Ziua Națională a Ungariei - Frige! - Evoluția jucătorilor

Discuție în 'Runda de discuții' creată de Chronos, 20 Iul 2015.

Dragă cititor al forumului nostru,

Dacă dorești să participi activ la discuțiile purtate, ai întrebări sau vrei să deschizi alte teme, este necesar să te conectezi în continuare în joc. În cazul în care nu ai încă un cont de joc, te rugăm să te înregistrezi. Ne bucurăm să te revedem în viitor în forumul nostru! CLICK AICI
Stare subiect:
Nu este deschis pentru răspunsuri suplimentare.
  1. nicoleta_89

    nicoleta_89 De-al casei

    Am terminat eventul...super usor
     
    naivreasastii, SOSYGMA, miha_mara și alți 13 apreciază asta.
  2. iarina56

    iarina56 Mogul forum

    Am terminat si eu astazi eventul. Nu a fost greu si m-am distrat. O zi buna tuturor !
     
    SOSYGMA, miha_mara, tcmxxl1975 și alți 12 apreciază asta.
  3. mihaelaiuhas

    mihaelaiuhas Ambasador forum

    Neata! Am terminat si eu eventul, putin mai tarziu decat prevazusem, un event usor si cu premii frumoase, multumim BP!
    Mai asteptam asemenea eventuri scurte, dar care se pot realiza fara nici un stres.
    O zi minunata tuturor!
     
    murat_anca, SOSYGMA, SkumpikaNina și alți 15 apreciază asta.
  4. mara62

    mara62 Conte forum

    Event finalizat si la mine :)
     
    murat_anca, SOSYGMA, SkumpikaNina și alți 13 apreciază asta.
  5. branzica80

    branzica80 Avansat

    salutare,

    event terminat, bafta celor care mai au
     
    SOSYGMA, SkumpikaNina, tcmxxl1975 și alți 10 apreciază asta.
  6. -ciocollate-

    -ciocollate- Ambasador forum

    Am terminat si eu eventul de aseara ,relativ usor aceste event pt cei care au avut timp de recoltat ....Felicitari tuturor si spor celor care inca lucreaza !!!
     
    tudor1966, murat_anca, SOSYGMA și alți 13 apreciază asta.
  7. Aleksa

    Aleksa Pretendent

    Eu sunt pe ultima suta de metri si am ceva emotii, ce sa fac daca am prins acest event in concediu. 8)
     
    tudor1966, donnadmn, SOSYGMA și alți 11 apreciază asta.
  8. andrew1997

    andrew1997 Baron forum

    Salutare! :)

    Event finalizat, spor și succes celor mai au ! ;)
     
    lucapadu1, tudor1966, murat_anca și alți 11 apreciază asta.
  9. Miguel

    Miguel Scriitor activ

    Salutare!

    Am terminat eventul cam pe ultima suta de metri (am recoltat si noaptea), cu 151 ardei iuti pe stoc plus ce voi mai recolta pana plec la munca.

    Succes in continuare !
     
    lucapadu1, tudor1966, -mafia444- și alți 13 apreciază asta.
  10. danielotelu

    danielotelu Scriitor în devenire

    Buna!
    Pe ultima suta de metri..termin si eu acest event frumos.

    Spor celor care mai au!
     
    lucapadu1, tudor1966, -mafia444- și alți 8 apreciază asta.
  11. rayssalady

    rayssalady Scriitor activ

    Buna ziua tuturor! La inceput mi s-a parut imposibil de terminat dar iata ca, cu munca, perseverenta si disciplina am finalizat eventul. Sper sa obtin si eu ornitorincul. Succes celor care, inca, nu au de lucru!
     
    lucapadu1, tudor1966, -mafia444- și alți 11 apreciază asta.
  12. dacul1963

    dacul1963 Avansat

    Offff!Greu dar frumos!multumim BP pentru recompense!Am terminat si astept sa vad ce iese la adaposturi si copaci!
     
