain și alți 11 apreciază asta.
  2. vinfiert

    vinfiert Supervizor forum

    Da, ai dreptate! Important e ca-si fac treaba la fel de bine. :)
     
    rjean777, stoiantudorel, paulici_01 și alți 7 apreciază asta.
  3. tcmxxl1975

    tcmxxl1975 Expert forum

    ora 9:27......sa raspund la intrebare....toti pomii jumbo pe care ii posed ,sunt de la un event de reciclare....am reciclat meri, peri etc....ce aveam eu pe atunci....ce puteam sa am eu atunci ? totul de Doamne Ajuta.....pe bune....si au rezultat "banalii jumbo"....da.....banalii jumbo care in timp au facut toti banii din univers........in fine....inceput de event...4h va fi durata...o stiu de acum...37 min fiecare recolatre ....240 minute in total....si item ul ca premiu il voi recolta cu 200 mil PE asta inseamna ca in urmatoarele 15 zile reating lejer pragul psihologic de 1 mld PE/zi.....este si motivul pentru care am tras de timp , ca sa nu fiu tentat sa l recoltez fara tokenurile de la sezon.....si o captura bineinteles din clar de luna....numai bine
    [​IMG]
    [​IMG]
     
    Modificat ultima dată: 15 Feb 2022
    rjean777, matusam, paulici_01 și alți 13 apreciază asta.
  4. dydyana97

    dydyana97 Demiurg forum

    Multumesc de ajutor ! Cred ca n-am fost pe faza la eventul ala si m-am ales doar cu up-gradurile, fara itemul de baza. Pe terenuri n-am niciun panda (nici dolofan, nici scobitoare) si pe vrej la 2800 de PE, daca nu e dedicat, sigur nu l-am pus... Daca apare de cumparat vreodata si va aduceti aminte, anuntati-ma si pe mine, va rog.
    Chestia e ca nu-mi aduc aminte nici de celelalte iteme care apar in acel event, dar macar n-am up-graduri care stau degeaba...

    Siiii... Am prins porcul, ma duc sa-l plantez. Inca o tura de plante si termin cele 49 de sarcini. Batraneste, asa, termin si eu eventul xD.
     
    Modificat ultima dată: 16 Feb 2022
    in.the.rain, popik70, ani.vajai și alți 10 apreciază asta.
  5. tcmxxl1975

    tcmxxl1975 Expert forum

    14.55 ... nu am citit in forum ca dureaza 1:30 sa intorci niste cartoane !!!!???? pe bune....bine ca s a terminat....succes
    [​IMG]
     
    in.the.rain, rjean777, MicuNicu și alți 10 apreciază asta.
  6. dexter_bv

    dexter_bv Scriitor activ

    Event finalizat.

    [​IMG]
     
    in.the.rain, rjean777, matusam și alți 11 apreciază asta.
  7. erafreee

    erafreee Scriitor în devenire

    nu pot sa cred, am luat ieri linia de vrej si itemele si mai aveam nevoie de cateva runde de jucat pentru ultimul premiu de la 49 de runde jucate...facusem la moara tot si am zis ca ma joc mai tarziu...din mai tarziu s-a facut de dimineata...am zis ca n-am timp ca plec la munca si pe la 15:21 m-am trezit ca am uitat sa joc rundele...xDxD
     
    in.the.rain, rjean777, -katnik- și alți 7 apreciază asta.
  8. McDouglas98

    McDouglas98 Avansat

    Din ciclul: Nu face azi ce poți lăsa pe mâine