Ziua părinților 2015 - Discuții

Discuție în 'Runda de discuții' creată de k0, 6 Mai 2015.

Dragă cititor al forumului nostru,

Dacă dorești să participi activ la discuțiile purtate, ai întrebări sau vrei să deschizi alte teme, este necesar să te conectezi în continuare în joc. În cazul în care nu ai încă un cont de joc, te rugăm să te înregistrezi. Ne bucurăm să te revedem în viitor în forumul nostru! CLICK AICI
Stare subiect:
Nu este deschis pentru răspunsuri suplimentare.
  1. cat3rina

    cat3rina Novice forum

    In tutorial se spune ca timpii pentru plantele de event (cu apa) sunt 4 ore, respectiv 8 ore, fara runa "Crestere fulgeratoare". Eu am runa activata, dar timpii tot 4 ore si 8 ore sunt. N-ar trebui sa fie mai mici un pic? :sleepy:
     
    naivreasastii, Miguel și SOSYGMA apreciază asta.
  2. kenedy01

    kenedy01 Junior Expert

    neata buna
    runa"crestere fulgeratoare"are efect doar asupra super compostului si la balegar: Super compostul reduce timpul
    de maturare cu 60 % în loc de 50 %,
    iar bălegarul reduce timpul cu 10 % în loc de 5 %.
     
    naivreasastii, Miguel, donnadmn și alți 3 apreciază asta.
  3. cathyrock90

    cathyrock90 Cunoscător forum

    Buna dimineata
    Daca am itemul inima de hartie il pot folosi la vrej fara sa il mai iau din event? nu stiu daca o sa am drop destul
    Multumesc
     
    SOSYGMA, naivreasastii și Miguel apreciază asta.
  4. k0

    k0 Global Team Leader Team Farmerama RO

    Da, e același item.
     
  5. cathyrock90

    cathyrock90 Cunoscător forum

    multumesc
     
  6. cat3rina

    cat3rina Novice forum


    Ai mare dreptate.... multumesc mult! Se vede ca era 3 dimineata cand am intrebat.... :oops:
     
  7. danvy

    danvy Începător forum

    care e cod bonus sau unde se gaseste ?
     
    SOSYGMA, naivreasastii și Miguel apreciază asta.
  8. _Agathon_

    _Agathon_ S-Moderator Team Farmerama RO

    Cod bonus? Care cod bonus? o_O
    Nu avem cod bonus :p
     
    pisi27, SOSYGMA, naivreasastii și alți 4 apreciază asta.
  9. alerim35

    alerim35 Începător forum

    buna ziua,cam tz intreb ce pot consuma pt un drop mai bun,multumesc anticipat
     
    SOSYGMA apreciază asta.
  10. Chronos

    Chronos Guest

    Buna ziua! Dropul de event nu va fi sporit de nici un produs mestesugaresc.
     
  11. Tigrutza.

    Tigrutza. Scriitor activ

    Buna ziua ! Am si eu o problema si nu stiu unde sa apelez...am terminat eventul de ieri si azi am dorit sa imi activez linia de vrej... nu gasesc itemul:petrecere in noroi... nu stiu ce e de facut... va rog sa ma ajute si pe mine cineva...Multumesc anticipat!
     
    donnadmn, naivreasastii și SOSYGMA apreciază asta.
  12. georg2503

    georg2503 Cunoscător forum

    Sigur l-ai amplasat prin parc si nu il vezi. Asa am patit si eu, dar dupa o cautare atenta l-am reperat!;)
     
    naivreasastii, SOSYGMA și _Agathon_ apreciază asta.
  13. Tigrutza.

    Tigrutza. Scriitor activ

    Multumesc mult pt raspuns... nu era in parc...era pe o linie de vrej... din pacate se cere acelasi item pt 2 randuri de vrej... unul pt acest event si unul ... e o linie de vrej cu doar 2 iteme ... si apare in fata adapostul misterios... nu stiu cum sa explic...nu stiam k merge si acolo...
     
    SOSYGMA și naivreasastii apreciază asta.
  14. georg2503

    georg2503 Cunoscător forum

    Pe linia de care vorbesti poti sa pui orice item 2x2. Eu de obicei pun un mic vulcan inactiv. E ieftin. Si poti sa nu-l tii tot timpul pe vrej, ci doar cand vrei sa recoltezi adaposturi misterioase sau arbori minune (nu e prea des cazul asta...)
    Spor la farmerit!!
     
    SOSYGMA, pisi27 și naivreasastii apreciază asta.
  15. Chronos

    Chronos Guest

    Buna seara! Item-ul "Caine mare de paza" este iarasi o optiune viabila si ieftina.
     
    roliana57, EVE.violetta, AMMA72 și alți 4 apreciază asta.
  16. Tigrutza.

    Tigrutza. Scriitor activ

    Multumesc frumos! O seara minunata!
     
  17. Chronos

    Chronos Guest

    Cu mare drag. Somn usor si odihnitor.
     
    roliana57, AMMA72 și Tigrutza. apreciază asta.
  18. ARTHURIO1980

    ARTHURIO1980 Începător forum

    Buna ziua, am terminat ieri ultima misiune la event si nu regasesc jucaria de la event "Nani,nani,puiul tatii" si din cate am verificat nu e plasata nicaieri .
     
    SOSYGMA apreciază asta.
  19. Chronos

    Chronos Guest

    Buna dimineata! Si totusi..se invarte:D, pardon, este amplasat pe undeva. In caz ca ai indeplinit sarcina unde se oferea ca recompensa acel item, sigur il ai amplasat pe undeva sau in Inventar si nu il zaresti.
     
    SOSYGMA apreciază asta.
  20. anamaria1886

    anamaria1886 Începător forum

    Multumesc frumos pentru raspuns, dar in inventar nu-l gasesc si daca merg la vrej si vreau sa fac linia tematica cand dau pe item-ul respect sa fie plasat imi spune ca nu se gaseste in inventar. Nu s-a r putea verifica cumva daca de pe ip-ul meu s-a indeplinit sarcina respectiva ,desi eu asa stiu ca am facut-o?
     
    SOSYGMA apreciază asta.
Stare subiect:
Nu este deschis pentru răspunsuri suplimentare.