Ziua recoltei 2015 - Unica temă de discuții

Discuție în 'Runda de discuții' creată de EllaBalerina, 12 Noi 2015.

Dragă cititor al forumului nostru,

Dacă dorești să participi activ la discuțiile purtate, ai întrebări sau vrei să deschizi alte teme, este necesar să te conectezi în continuare în joc. În cazul în care nu ai încă un cont de joc, te rugăm să te înregistrezi. Ne bucurăm să te revedem în viitor în forumul nostru! CLICK AICI
Stare subiect:
Nu este deschis pentru răspunsuri suplimentare.
  1. bebegirl86

    bebegirl86 Novice forum

    buna seara, am vazut ca am mai multe banane aurii decat ar trebui. Din cate am inteles, daca se utilizeaza se va ajunge pe minus la banane. Intrebarea este, daca le utilizez sunt si alte masuri coercitive sau raman cu utilizarea si apoi retragerea bananelor care nu mi s'au cuvenit
     
  2. Chronos

    Chronos Guest

    Buna seara! Acest lucru ramane la latitudinea si decizia dezvoltatorilor. Noi continuam sa va recomandam sa nu le consumati. Inteleg care este punctul tau de vedere: deblochezi mai devreme si iesi in avantaj. Dar depinde cine urmeaza la serviciu apoi. O fi Halep, o fi Tecau? Si stii cum este cu avantajul la serviciu.:D
     
    matusam apreciază asta.
  3. horiaflorin41

    horiaflorin41 Scriitor activ

    Buna ziua!Va rog sa ma lămuriți și pe mine de ce nu mi s-au acordat premiile pentru intrarea în Top 1000?
     
  4. alex.keegan

    alex.keegan Cunoscător forum

    Din cauza asta: " Un nou script care va credita aceste banane aurii împreună premiile aferente jucatorilor rămași din lista câștigătorilor va rula luni.'"
     
    donnadmn apreciază asta.
  5. horiaflorin41

    horiaflorin41 Scriitor activ

    Mersi de raspuns!
     
    alex.keegan apreciază asta.
Stare subiect:
Nu este deschis pentru răspunsuri suplimentare.