Ziua recoltei 2015 - Unica temă de discuții

Discuție în 'Runda de discuții' creată de EllaBalerina, 12 Noi 2015.

Dragă cititor al forumului nostru,

Dacă dorești să participi activ la discuțiile purtate, ai întrebări sau vrei să deschizi alte teme, este necesar să te conectezi în continuare în joc. În cazul în care nu ai încă un cont de joc, te rugăm să te înregistrezi. Ne bucurăm să te revedem în viitor în forumul nostru! CLICK AICI
Stare subiect:
Nu este deschis pentru răspunsuri suplimentare.
  1. donnadmn

    donnadmn Legendă vie

    Felicitari dragi fermieri pentru locurile minunate de care va bucurati in Top 1000.
    Felicitari fermierilor care au incercat intrarea in top si nu au reusit, sunte-ti cei mai buni!!!!!
    Mult respect!!
     
  2. misu_mama

    misu_mama Pretendent

    Buna seara,
    Felicitari tuturor celor care au participat, felicitari celor ce au reusit sa se mentina, felicitari prieteni si vecini !
    Mie, spre deosebire de vecinul Fabinica xD imi rad ambii ochi ! xD Am regasit in top prieteni dragi pentru care ma bucur mult !!!
    Va imbratisez pe toti cu drag si promit ca anul viitor santem umar la umar !
    :)
     
  3. _sirena

    _sirena Veteran Forum

    Si eu il consider "un bun negustor" pentru ca a castiat locul la pretul cel mai mic.
    Si eu am incercat dar nu am avut putere, nu m-au lasat emotiile iar ultima livrare am facut-o la 14:59. Acesta cred ca este motivul pentru care cere mai multe felicitari.
     
    roliana57, 12232nick și donnadmn apreciază asta.
  4. Chronos

    Chronos Guest

    Nimeni din cei ramasi in top nu merita mai multe sau mai putine felicitari fata de ceilalti din top sau din afara topului. Parerea mea.
     
    Agro80, leczeg_laura, petcu_cos și alți 11 apreciază asta.
  5. adria2

    adria2 Maniac forum

    Felicitari celor care au intrat in Top 1.000 - ma bucur pentru ei
    Felicitari celor care au incercat, dar nu au reusit sa intre in Top 1.000 - poate la anu'
    Sanatate celor care nu rezista la " adrenalina" - le recomand sa nu se uite la cifra donata :D
     
  6. -elenaion49-

    -elenaion49- Baron forum

    A o nelamurire:vecinul meu,stoiantudorel,care este in top la pozitia 167,nu se regaseste pe acest tabel.Este o greseala pe undeva?
     
    pisitani, donnadmn și SkumpikaNina apreciază asta.
  7. Chronos

    Chronos Guest

    Buna dimineata! Intrebarea ta imi aduce aminte de o gluma care "circula" cand eram eu copil si anume gluma cu jucatorul de fotbal care a dat gol si a ratat la reluare. Normal ca este acolo pe undeva o greseala.:D
     
  8. StinckyRedneck

    StinckyRedneck Junior Expert

    Cam câți gologani a costat anul ăsta să fii pe locul 1000, cu 220.000.000 puncte donate?
     
  9. Chronos

    Chronos Guest

    Buna dimineata! Dar nu puncte s-au donat, ci articole in valoare de 220 milioane gologani. Valoarea fiecarui articol donat, este valoarea indicata in Sura in dreptul articolului respectiv.
     
  10. -elenaion49-

    -elenaion49- Baron forum

    Ha,ha,ha,buna asta Chronos!O meritam.Era prea tarziu,cred ca am scris in somn.:D:D
     
  11. raisa2005

    raisa2005 Talent de excepţie

    Felicitari si tie Marcela, esti minunata ca intotdeauna.

    Felicitari tuturor romanilor participanti la top!

    Profit sa felicit la randul meu niste harnici si buni vecini care au participat la top dar care m-au si sustinut moral, multumesc!
    Este vorba de AdrianaStoica, oltencutza, Fabinica si marcela_f69 deja mentionata mai sus.
     
    marcela_f69, misu_mama, donnadmn și alți 6 apreciază asta.
  12. gggggg53

    gggggg53 Conte forum

    Felicitari tuturor!
    Felicitari si imbratisari pentru marcela _f69 si fermi*.
     
  13. Sirena11

    Sirena11 Veteran Forum

    Felicitari maxime tuturor celor care au participat! Daca ati ramas sau nu in top, este mai putin relevant...pentru orice, exista o ,,data viitoare''! Un BRAVO din tot sufletul celor 2 vecini ai mei care au ramas in top!
     
    sosy_frumusica, Agro80, marcela_f69 și alți 7 apreciază asta.
  14. Cristela81

    Cristela81 Cunoscător forum

    felicitari BP pt acest event minunat, felicitari moderatorilor pt rabdarea de care au dat si vor mai da dovada in explicatiile dese si repetate si mai ales felicitari tuturor fermierilor care au incercat sa participe la top, indiferent ca au reusit sau nu sa reziste in top. felicitari romanilor care se regasesc in top, sper sa fim si mai multi la topul de anul viitor. eu am fost printre cei care nu am incercat, nu eram sigura de sura mea. poate voi incerca la anul sa particip la top.
    o zi buna tuturor si spor la farmerit.
     
    marcela_f69 și misu_mama apreciază asta.
  15. _Agathon_

    _Agathon_ S-Moderator Team Farmerama RO

    Felicitari fermierilor din Top 1000!
    Felicitari si celor care au avut curaj sa participe, dar nu au reusit sa ramana in Top!
    Felicitari celor 3 premianti romani! :D

    mariocosminb, semnatura modificata te asteapta AICI!!! xD
     
    Agro80, matusam, donnadmn și alți 2 apreciază asta.
  16. pisitani

    pisitani Ambasador forum

    Buna ziua, din toti romanii ce au participat la top doar 3 au luat premiile? numele lor il putem afla?
     
    donnadmn apreciază asta.
  17. _Agathon_

    _Agathon_ S-Moderator Team Farmerama RO

    xD
    Nuuuuuu, toti din Top 1000 primesc premiile.
     
  18. pisitani

    pisitani Ambasador forum

    pai si eu eram convinsa ca toti primesc, dar ai zis cei 3 romani si ma gandeam ca, dupa verificari, doar 3 au reusit sa treaca de ele, acum marea intrebare : cand se vor credita premiile?
     
    donnadmn apreciază asta.
  19. Chronos

    Chronos Guest

    Buna ziua! Si acum marele raspuns, precum marele blond: AICI se afla raspunsul.
     
    matusam și pisitani apreciază asta.
  20. cope07

    cope07 Novice forum

    Am primit premiile....Multumim,...
     
    mariuta48, sclau8 și donnadmn apreciază asta.
Stare subiect:
Nu este deschis pentru răspunsuri suplimentare.