Ziua recoltei 2015 - Evoluția

Discuție în 'Runda de discuții' creată de k0, 13 Noi 2015.

Dragă cititor al forumului nostru,

Dacă dorești să participi activ la discuțiile purtate, ai întrebări sau vrei să deschizi alte teme, este necesar să te conectezi în continuare în joc. În cazul în care nu ai încă un cont de joc, te rugăm să te înregistrezi. Ne bucurăm să te revedem în viitor în forumul nostru! CLICK AICI
Stare subiect:
Nu este deschis pentru răspunsuri suplimentare.
  1. eudochia

    eudochia Novice forum

    Felicitări celor ce încă mai pot! Eu m-m oprit din donat. Până la peste 28000000 am donat dar nu mai am de unde. Spor pe mai departe!
     
    Chelsea_8888, donnadmn, lucapadu1 și alți 17 apreciază asta.
  2. andrew1997

    andrew1997 Baron forum

    Salutare !
    Am finalizat și eu event-ul în această dimineață.
    Spor și succes tututor !
     
    Chelsea_8888, donnadmn, lucapadu1 și alți 18 apreciază asta.
  3. petcu_cos

    petcu_cos Expert forum

    event finalizat si la mine cu mare lenevie.acum astept sa vad cum evolueaza topul poate risc sa donez
     
    Chelsea_8888, donnadmn, lucapadu1 și alți 16 apreciază asta.
  4. popik70

    popik70 General forum

    neata. am terminat si eu eventul de aseara. un event f usor pt cei care se multumesc doar cu linia de vrej. parerea mea e ca oricine ar putea face acest event , tinand cont ca acest event are multe ore.
    spor celor care mai ai si mult succes participantilor la top 1000 .
     
    donnadmn, lucapadu1, trancesound și alți 15 apreciază asta.
  5. jagarella

    jagarella Supervizor forum

    Gata, m-am hotarat, donez la top, bafta si celorlalti participanti la top
     
    вα∂вσу, Chelsea_8888, adria2 și alți 20 apreciază asta.
  6. petcu_cos

    petcu_cos Expert forum

    in sfarsit in top!!!!!! sper sa ma mentin acolo fiindca am sura goala acum trebuie sa ma duc la piata
     
    вα∂вσу, tcmxxl1975, donnadmn și alți 18 apreciază asta.
  7. -jenitrandafir-

    -jenitrandafir- Pretendent

    succes dar mare atentie cu multe editii in urma eu am ramas cu 2 gologani si ff putina marfa in sura totusi tinem pumnii
     
    вα∂вσу, donnadmn, adria2 și alți 16 apreciază asta.
  8. Chelsea_8888

    Chelsea_8888 Mogul forum

    Si eu am terminat eventul azi, si asta pentru ca m-am decis sa nu ma grabesc, mai ales ca nu vreau sa particip in top si pentru ca imi pastrez cupoanele la combina si rezervele de super compost. Succes tuturor celor care se incumeta sa fie printre primii 1000!
     
    miaandrei59, вα∂вσу, adria2 și alți 16 apreciază asta.
  9. aurelia011970

    aurelia011970 Duce forum

    M-am hotarat. Particip la TOP !!! Sper sa reusesc sa ma mentin !!! Succes si celor care sunt deja in top !!!
    Din pacate nu am reusit ! Asta este . Le tin pumnii celor care sunt in top. Mai este putin !!!
     
    Modificat ultima dată: 20 Noi 2015
  10. Ambra.

    Ambra. Împărat forum

    Event nefinalizat, regret,dar.... asta e. :(La top aveam ceva sanse, sincer destul de mari, dar.......nu le putem avea pe toate. Poate la anul...:oops:
     
Stare subiect:
Nu este deschis pentru răspunsuri suplimentare.