Feedback Ziua ouălor și a iepurașilor

Discuție în 'Runda de discuții' creată de EllaBalerina, 13 Apr 2022.

Dragă cititor al forumului nostru,

Dacă dorești să participi activ la discuțiile purtate, ai întrebări sau vrei să deschizi alte teme, este necesar să te conectezi în continuare în joc. În cazul în care nu ai încă un cont de joc, te rugăm să te înregistrezi. Ne bucurăm să te revedem în viitor în forumul nostru! CLICK AICI
?

Cum vi se pare eventul?

Sondaj închis pe 27 Apr 2022.
  1. Îmi place

    60,1%
  2. Îmi este indiferent

    6,0%
  3. Nu-mi place

    33,9%
  1. fabian201070

    fabian201070 Pretendent

    acum se poate face chiar foarte lejer.plantele s-au redus cam la jumatate.
     
    robert-sara2022, ani.vajai, Tudy și alți 19 apreciază asta.
  2. -elenaion49-

    -elenaion49- Baron forum

    Ce facem totusi cu iepurasul care este vegan si nu vrea deloc sa consume laptele?
    Am incercat de zeci de ori, nu merge. Ne ajuta si pe noi cineva? Un sfat, un truc......
     
    robert-sara2022, derby54, ani.vajai și alți 18 apreciază asta.
  3. irinadimulescu

    irinadimulescu Avansat

    Încearcă așa cum a zis @sclau8, pe pagina anterioară.
     
    robert-sara2022, Tudy, rjean777 și alți 14 apreciază asta.
  4. zeepinkstar

    zeepinkstar Baron forum

    Am incercat si intr-adevar merge, dar fara sa fiu rautacioasa... nu ar trebui sa primim si noi un raspuns daca se rezolva erorile astea?
    Ca nu suntem numai 2-3 persoane. Ma gandesc ca poate nu toata lumea are timp sa umble la setari sa faca experimente, sau poate nu toata lumea se pricepe la toate astea (fara sa aduc jigniri nimanui, ipotetic vorbind).
    Eu una renunt momentan sa mai donez ceva pana cand primim un raspuns oficial daca se rezolva ceva sau ne chinuim in continuare.
     
    robert-sara2022, derby54, Tudy și alți 21 apreciază asta.
  5. .Raluca06.

    .Raluca06. Analist forum

    Buna seara, am donat iepurasului tot laptele de soia avut si fulgii de ciocolata, fara probleme, singurul loc unde nu am putut dona este acela din stanga jos, la narcise. Am iesit de pe teren astfel incat iepurasul sa plece din acel loc si asa am donat tot dropul, fara sa restartez sau sa ma enervez. Am dat clic pe harta si apoi am intrat iar pe teren ca sa donez dropul avut. Spor la treaba!
     
    robert-sara2022, Tudy, rjean777 și alți 20 apreciază asta.
  6. raisa2005

    raisa2005 Talent de excepţie

    Bună seara,
    La mine iepurașul, cel puțin când udă morcovii, nu vrea să bea lapte. Refuză în mod constant, s-o teme să nu se strice la burtică dacă amestecă morcovii cu laptele, ... ? :D
    În rest, totul merge ca uns iar acum când constat că s-au mai redus cerințele, mai că mi-a revenit pofta de joc, ....

    Spor să aveți!






    î
     
    robert-sara2022, derby54, Tudy și alți 22 apreciază asta.
  7. -elenaion49-

    -elenaion49- Baron forum

    Multumesc frumos, a functionat si la mine exact la fel.:)
     
    robert-sara2022, derby54, Tudy și alți 13 apreciază asta.
  8. adria2

    adria2 Maniac forum

    Buna, am incercat metoda ta si nimic... nu pleaca iepurasul, iar eu stau cu laptele-n sura o_O:eek::(
     
  9. irinadimulescu

    irinadimulescu Avansat

    Îmi pare rău că nu poți dona și îți înțeleg supărarea.
     
    robert-sara2022, dulcica1970, Tudy și alți 14 apreciază asta.
  10. cp58

    cp58 Ambasador forum

    Buna dimineata
    La mine iepurasul gradinar face din cand in cand fite si nu vrea laptele. In rest totul este ok. Astazi Silvia mi-a oferit o lada de bonusuri dupa multe bonusuri datatoare, 17pomi si 9adaposturi misterioase.
    Sa aveti un weekned minunat!
     
