Ziua recoltei 2015 - Unica temă de discuții

Discuție în 'Runda de discuții' creată de EllaBalerina, 12 Noi 2015.

Dragă cititor al forumului nostru,

Dacă dorești să participi activ la discuțiile purtate, ai întrebări sau vrei să deschizi alte teme, este necesar să te conectezi în continuare în joc. În cazul în care nu ai încă un cont de joc, te rugăm să te înregistrezi. Ne bucurăm să te revedem în viitor în forumul nostru! CLICK AICI
Stare subiect:
Nu este deschis pentru răspunsuri suplimentare.
  1. Georgel72

    Georgel72 Mare-maestru forum

    Sii au sosit premiile !:inlove::DxD
    [​IMG]
     
  2. sclau8

    sclau8 Cunoscător forum

    Au venit si la mine, ne pregatim pentru urmatorul! :music:
     
    donnadmn, mariuta48 și Georgel72 apreciază asta.
  3. maxxy

    maxxy Rutinat

    buna ziua e vreo eroare deoarece am vazut ca unora dintre jucatori li s-au acreditat premiile dar mie nu?
     
    donnadmn apreciază asta.
  4. Chronos

    Chronos Guest

    Buna ziua! Scriptul a fost întrerupt pentru moment pentru că a cauzat unele probleme.
     
    maxxy apreciază asta.
  5. maxxy

    maxxy Rutinat

    multumesc frumos pentru raspunsul prompt :)
    numai bine..
     
    donnadmn și Chronos apreciază asta.
  6. marcela_f69

    marcela_f69 Conte forum

    buna ,,si contul meu a fost creditat cu premiile de laTOP ,,,Multumim
     
    Georgel72 și donnadmn apreciază asta.
  7. fl_o1950

    fl_o1950 Conte forum

    Sper sa nu fie cu suparare dar anul trecut s-a oferit si topul la final!!??
    In spirit de gluma, daca guvernul e tehnocrat aici ce se intampla!!!??:eek:
     
    -carmen-83-, mihaelaiuhas și donnadmn apreciază asta.
  8. Chronos

    Chronos Guest

    Buna seara! Topul a fost afisat cateva zile bune. Si lasand gluma la o parte, ce legatura are forumul nostru cu politica si guvernul si de ce asa o comparatie?o_O:eek:
     
  9. fl_o1950

    fl_o1950 Conte forum

    An
    Anul trecut a fost o intreaga rasturnare de"guvern", pardon am vrut sa zic top, dupa verificari.
    Anul asta unde e "transparenta"..!!??;)
     
    mihaelaiuhas și donnadmn apreciază asta.
  10. Chronos

    Chronos Guest

    Am inteles acum unde "bati". Anul acesta au fost efectuate mai tarziu verificarile, adica dupa ce topul nu a mai fost afisat si de aceea nu au putut fi vazute eventualele modificari, care se pare ca nu au fost totusi.
     
  11. Veverita02

    Veverita02 Rutinat

    Buna seara. Cate banane s-au creditat din greseala? Ca nu stiu cate am avut si deci cat am voie sa folosesc. Sau cand se va corecta? Multumesc!
     
    donnadmn apreciază asta.
  12. Chronos

    Chronos Guest

    Buna seara! De exemplu, eu am primit 95. Corectia se va face in seara aceasta.
     
    Veverita02 apreciază asta.
  13. fl_o1950

    fl_o1950 Conte forum

    Pai ,daca imi aduc bine aminte la inceputul eventului erau afisate doua ferestre, una cu timpul eventului si una cu timpul verificarilor, dar dupa neintelegirele din forum sa renuntat la cea dea doua.
    Eu doar vroiam sa stiu daca au mai fost trisori sau topul a ramas la fel.
    Multumesc pentru raspuns.
    O seara frumoasa!
     
    mihaelaiuhas, donnadmn și Chronos apreciază asta.
  14. Jettatura

    Jettatura Maestru forum

    Am primit un numar de 96 banane aurii, in urma acelei/acelor erori. Mentionez ca nu am participat la top cu nici macar 1 GG. Inainte de a primi in mod eronat aceste 96 banane, avem in cont 22 banane. Acum am 118, sper ca in urma retragerii/remedierii erorii/erorilor, sa imi ramana in cont cele 22 de banane stranse cu truda.

    Multumesc frumos, anticipat !
     
    adriantrandafir apreciază asta.
  15. oanceanec

    oanceanec Junior Expert

    Buna ziua am inteles ca sau facut ceva incurcaturi cu bananele aurii, ok cind se poate alfa topul final si cum aflu cind se acrediteaza cele necesare intrar in top .Multumesc pentru raspuns.
     
  16. k0

    k0 Global Team Leader Team Farmerama RO

     
    adriantrandafir apreciază asta.
  17. -felicia58-

    -felicia58- Novice forum

    multumim pentru peremiu,am primit banane aurite si acum contul este pe minus adica ?ori s-au dat pre multe ori e greseala saitului nu ni le puteti lua napoi mai ales ca mi sa luat si cotetul de ren ,si pescarus albastru nu le mai gasesc asa se intampla la eventuri sparg cotetele si nu le mai ai .
     
  18. Chronos

    Chronos Guest

    Buna ziua! Nu ti s-a luat nici un cotet, decat poate sa fi fost ferma ta suspusa atacului marsav al unui stol nemilos de vulturi plesuvi. Bananele vor fi luate inapoi, din moment ce au fost acordate accidental. Deci mana pe sapa si la treaba pe ferma :D, ca oricum se pare ca lipseste povestea.
     
    melizanda10, popik70, Otilica69 și alți 3 apreciază asta.
  19. Carolll72

    Carolll72 Veteran Forum

    Si topul final cand poate fi vizionat?
     
  20. k0

    k0 Global Team Leader Team Farmerama RO

    Nu va mai fi afișat în joc, dar luăm în calcul posibilitatea de a-l publica, cel mai probabil parțial, în forum.
     
Stare subiect:
Nu este deschis pentru răspunsuri suplimentare.