Ziua recoltei 2015 - Evoluția

Discuție în 'Runda de discuții' creată de k0, 13 Noi 2015.

Dragă cititor al forumului nostru,

Dacă dorești să participi activ la discuțiile purtate, ai întrebări sau vrei să deschizi alte teme, este necesar să te conectezi în continuare în joc. În cazul în care nu ai încă un cont de joc, te rugăm să te înregistrezi. Ne bucurăm să te revedem în viitor în forumul nostru! CLICK AICI
Stare subiect:
Nu este deschis pentru răspunsuri suplimentare.
  1. jagarella

    jagarella Supervizor forum

    Peste 3 ore termin ultimele plante si cu asta si eventul. De top, cred ca nu are rost sa ma gandesc. Probabil va fi peste 200 mil ultimele pozitii si cu atat banet mai bine fac alte 10 eventuri, cu premii mai bune. Aici, in afara de cele 35% PE crestere la item, restul ar fi "consumabile". Poate asta este incalzirea pentru intrecerea fermelor. Oricum, cinste celor care vor intra in top, este o onoare sa fii acolo (mai ales)

    "Tudor1966", bafta, iti tin pumnii, am vazut ca ai inceput sa donezi la top
     
    Modificat ultima dată: 14 Noi 2015
    Ambra., SkumpikaNina, tuca-tuca și alți 22 apreciază asta.
  2. steaumihai

    steaumihai Scriitor în devenire

    Eu ador acest event foarte mult deoarece poti urmarii toti fermierii din Romania care sunt in top, multa bafta le urez si eu.
    Cat despre progresul meu, in 6 h termin cu toate plantele si poate o sa livrez ceva doar ca sa am amintire ca am intrat in top. Stiu ca nu am sanse sa ma mentin pana la final dar acum piata a crescut cu mult si este benefic sa vinzi la piata mai ales in anotimpul asta. :inlove::p
    Spor in continuare la cei care mai au de munca cu eventul si bafta inca o data la cei care sunt in top.
     
    SkumpikaNina, llyillyi, adria2 și alți 13 apreciază asta.
  3. pisitani

    pisitani Ambasador forum

    Tare frumoasa linia ciupercutelor.....cat despre top....mai asteptam, avem speranta....poate poate :p

    [​IMG]
     
    mariolteanu, marafiz, -ciocollate- și alți 21 apreciază asta.
  4. RADY91

    RADY91 Expert forum

    Am terminat si eu eventul :), a fost unul dintre cele mai usoare ale acestui an si sincer sunt putin dezamagit, ma asteptam sa fie putin mai greu dar si recompensele sa fie mult mai atragatoare:sleepy:
    Cat despre top 1000 nu am in plan sa particip si voi dona doar acea tocanita, pt ca costurile ar fi mult prea mari (anul trecul cel de pe locul 1000 a donat de aproximativ 110.000.000 GG ) si sa fim sincer recompensele lasa foarte mult de dorit pt acest top 1000:(, totusi multa bafta celor care vor participa si sa speram ca nu isi vor baga ferma in faliment sperand sa prinda top 1000:p
     
    marafiz, tuca-tuca, EVE.violetta și alți 22 apreciază asta.
  5. hinata884

    hinata884 Locuitor permanent

    Buna, tocmai am terminat eventul de vro 10 min ....si am intrat in top 1000 special pt ca toti tot zic ca nu se poate sa prinzi loc8)...acum cel mai probabil o sa imi duc ferma pana la ruina dar topul asta tot il prindxD
    Spor in continuare la toti :music:
     
  6. miaandrei59

    miaandrei59 Pretendent

    buna si eu am terminat eventul ,particip la top ,spor tuturor l.
     
    SkumpikaNina, matusam, Agro80 și alți 15 apreciază asta.
  7. *gogo

    *gogo Junior Expert

    'Neata!
    Am terminat si eu eventul si am instalat aricii pe norisori.
    Despre top nici nu poate fi vorba, asa ca am produse proaspete si ieftine de vanzare ;)
    Cei care aveti curajul si puterea sa participati la top, mult succes! Si nu va speriati de faliment - stocurile se refac.
    Celor care mai aveti de lucru la event, recolte bogate si vanzare buna!

    PS. Am reusit sa donez 8 Forte++ si sa recoltez instantaneu tocanita de ciuperci. Iar macinatul unui Forte dureaza 2 minute! :D
     
    Modificat ultima dată: 15 Noi 2015
    SkumpikaNina, matusam, Agro80 și alți 15 apreciază asta.
  8. Georgel72

    Georgel72 Mare-maestru forum

    Buna dimineata !
    Cand stii ca trebuie sa donezi la top nici somn nu mai ai !:p
    Daca tot e sarbatoare iar ciupercutele le-am pus frumusel pe norisori sa pasim cu incredere si cu rezervele necesare in top, caci de un an asteptam !Cu gandul si cu increderea ca ramanem in top pana la final, bineanteles , caci premiile ne asteapta !
    Bafta tuturor fermierilor romani participanti la top ! Spor tuturor fermierilor !:D
     
  9. zukyry

    zukyry Novice forum

    In 3 ore o sa termin si eu event-ul mai ramane sa vedem ce fac cu top 1000,aveti grija cat donati acolo ca s-ar putea sa va goliti tot hambarul si sa nu va mentineti in top pana se va termina.
    Cam atat a fost de spus,bafta tuturor!
     
