Feedback Ziua jocurilor din mai

Discuție în 'Runda de discuții' creată de EllaBalerina, 4 Mai 2022.

Dragă cititor al forumului nostru,

Dacă dorești să participi activ la discuțiile purtate, ai întrebări sau vrei să deschizi alte teme, este necesar să te conectezi în continuare în joc. În cazul în care nu ai încă un cont de joc, te rugăm să te înregistrezi. Ne bucurăm să te revedem în viitor în forumul nostru! CLICK AICI
?

Cum vi se pare eventul?

Sondaj închis pe 12 Mai 2022.
  1. Îmi place

    38,1%
  2. Îmi este indiferent

    6,9%
  3. Nu-mi place

    55,0%
  1. oni2012

    oni2012 Cunoscător forum

    Cutia piccolo se primește ca bonus odată cu tichetele normale !
     
    paulici_01, rjean777, gily2019 și alți 10 apreciază asta.
  2. sclau8

    sclau8 Cunoscător forum

    Daca iti da puncte de experienta,inseamna ca ai luat anterior cutia si nu ai remarcat.Doar prima data se primeste cutia.
     
    paulici_01, gily2019, rjean777 și alți 10 apreciază asta.
  3. matusam

    matusam Legendă vie

    Buna!
    Final de eveniment. Mi-am atins scopul si am luat recompensele dorite. Cele care au fost in plus (nu putine) sunt binevenite.

    [​IMG] [​IMG]

    Felicitari tuturor!
     
    iulia64, paulici_01, adriane45 și alți 25 apreciază asta.
  4. kameliana59

    kameliana59 Comandant forum



    Ce bine am facut ca m-am lamentat si eu pe aici,pe forum ca nu-mi merge jocul:cry:...Si ce bine ca te-ai "bagat si tu in vorba"xD
    Dintre toate sfaturile pe care mi le-ai dat,la zoom nu m-am gindit si ti-am urmat sfatul: am micsorat pina la 50% de nu mai vedeam nimic ce scrie pe acolo,m-am inarmat cu ochelari de vedere si o lupa si uite cum am intrat eu in rolul detectivului Poirot,cu ochelarii la ochi si lupa intr-o mina sa pot citi si vedea ce fac pe acolo.Una peste alta am reusit sa joc toate cartile pe care le facusem si sa iau premiile care ma interesau..Dar stii ceva?N-as mai repeta experienta.Alta data,daca vad ca nu merge bine minijocul si am probleme,renunt din prima..Multumesc MicuNicu,ramin datoare...

    Apropo,stie cineva,cu monedele care ramin dupa ce cumparam vrejul si itemurile,ce se poate face,ca sunt multe nu sunt 2-3 ?[/QUOTE]
     
    matusam, paulici_01, adriane45 și alți 13 apreciază asta.
  5. McDouglas98

    McDouglas98 Avansat

    Apropo,stie cineva,cu monedele care ramin dupa ce cumparam vrejul si itemurile,ce se poate face,ca sunt multe nu sunt 2-3 ?[/QUOTE][/QUOTE]
    Monedele-stea, punctele trivia și monedele rotiță rămase în Șură după încheierea eventului vor fi transformate în 500 PE, 500 PET și 500 GG.
     
    matusam, paulici_01, zeepinkstar și alți 8 apreciază asta.
  6. in.the.rain

    in.the.rain Conte forum

    Asa stau :
    [​IMG][​IMG][​IMG]
     
    matusam, paulici_01, derby54 și alți 13 apreciază asta.
  7. gily2019

    gily2019 Scriitor în devenire

    DA,asa este,am primit cutia, o am in inventar :) :) MULTUMESC !​
     
    matusam, paulici_01, -Abramburica- și alți 9 apreciază asta.
  8. in.the.rain

    in.the.rain Conte forum

    Asa arata:
    [​IMG]
     
    tcmxxl1975, mariuta48, paulici_01 și alți 9 apreciază asta.
  9. luciana1949

    luciana1949 Locuitor permanent

    Buna dimineata. Asa pe ultimii 50 de metri as vrea,daca se poate,sa ma lamureasca cineva cine este Vuk Viki ,cel care doreste gunoi de grajd ! Am gresit de 2 ori incercand sa ghicesc asa ca nu mai e loc si pentru a treia oara.Daca vine iar imtrebarea asta ,ce ma fac ?

    Multam frumos !
     
    Modificat ultima dată: 11 Mai 2022
  10. -CASSABLANKA-

    -CASSABLANKA- Scriitor în devenire

    Este LEANA VULPESCU
     
    tcmxxl1975, mariuta48, rjean777 și alți 9 apreciază asta.
  11. gily2019

    gily2019 Scriitor în devenire

    Multumesc, am gasit -o in inventar...mi- a oferit Pogo Show :)
     
    tcmxxl1975, rjean777, paulici_01 și alți 9 apreciază asta.
  12. catalin97

    catalin97 Scriitor în devenire

    care ar fi mai eficent de luat ouă inteligente,incondeietorul expert,fabrica de ciocolata de paste,perla intelepciunii,mancatorul de comori sau scapa de incurcatura.... multumesc
     
    tcmxxl1975, valemnd158, in.the.rain și alți 6 apreciază asta.
  13. Cruella

    Cruella S-Moderator Team Farmerama RO

    Alegerea iti apartine. Detalii AICI si AICI.
     
    tcmxxl1975, valemnd158, in.the.rain și alți 10 apreciază asta.
  14. catalin97

    catalin97 Scriitor în devenire

    multumesc:)
     
    paulici_01, tcmxxl1975, -katnik- și alți 6 apreciază asta.
  15. MicuNicu

    MicuNicu Maniac forum

    Am votrat indiferent si sunt pe cale sa-l schimb in negativ!
    Supraincarcarea jocului din ultimele minute m-a facut sa nu-mi pot cheltui monedele.
    Sunt destul de suparat, ar trebui sa ramana deschis macar shopul, mai aveam si 2 pachete de jucat, 5 min cat mi-am rezervat ar fi trebuit sa fie suficiente daca ar fi functionat jocul! Dar cu problemele cauzate de aglomerare, n-am avut nici o sansa!
    Pun poza, tocmai ce incepusem sa cheltui monedele cand din cauza intarzierilor din joc m-a prins ora 23!
    [​IMG]
     
    paulici_01, matusam, z.zoita și alți 18 apreciază asta.
  16. jagarella

    jagarella Supervizor forum

    Avand in vedere ca pomii jumbo erau pentru jucatorii "usual" mai dificil de atins, jocul a devenit plictisitor. Shopul a fost destul de scump, asa ca am luat ce a fost mai de valoare de pe planse si ce s-a putut de la shop. Lazile Piccolo, primele si apoi mamudele, etc. SPOR
     
    paulici_01, z.zoita, raisa2005 și alți 11 apreciază asta.