    EVE.violetta, Miguel, lucapadu1 și alți 12 apreciază asta.
  13. naivreasastii

    naivreasastii Comandant forum

    Salut ,dragi fermieri harnici ! Incheiat si eu eventul ,cu ceva emotii pentru ca nu am vrut sa consum SC mai mult decat e necesarNe speriem de fiecare data cand dropul e prea mare ,timpul e prea scurt ,dar totusi reusim sa incheiemeventul .Felicitari tuturor celor care au finalizat eventul ,dar si celor care si-au propus sa faca doar cateva misiuni !Spor, pe ultima suta de metri si celor care inca mai au de lucru !
     
    Modificat ultima dată: 22 Iul 2015
    EVE.violetta, Miguel, lucapadu1 și alți 12 apreciază asta.
  14. craniulalb

    craniulalb Scriitor în devenire

    Event terminat, cate emotii....ufffff......bafta celor care mai au de lucru, mai este inca o ora jumatate
     
    EVE.violetta, Miguel, lucapadu1 și alți 12 apreciază asta.
  15. kameliana59

    kameliana59 Comandant forum

    Am profitat de faptul ca eventul tinea doar doua zile si m-am hotarit sa incerc sa-l fac,sa vad daca poate fi terminat fara sa folosesc supercompost,compost suzi,etc.Am inceput cu o ora intirziere iar in rest am schimbat la timp toate parcele(doar noaptea nu am intrat ptr ca nu ma trezeam ptr nimic in lume sa schimb plantele).Nu am ales premiile ptr ca chiar nu ma interesau(nu mi-au placut),am luat-o pas cu pas.Concluzia este...nu numai aceea ca nu am terminat eventul dar am ramas in urma rau,deci daca nu folosesti ceva accesorii nu poti sa termini un event.Felicitari celor care l-ati terminat.


    @naivreasastii:felicitari ptr chibzuinta de a stringe aceste accesorii;eu nu sunt chibzuita,le folosesc daca le am fara sa fie vreun event.Eu nu am spus ca trebuie sa cumperi si am spus ca nu poti termina un event fara ele,cred ca ai inteles;cei cu nivel mai mic nu prea pot sa termine un event,eu am niv 98 si nu am facut decit aproape trei sferturi din event.
     
    Modificat ultima dată: 22 Iul 2015
  16. naivreasastii

    naivreasastii Comandant forum

    Eu nu am cumparat niciodata SC,il adun din eventuri si misiunile de la cooperativa !Pentru a finaliza un event am nevoie doar la inceput de circa 100 SC pana imi completez de o recolta .In mare parte imi refac rezerva de SC chiar din eventul respectiv ."Ceva accesorii",ca sa te citez ,folosesc doar din ce produc si am grija ca intre eventuri sa-mi fac o rezerva din tot ce am nevoie pentru urmatorul event .Rareori am ratat un event si asta din cauze obiective!
     
    EVE.violetta, Miguel, lucapadu1 și alți 6 apreciază asta.
  17. murat_anca

    murat_anca Locuitor permanent

    Am incheiat si eu pe ultima suta de metri eventul.A trebuit sa-mi planific bine timpul ca sa pot merge la plaja si sa termin si competitia.Am avut noroc.Asta va doresc si voua!
     
    EVE.violetta, Miguel, lucapadu1 și alți 7 apreciază asta.
  18. Veverita02

    Veverita02 Rutinat

    Am terminat si eu eventul chiar pe ultima suta de metrii. Desi nu-mi propusesem sa-l finalizez. Vizam doar adaposturile misterioase si pomii. Dar vazand ca fara sa spoliez ferma de resurse se poate, am incercat. Si daca nu uitam sa activez un chutney inainte de a recolta, as fi terminat mai repede si fara sa consum vreo 80 compost Suzi. Dar mi-ar fi fost ciuda sa nu-l finalizez pentru vreo 100 de clematite. Acum sa vad daca primesc ceva spectaculos din ce am castigat! O zi buna tuturor!
     
    EVE.violetta, Miguel, lucapadu1 și alți 6 apreciază asta.
  19. Chronos

    Chronos Guest

    Evenimentul ne-a incins, caldura ne-a incins. Evenimentul a trecut, caldura ne incinge in continuare.

    Inchidem!
     
Stare subiect:
Nu este deschis pentru răspunsuri suplimentare.