Ziua Națională a Ungariei 2015 - Frige! - Unica temă de discuții

Discuție în 'Runda de discuții' creată de Adelina40, 17 Iul 2015.

Dragă cititor al forumului nostru,

Dacă dorești să participi activ la discuțiile purtate, ai întrebări sau vrei să deschizi alte teme, este necesar să te conectezi în continuare în joc. În cazul în care nu ai încă un cont de joc, te rugăm să te înregistrezi. Ne bucurăm să te revedem în viitor în forumul nostru! CLICK AICI
Stare subiect:
Nu este deschis pentru răspunsuri suplimentare.
  1. -ivana76-

    -ivana76- Începător forum

    :(nu am calculat bine si nu pot termina eventul pt 40clematita:( felicitari celor care au finalizat!!!!
     
  2. jagarella

    jagarella Supervizor forum

    Nu ai mai avut 20 de unitati de compost ala Suzi? sa completezi cu 40 de clematite?
     
  3. desteptul_10

    desteptul_10 Începător forum

    buna ziua sfarsitul evenimentului ,cand intru pe joc solurile nu mi se incarca ,imi apare floarea portocalie ca se incarca dar nu, eu folosesc firefox
     
    donnadmn apreciază asta.
  4. X-mod

    X-mod Guest

    Un refresh la browser ai facut? Ai sters cache si cookies?
     
    donnadmn apreciază asta.
  5. desteptul_10

    desteptul_10 Începător forum

    da tot nu merge
     
  6. Chronos

    Chronos Guest

    Buna ziua! Ce ai cultivat pe parcelele respective? Sunt cumva plante de event?
     
  7. desteptul_10

    desteptul_10 Începător forum

    QUOTE[​IMG]="Chronos, post: 120066, member: 147"]
    Buna ziua! Ce ai cultivat pe parcelele respective? Sunt cumva plante de event?
    [ QUOTE[​IMG]]
    da sunt plante de eveniment
     
  8. Chronos

    Chronos Guest

    Pai in acest caz este o problema generala. O eroare din cauza careia itemii de la acest eveniment si plantele de event nu sunt vizibile (daca in momentul aparitiei erorii erau cultivate pe parcele. Se lucreaza la rezolvarea erorii, asa ca poti incerca din cand in cand cate un refresh la joc. Cand problema va fi rezolvata iti vor aparea plantele de event.
     
    desteptul_10 apreciază asta.
  9. allex333

    allex333 Începător forum

    Si la mine este la fel dar am avut plante de event. Se poate sa-si revina ?
     
    desteptul_10 apreciază asta.
  10. Chronos

    Chronos Guest

    Buna ziua! Cu siguranta, o data cu rezolvarea problemei si efectuarea unui refresh.
     
    donnadmn apreciază asta.
  11. bond_james

    bond_james Scriitor în devenire

    din diverse motive nu am fost in fata calculatorului pe la 14.30 cand la 15.00 se termina eventul. Asa ca am telefonat acasa si vorbit cu fiica-mea sa termine de pus plantele la misiune , dar nu a vazut ca misiunea 5 aur si diamant nu erau terminate, chiar daca aveam toate necesare ( calculate pentru toate plantele de event si toate celelalte ) mai trebuiau doar donate acolo . Asa ca am ratat sa completez linia de vrej si ce mai era pe acolo. in misunea 5.
    Credeti ca s-ar mai putea face ceva?
     
    cristina-violeta05 și donnadmn apreciază asta.
  12. Chronos

    Chronos Guest

    Buna seara! Din pacate nu se poate face nimic.
     
  13. -chiara17-64

    -chiara17-64 Începător forum

    buna dimineata;am terminat eventul,dar nu am steagul cu flori unguresc :( o zi frumoasa.
     
  14. Chronos

    Chronos Guest

    Buna dimineata! Cauta-l te rog in Inventar cu atentie sau prin Parc ori Insula Comorii.
     
  15. -chiara17-64

    -chiara17-64 Începător forum

    l-am cautat,dar nu este nicaieri :)
     
  16. Chronos

    Chronos Guest

    Daca ai terminat evenimentul, eu bag mana in foc faptul ca ai acel item. Exista cateva posibilitati clare: il ai amplasat pe unul din terenuri, in Insula Comorii, in Parc, in Insula Bahamarama, in Inventar sau pe o alta linie de vrej pe care se poate amplasa orice item 1x2 (exceptand itemii care nu se pot amplasa de fel). Mai exista posibilitatea trimiterii unui tichet la serviciul suport si cei de la suport te vor lamuri. Intr-adevar, ieri au fost probleme cu vizualizarea itemilor de la acest eveniment, insa problema s-a rezolvat. Daca ceilalti itemi de la eveniment iti apar, inseamna ca si acesta din urma este vizibil. Deci, serviciul suport ramane ultima "solutie dupa revolutie".;)
     
    marianvaly6767 apreciază asta.
  17. marianvaly6767

    marianvaly6767 Mogul forum

    Am citit toat discutiile pentru aceasta tema,unele bune altele cu datele de ricoare pe care moderatorii le dau la intrebarile sau pasurile respective(cinste lor).Eu de exemplu din cei 12 puieti pe care trebuia sa-i amplasez pe baha nu am putut decat 11.Am pus unul dupa care a aparut o steluta ca o floare care se rotea ----am dat reancarcare si surpriza....din 12 pomi mai aveam 11.De mentionat ,nu mai aveam aveam alti pomi iar restul parcelelor ereau puse cu plante.Deci ori fara un pom sau cu el jocul este foarte frumos.Spor la farmerit si sa aveti noroc la urmatotul event.
     
    donnadmn apreciază asta.
Stare subiect:
Nu este deschis pentru răspunsuri suplimentare.