Ziua oceanelor - Evoluția jucătorilor

Discuție în 'Runda de discuții' creată de Chronos, 4 Iun 2015.

Dragă cititor al forumului nostru,

Dacă dorești să participi activ la discuțiile purtate, ai întrebări sau vrei să deschizi alte teme, este necesar să te conectezi în continuare în joc. În cazul în care nu ai încă un cont de joc, te rugăm să te înregistrezi. Ne bucurăm să te revedem în viitor în forumul nostru! CLICK AICI
Stare subiect:
Nu este deschis pentru răspunsuri suplimentare.
  1. Miguel

    Miguel Scriitor activ

    Dupa munca... si rasplata. Abia am sosit de la serviciu si am recoltat ultimele bucati de 'sare de mare' pentru a termina eventul (am deblocat si ghimbirul - bonus). De abia astept sa vad ce adaposturi si copaci voi obtine si de aceasta data ;)
     
    Modificat ultima dată: 9 Iun 2015
    miaandrei59, matusam, SkumpikaNina și alți 9 apreciază asta.
  2. bogdanalexandru2000

    bogdanalexandru2000 De-al casei

    Am terminat eventul.
     
  3. 09kis

    09kis Baron forum

    event terminat....sunt foarte multumit si foarte curios( pana voi culege arborii si adaposturile)
     
  4. petcu_cos

    petcu_cos Expert forum

    am reusit si eu sa termin cu greu din lipsa de timp. am avut si o recolta de buruieni.
     
  5. Otilica69

    Otilica69 Expert forum

    Hmmm, socoata de acasa nu se potriveste cu cea din faq, daca acum 2 zile ma laudam ca mai am vreo 2 ture de plante si gata;)am fost eu mai atenta pe aici si vedeam ca lumea se plange de drop, imi spun oare de ce ca eu am deja peste, ia sa citesc eu faq mai bine, surpriza, mai aveam de facut o groaza de sare, dar....totul e bine cand se termina inca un event! Bafta celor ce mai lucreaza la el!
     
  6. mariucuta

    mariucuta Pretendent

    Multumesc din suflet celor ce mi-au oferit sare ,am terminat eventul cu ajutorul binevoitorilor
    carora le doresc tot binele !
     
    Otilica69, matusam, tudor1966 și alți 5 apreciază asta.
Stare subiect:
Nu este deschis pentru răspunsuri suplimentare.