Feedback Ziua ouălor și a iepurașilor

Discuție în 'Runda de discuții' creată de EllaBalerina, 13 Apr 2022.

Dragă cititor al forumului nostru,

Dacă dorești să participi activ la discuțiile purtate, ai întrebări sau vrei să deschizi alte teme, este necesar să te conectezi în continuare în joc. În cazul în care nu ai încă un cont de joc, te rugăm să te înregistrezi. Ne bucurăm să te revedem în viitor în forumul nostru! CLICK AICI
?

Cum vi se pare eventul?

Sondaj închis pe 27 Apr 2022.
  1. Îmi place

    60,1%
  2. Îmi este indiferent

    6,0%
  3. Nu-mi place

    33,9%
  1. irinadimulescu

    irinadimulescu Avansat

    Nici eu
     
  2. geta_numai_eu

    geta_numai_eu Maestru forum

    Nici eu nu am aceasta problema,am facut un refresh prima data si le tot donez iepusarilor,sa am ce le da!
     
  3. maxxy

    maxxy Rutinat

    a venit vremea sa zic pas unui eveniment, pana acum nu a fost unul pe care sa-l ratez :music:
     
  4. gggggg53

    gggggg53 Conte forum

    La mine iepurasul albastru nu vrea lapte cand uda plantele, in rest nu face mofturi.
     
    robert-sara2022, dodi.b, zahara1663 și alți 13 apreciază asta.
  5. Carina6767

    Carina6767 Începător forum

    din pacate eu nu ma pot autentifica prin contul de facebook (radubianca91)scriu de pe contul soacrei mele
     
  6. dydyana97

    dydyana97 Demiurg forum

    Cam asa arata piata mea : cirese - 13000/buc, duda - 15886/buc, para - 10000/buc. In concluzie am pus pomii sa-mi fac singura fructele ca sunt zgarcita...

    Voi folosi parcele mari (se potrivesc perfect 35 de parcele) si numarul de plante obtinut e acelasi (140 la o tura). Asa fac economie de apa si ingrasamant.

    Iepurele face figuri si la mine... Dau click sa donez, nu-mi dispare cutia de lapte... Ma mut pe alt teren, intru iar, cutia lipseste si nu stiu daca am primit recompensa sau nu...
     
  7. sclau8

    sclau8 Cunoscător forum

    Glumesti? La mine ia laptele numai cand uda plante,in rest ma ignora complect....

    Acum am remarcat ca daca il pun pe zoom 100% numai, mai imi da si la vagon si la oua,doar cand e la ciocolata nu ma baga in seama. Default la mine e pe 175%,poate si altii joaca pe un zoom oarecare.
     
    Modificat ultima dată: 14 Apr 2022
  8. mara031991

    mara031991 Expert forum

    nici un token nu mareste nr. de plante? Multumesc mult
     
  9. thefallingangel13

    thefallingangel13 Comandant forum

    Nu stiu daca acest lucru se intampla doar la mine, dar este extrem de enervat sa ma tot deloghez ca sa pot hrani iepurasul albastru. De cele mai multe ori butonul cu Ofera apare in afara ecranului nu il pot accesa. In rest pare un event decent, desi nu cred ca il voi finaliza.
     
  10. in.the.rain

    in.the.rain Conte forum

    Mersi mult pentru pont:) La zoom 100% am donat imediat iepurasului fara probleme!
     
  11. MicuNicu

    MicuNicu Maniac forum

    A scris mai sus "sclau8", incearca sa schimbi setarile de zoom!
    Am redus si eu zoomul cu o treapta, de la 180% la 160% si nu-mi mai arunca afara din suprafata de joc caseta cu doneaza! La ciocolata deocamdata nu functioneaza nici la mine, chiar si la zoom mai mic, dar acum se poate dona in toate celelalte pozitii!
     
  12. tcmxxl1975

    tcmxxl1975 Expert forum

    soare si cald....nu stiu daca voi termina eventul cu o recoltare pe zi , imi este lene sa intru si seara , dar azi a dat Dzeu sa fac si eu prima achizitie pe anul asta....habar nu am daca lupus imi ofera bonusul si pe cele 2 terenuri cu item e , daca nu bonus de PE la pomi !!!! nu este pb ca nu am incredere in traduceri dar nu mai stiu ce terenuri ale fermei are ferma mea !!!!!! fereasca Dzeu....succes
    [​IMG]
    [​IMG]
     
  13. hellena21

    hellena21 Rutinat

    Dupa atatea plangeri din partea jucatorilor privind functionalitatea event-ului, mi se pare "enervant de enervant" sa ma loghez de n ori pentru a putea livra acele cutii cu lapte!!! :mad:
    Asta ca sa nu mai spun ca iepurasul, in afara de GG si PE, nu prea se omoara cu alte premii.... Dar nici cu fulgii de ciocolata nu mi-e rusine...
    Daca am dat vot negativ, imi rezerv dreptul de a acorda un vot super-negativ! :mad:
     
    robert-sara2022, pmarian, stiucarul și alți 17 apreciază asta.
  14. geta57

    geta57 Rutinat

    Oare Lenny Lepus dă 200% și la itemurile din parc, far sau conac bântuit? Ne poate răspunde un moderator? Să știm dacă se merită făcută investiția?
     
  15. fabian201070

    fabian201070 Pretendent

    din 29 cuti cu lapte pentru donat premii .iepurasul da doar PE ,de 18 ori la rand?unde e aleatoriu?dupa care da cateva runde GG si iara PE.super premii
     
  16. valemnd158

    valemnd158 Junior Expert

    Cel cu laptele de soia e zgarcit, da doar PE, GG, SC, suzi si compost pt pomi. Cel cu fulgii de cereale e mai dragut, pe langa ca nu e nici mofturos, da si premii mai bune :inlove:
     
  17. in.the.rain

    in.the.rain Conte forum

    Eu cred ca da , dar asteptam si un raspuns oficial!
     
  18. -Abramburica-

    -Abramburica- Avansat

    tutorialul este sa nu corectat?...mie imi apare sa donez la plante de event o cantitate diferita de cea din tutorial.
     
    robert-sara2022, -katnik-, stiucarul și alți 8 apreciază asta.
  19. hoya_

    hoya_ Novice forum

    Asa e si la mine, dar sa ne bucuram ca e mai putin decat in tutorial.
     
    robert-sara2022, ani.vajai, Tudy și alți 14 apreciază asta.
  20. Cruella

    Cruella S-Moderator Team Farmerama RO

    Si o noua modificare a cerintelor. Tutorialul a fost actualizat.
    Spor la treaba!
     
    robert-sara2022, ani.vajai, Tudy și alți 21 apreciază asta.