Ziua recoltei 2015 - Unica temă de discuții

Discuție în 'Runda de discuții' creată de EllaBalerina, 12 Noi 2015.

Dragă cititor al forumului nostru,

Dacă dorești să participi activ la discuțiile purtate, ai întrebări sau vrei să deschizi alte teme, este necesar să te conectezi în continuare în joc. În cazul în care nu ai încă un cont de joc, te rugăm să te înregistrezi. Ne bucurăm să te revedem în viitor în forumul nostru! CLICK AICI
Stare subiect:
Nu este deschis pentru răspunsuri suplimentare.
  1. Carolll72

    Carolll72 Veteran Forum

    Premiile sunt slabe, eu particip numai pentru item-ul de +30%...
    Bafta tuturor participantilor!
     
  2. alexsilviu11

    alexsilviu11 Avansat

    bafta si sper sa castigi!
     
  3. naivreasastii

    naivreasastii Comandant forum

    Buna seara !Mi-am facut un calcul si as avea in sura marfa cam de 60 milioane si 5 milioane gg,dar dupa cum evolueaza lucrurile cred ca nu am nici cea mai mica sansa sa intru in top 1000.Logic ,daca la aceasta ora , ultimul din top a donat cca 47 milioane gg ,peste 188 ore se va ajunge la o suma ametitoare .Voi fi nevoita sa spun PAS si sa ma orientez spre piata pentru ca am sanse sa fac banuti frumosi daca vand o parte din marfa ! Succes celor care se incumeta ,e o mare provocare ,iar riscul e pe masura !
     
    Ambra., mariolteanu și alexsilviu11 apreciază asta.
  4. Chronos

    Chronos Guest

    Buna seara! Nu peste 188 ore, ci doar peste 92 ore.
     
    roliana57 și naivreasastii apreciază asta.
  5. naivreasastii

    naivreasastii Comandant forum

    Scuze ,ai dreptate !Seara buna si succes la top!
     
  6. Chronos

    Chronos Guest

    Multumesc frumos. Eu particip la Tip top, Minitop.:D
     
    Margo15, llyillyi, black_snow69 și alți 8 apreciază asta.
  7. tudor1966

    tudor1966 Împărat forum

    TOP1000 ce data de finalizare are ? Au mai ramas 91 de ore sau 187 de ore ?

    [​IMG]
     
    donnadmn, naivreasastii și alexsica apreciază asta.
  8. _sirena

    _sirena Veteran Forum

    Top 1000 se finalizeaza dupa 91 de ore si clasamentul il vom vedea pana la 187 de ore.
     
    naivreasastii și roliana57 apreciază asta.
  9. tudor1966

    tudor1966 Împărat forum

    Multumesc frumos pentru raspuns !
     
    donnadmn, naivreasastii, mara62 și alți 2 apreciază asta.
  10. luta

    luta Scriitor în devenire

    ..nu pot dona umbrelute albastre ..nu-mi apare misiunea (+) ce fac?


    .. scuze acum s-a remediat am putut preda ..
    multumiri!
     
    Modificat ultima dată de către moderator: 16 Noi 2015
    boggy65 apreciază asta.
  11. iasminadenisa

    iasminadenisa Novice forum

    Parerea mea e ca nu e nici o provocare. Pentru premii sub forma de mici picaturi sa dai asa valori din sura e chiar hazliu.....
     
    adria2, cristina-violeta05, DW.. și alți 3 apreciază asta.
  12. Chronos

    Chronos Guest

    Si cand ai un Parc si o Insula Comorii care iti ofera zilnic, sa zicem 300 000 PE + pomii, fara nici un bonus la care mai adaugi un bonus de 30% oferit de itemul Stingerea, parca nu mai este hazliu, ci chiar interesant, pentru cei ce vor sa avanseze in nivel. Depinde de fiecare jucator ce considera hazliu. Nu neaga nimeni ca sumele donate sunt extrem de mari.
     
    adria2, -elenaion49-, misu_mama și alți 7 apreciază asta.
  13. longocampo

    longocampo Novice forum

    valorile din sura la ce ar putea sa fie folosite?????este provocarea pe care o astepti un an:esti sau nu esti in top 1000
     
  14. bobitzu4you

    bobitzu4you Începător forum

    daca am donat marfa din sura si nu pot intra in top 1000 mai pot recupera ce am donat sau nu ?
     
    naivreasastii apreciază asta.
  15. george_br92

    george_br92 Novice forum

    Din pacate nu se returneaza nimic.
     
    naivreasastii apreciază asta.
  16. clnmarius

    clnmarius Junior Expert

    Buna seara!
    In prima pagina am intrebat daca folosind 8 Forte culegem instantaneu tocanita. Mi-a raspuns Agathon ca DA. Mi-am schimbat strategia. Cateva postari mai jos, pe pagina 2, Ella a venit cu alta informatie :se reduce timpul doar pana la o ora (intre timp i-ati sters postarea). Mi-am schimbat din nou strategia. Se pastreaza aceeasi informatie si la pagina 5 citatul lui Chronos din tutorial. Si observ acum ca se pot folosi 8 Forte si culegi instantaneu.
    Noi, cand gresim, suntem sanctionati. BP cand greseste, da o compensatie, un cod bonus.
    Cum procedam? Macar sa primim niste scuze de la persoana care a indus in eroare cred ca am avea dreptul.
    Sper sa nu stergeti postarea!
    O seara buna in continuare
     
  17. cinela

    cinela Începător forum

    de unde se obtine tocanita de ciuperci? eu nu gasesc nicaieri. Sa inteleg ca avem acces la top 1000 numai dupa finalizarea celor 4 sarcini?
     
  18. Chronos

    Chronos Guest

    Tocanita se face singura. O poti culege din fereastra de event la 8 ore. Ii poti scurta timpul de aparitie cu Forte ++.
     
    roliana57 apreciază asta.
  19. diannna_myky

    diannna_myky Novice forum

    Chronos
    Si cand ai un Parc si o Insula Comorii care iti ofera zilnic, sa zicem 300 000 PE + pomii, fara nici un bonus la care mai adaugi un bonus de 30% oferit de itemul Stingerea, parca nu mai este hazliu, ci chiar interesant, pentru cei ce vor sa avanseze in nivel. Depinde de fiecare jucator ce considera hazliu. Nu neaga nimeni ca sumele donate sunt extrem de mari.

    Adica vrei sa spui ca itemul ofera 30% doar in parc si insula comorii???
    Nu se aplica pe toata ferma ??
    Ca m-au luat toate transpiratiile !!!:(:(:(:(:(
     
    mariolteanu apreciază asta.
  20. k0

    k0 Global Team Leader Team Farmerama RO

    Cu siguranță nu e vorba de pomii din parc :D

    Eu am venit cu informația nouă și nu mă numesc Ella, dar nu te voi sancționa. În schimb, te asigur că persoana care a oferit informația a primit ”urările de bine”.
     
    misu_mama și matusam apreciază asta.
Stare subiect:
Nu este deschis pentru răspunsuri suplimentare.