    SkumpikaNina, matusam, marafiz și alți 11 apreciază asta.
  10. -mafia444-

    -mafia444- Comandant forum

    Buna dimineata.
    Am terminat si eu acest event:D, iar la top ma mai gandesc:p.
    A fost un event destul de lejer, fara sa depindem de drop, si cu premii destul de bune.
    Felicitari celor care l-au terminat:p si bafta celor care se incumeta la top 1000, sper sa ramaneti pana la final si va tin pumnii :).
    O duminica frumoasa.
     
    Ambra., SkumpikaNina, matusam și alți 19 apreciază asta.
  11. VecheaMonica

    VecheaMonica Locuitor permanent

    M-am uitat si eu asa de curiozitate prin topul actual.
    Cam tot al zecelea jucator are username-ul ceva de genul "??????".
    Dupa mine, zic ca este unul si acelasi jucator desi eu una nu as avea rabdare sa joc cu atatea conturi si sa le si duc la un asa nivel.

    Eu am reusit sa indeplinesc pana acum doua sarcini si pana diseara inchei Eventul.
    La top nu voi paricipa deoarece imi stiu puterile.


    Spor tuturor si mult succes celor care lupta pentru top.

    Va pup!
     
    SkumpikaNina, adria2, matusam și alți 18 apreciază asta.
  12. -ciocollate-

    -ciocollate- Ambasador forum

    Buna tuturor ..eventul l am terminat de ieri de la pranz ...pt top 1000 inca ma gandesc cam stiu ce resurse am asa ca deocamdata pregatesc tocanita :))...Bafta dragilor si recolte bogate !
    Pe aceasta cale doresc sa felicit toti fermieri romani si m ai ales pe harnici mei vecinii:
    Georgel72:adryannP:stefan2808:angelica.d;marcela_f69...si cei care inca nu au livrat !!
     
    Modificat ultima dată: 16 Noi 2015
    Ambra., SkumpikaNina, matusam și alți 20 apreciază asta.
  13. Otilica69

    Otilica69 Expert forum

    Am terminat eventul azi dimineata, premiile la top sunt de ........top, bafta celor ce indraznesc sa contribuie si sa ramana in top:)
     
    Ambra., SkumpikaNina, matusam și alți 15 apreciază asta.
  14. -lacri-10

    -lacri-10 Ambasador forum

    Am terminat si eu eventu,va doresc sa aveti spor celor care participa la top si felicitari care participa si sa se mentin in top !
     
    danamariia, Ambra., beny2o și alți 18 apreciază asta.
  15. aurelia011970

    aurelia011970 Duce forum

    Buna seara.
    Event terminat, destul de lejer. Cat despre top, nu cred ca am curaj .Mai ne gandim.
    Spor la treaba celor ce mai au de adunat ciupercute !
    Celor ce participa la Top mult succes si sa reuseasca sa se mentina !
     
    lucapadu1, Ambra., SkumpikaNina și alți 16 apreciază asta.
  16. 09kis

    09kis Baron forum

    event terminat, a fost foarte lejer, a depins numai de noi. Succes celor care participa la TOP
     
    lucapadu1, SkumpikaNina, tudor1966 și alți 14 apreciază asta.
  17. roliana57

    roliana57 Legendă vie

    Am finalizat cele 4 misiuni, putin mai tarziu, pentru ca nu am renuntat la pomisorii care, la mine, au o pondere mare in toate terenurile si am facut economie la SC. In schimb, am cheltuit „ceva” cumparand ingrasamant.
    Eu ma opresc aici, nu neaparat pentru ca nu as avea „ceva” provizii ..., dar deocamdata, pentru ca au fost obtinute si pastrate destul de greu nu renunt la ele.
    Mie imi place sa ma joc, sa ma bucur de fiecare eveniment si sa mai culeg si cadourile de la cooperativa. Mai am multe de facut.
    Felicitari echipei BP pentru acest event relaxant, care a oferit fiecaruia dintre noi sansa de finalizare si cadouri frumoase! De data asta, as spune ca „Numai cine nu vrea nu poate castiga”!
    Recolte bogate si „tranzactii” avantajoase la piata pentru cei care se opresc aici!
    Succes celor care s-au antrenat in top 1000!
    O saptamana cat mai placuta pentru toata lumea!
     
    Modificat ultima dată: 16 Noi 2015
    lucapadu1, Ambra., SkumpikaNina și alți 19 apreciază asta.
  18. murat_anca

    murat_anca Locuitor permanent

    Am terminat si eu eventul.La top nu prea ma incumet sa particip,nu de alta dar cand vad cat a donat ultimul clasat si mai este destul pana la final,imi cam pierd elanul.Bafta tuturor,mai ales romanilor nostril!
     
    lucapadu1, Ambra., SkumpikaNina și alți 15 apreciază asta.
  19. lorentonton

    lorentonton Expert forum

    Am terminat şi eu eventul ,acum socotesc ,aş vrea sa intru ın top 1000..Chiar şi ultima de aş fi tot m-aş multumi:DSpor la fermerit.
     
    lucapadu1, Ambra., -ciocollate- și alți 16 apreciază asta.
  20. adriantrandafir

    adriantrandafir Talent de excepţie

    Buna tuturor!
    Event terminat inca de aseara , fara prea multe batai de cap.
    Linia de vrej este superba, premile foarte bune.
    La top as participa doar pentru item si super hrana, dar cred ca o las pe anul viitor.
    Oricum felicitari tuturor, iar cei care participa la top, le doresc sa ramana acolo pana la sfarsit.
    Bafta!
     
    Chelsea_8888, donnadmn, lucapadu1 și alți 19 apreciază asta.
Stare subiect:
Nu este deschis pentru răspunsuri suplimentare.