    robert-sara2022, derby54, Tudy și alți 15 apreciază asta.
  11. MicuNicu

    MicuNicu Maniac forum

    Eu cred ca nu, asimilez bonusul lui lenny cu bonusurile de PE/PET 200 % si bonusurile de 200% pe toate campurile de joc, care nu amplifica si itemii!
    Si eu astept raspuns, eventual o descriere mai clara in tutorial desi (mea culpa!) azi nu am verificat daca a aparut!
     
    robert-sara2022, ani.vajai, Tudy și alți 12 apreciază asta.
  12. tcmxxl1975

    tcmxxl1975 Expert forum

    am recoltat item ul cu MD...ofera bonus si in cel putin pe cele 2 terenuri singurele cu item e de la mine din ferma .....deci pare ok
    [​IMG]
    [​IMG]
     
    Modificat ultima dată: 16 Apr 2022
    robert-sara2022, Tudy, paulici_01 și alți 12 apreciază asta.
  13. MicuNicu

    MicuNicu Maniac forum

    Multumim pentru efort, dupa descriere eu nu eram deloc convins!
    Poti te rog si sa ne spui cate PE de baza ofera itemul, ca nu ni se spune in oferta decat ca da 50000 la prima recoltare!
    PS: Lasa, ca am rabdare, l-am cumparat si eu, dar eu voi astepta sa se coaca "eco"!
     
    Modificat ultima dată: 16 Apr 2022
    robert-sara2022, Tudy, paulici_01 și alți 11 apreciază asta.
  14. vinfiert

    vinfiert Supervizor forum

    Ba da, scrie mai jos in oferta: 16.000
    [​IMG]
    Eu l-am luat, dar abia maine il voi recolta
    [​IMG]
     
    Modificat ultima dată: 16 Apr 2022
    robert-sara2022, Tudy, paulici_01 și alți 11 apreciază asta.
  15. tchupy

    tchupy Analist forum

    Pana la urma eventul asta, facand abstractie de problemele tehnice (peste care se poate trece fie prin schimbarea rezolutiei, fie prin mers pe alt teren si intors inapoi, fie prin tasta F5, etc) este bun, poate fi comparat cu "regina carnavalului" dpdv al premiilor, (am primit lazi de bonusuri, mamudele, adaposturi misterioase, arbori minune, banane, SH, bonusuri de 100%, 200% PE, creitari, etc). Si in 12 zile se vor aduna destule. Linia de vrej trece deja la "si alte premii".
     
    robert-sara2022, F_L_O_R, Tudy și alți 17 apreciază asta.
  16. vinfiert

    vinfiert Supervizor forum

    De fapt nu-i musai sa mergi pe alt teren, ci este suficient sa apesi pe sageata pe care scrie "harta", iar apoi sa selectezi din nou campul de event...
     
    robert-sara2022, ani.vajai, Tudy și alți 12 apreciază asta.
  17. tchupy

    tchupy Analist forum

    am testat ieri si asta, dar in 5 cazuri din 10 era tot acolo, nu isi schimba locul.
     
    robert-sara2022, tcmxxl1975, Tudy și alți 11 apreciază asta.
  18. MicuNicu

    MicuNicu Maniac forum

    Nu trebuie sa ma convingi, am schimbat si eu votul in pozitiv... Adica de unde am plecat prima data!
    Cel mai mult mi-a placut ca s-a raspuns la feedback-ul nostru, probabil ca s-a gresit undeva la calculul numarului de plante, cred ca s-a avut in vedere si chutney...Presupun doar, era absurd numarul, ca pentru un event pe teren normal!
    Si daca tot ne-am impacat (eu si BP), am scos si "ariciul" din buzunar (mai trebuia tinut vreo 2 luni!), am luat si eu cateva mm, peturi, vrejuri, samd! Acum ma uit dupa combina, am ratat oferta anterioara din cauza "ariciului", inca sunt pe cupoane...
    Weekend placut!
     
  19. vinfiert

    vinfiert Supervizor forum

    Se incapataneaza si la mine uneori, dar cam in 1-2 cazuri din 10. Probabil sansele sa te duci pe alt teren si sa-l gasesti tot acolo sunt absolut identice. Spre deosebire de domnul cu ariciul, am votat direct negativ, ma enerveaza totusi iepurele ala... :)
     
  20. in.the.rain

    in.the.rain Conte forum

    Strangi mai multe, schimbi rezolutia si donezi fara probleme, apoi revii la rezolutia dorita!