Feedback Festivalul toamnei III

Discuție în 'Runda de discuții' creată de k0, 15 Noi 2023.

Dragă cititor al forumului nostru,

Dacă dorești să participi activ la discuțiile purtate, ai întrebări sau vrei să deschizi alte teme, este necesar să te conectezi în continuare în joc. În cazul în care nu ai încă un cont de joc, te rugăm să te înregistrezi. Ne bucurăm să te revedem în viitor în forumul nostru! CLICK AICI
?

Ce părere aveți despre acest eveniment?

Sondaj închis pe 23 Noi 2023.
  1. Îmi place

    55,3%
  2. Mi-e indiferent

    9,6%
  3. Nu-mi place

    35,1%
  1. k0

    k0 Global Team Leader Team Farmerama RO

    Salutare fermieri,

    Vă așteptăm în această temă pentru păreri, opinii și nelămuriri cu privire la eventul Festivalul toamnei III. De asemenea, prin intermediul sondajului vă puteți exprima rapid opinia în privința evenimentului.

    Nu uitați să consultați AICI tutorialul iar pentru alte link-uri utile: Indexul.

    Spor!
     
    amy46, in.the.rain, raisa2005 și alți 9 apreciază asta.
  2. aida59

    aida59 Maestru forum

    Latte picant de dovleci produsul pe care il facem la moara va rog sa ma lamuriti la ce se foloseste? Multumesc mult
     
    z.zoita, amy46, in.the.rain și alți 11 apreciază asta.
  3. alex.keegan

    alex.keegan Cunoscător forum

    Contravaloarea acestuia pentru TOP este de 448.500! La asta se foloseste.
     
    z.zoita, amy46, in.the.rain și alți 12 apreciază asta.
  4. oni2012

    oni2012 Cunoscător forum

    Am o nelămurire ...de aceea rog moderatorul să mai verifice o dată recompensele din DREAPTA nivelul 3...
     
    z.zoita, amy46, victorashi și alți 9 apreciază asta.
  5. popik70

    popik70 General forum

    Premii din ce in ce mai mici. Diferenta intre primii 500 si ultimul clasat , consta in acel pachet de recompense si un item. Linia de vrej se ia la sarcina din dreapta. Oare se merita sa golim sura doar pt atat? Vedem maine cand incepe eventul.
     
    z.zoita, amy46, victorashi și alți 11 apreciază asta.
  6. oni2012

    oni2012 Cunoscător forum

    Eu sunt 99% sigură că linia nu se ia la sarcina 3 din Dreapta de aceea am rugat un moderator să verifice!
     
    z.zoita, amy46, victorashi și alți 9 apreciază asta.
  7. vinfiert

    vinfiert Supervizor forum

    Linia de vrej o vor lua doar cei din top 500. Si era singurul premiu interesant. Probabil ca nu voi fi interesat de un loc mai sus de top 300, avand in vedere ca anul trecut pentru locul 500 s-a donat 6.367.471.760. As putea dona putin peste 8 miliarde, dar cred ca va fi mult prea putin pentru top 500.
     
    _sorina_elena_, z.zoita, amy46 și alți 12 apreciază asta.
  8. popik70

    popik70 General forum

    Acum am citit pe 2 forumuri straine. Tutorialul nostru este gresit. S-a modificat tutorialul. Nu ma incanta nimic din aceste premii si nici linia. Voi face eventul si voi dona pt lazi. Iar daca voi prinde un loc in top 3000 e ok. Ma ,, bate ,, gandul sa iau un cos, sa vdem.
    Stie cineva link de la ultimul top?
     
    Modificat ultima dată: 15 Noi 2023
    z.zoita, amy46, victorashi și alți 10 apreciază asta.
  9. vinfiert

    vinfiert Supervizor forum

    Am postat eu anul trecut pragurile la 500, 1000 si 3000, daca te ajuta. Vezi in josul paginii.
    https://board-ro.farmerama.com/threads/festivalul-recoltei-2022.21277/page-8#post-427542
     
    Modificat ultima dată: 15 Noi 2023
    ani.vajai, z.zoita, 2007_Elvi și alți 15 apreciază asta.
  10. NM1969

    NM1969 Conte forum

    Da.Imi place acest tip de event, am dat vot pozitiv.
     
    ani.vajai, z.zoita, amy46 și alți 12 apreciază asta.
  11. jagarella

    jagarella Supervizor forum

    Pai chiar daca nu a inceput, as face o recapitulare. Diferenta intre primii 500 si restul este o linie care ofera 1 animal si 1 pom in plus (plus alte chestii din ciclul consumabile). Animale nu mai produc de mult, le obtin din lazi si animale si hrana si septel, deci nu este interesant d.p.m.d.v.. Pomul in plus il poti obtine daca donezi cateva miliarde. Pai, am deja 5 liniii care imi ofera acest lucru si au costat muuult mai putin. Deci.... neinteresant. Apoi, intre 1000 si 3000 diferenta sunt niste adaposturi misterioase si ceva consumabile. Tot asa, am in inventar zeci de adaposturi misterioase pe care nu le-am pus, pentru ca imi vor da adaposturi care produc animalele care ies din lazi, deci .... Singurul motiv pentru care as dona ar fi .... orgoliul de a me vedea in top pe undeva. Si atunci voi juca de placere si in functie de cat este de costisitoare rana produsa de orgoliu in sura, voi decide nivelul donatiilor. Sa aveti SPOR si bafta sa "ne vedem" in top, din nou.

    PS. Atentie incepatori, nu va luati dupa valoarea topului din primele zile, va veti goli sura si nici nu veti intra in top. Cititi valorile la care au ajuns donatiile in anii anteriori, vedeti ca valoarea a cam crescut exponential si luati decizia buna. Sa nu ziceti ca n-ati stiut .
     
    Claricel, _sorina_elena_, adriane45 și alți 27 apreciază asta.
  12. pisitani

    pisitani Ambasador forum

    Buna seara! Este pacat ca noi ce jucam inca de la inceputuri si asteptam acest moment cu sufletul la gura, participand an de an la acest top , am ajuns de vreo 3 ani incoace sa ne decidem daca macar participam. Bafta tuturor si sper la cat mai multi romani in top.
     
    Modificat ultima dată: 16 Noi 2023
    -oana5500-, paulici_01, z.zoita și alți 21 apreciază asta.
  13. blackspace77

    blackspace77 Expert forum

    salutare si bafta tuturor participantilor la TOP!..voi dona minim posibil pentru a obtine maxim posibil;)
     
    paulici_01, z.zoita, ani.vajai și alți 15 apreciază asta.
  14. kameliana59

    kameliana59 Comandant forum

    Slabute premii pt. un astfel de event. Credeam ca macar anul acesta vom primi slotul acela de diamant pe care il asteptam toti de multi ani. Multe din premii se pot gasi la un event obisnuit ( cupoane, adaposturi, arbori minune, lazi de bonusuri, etc.). Succes participantilor.
     
    paulici_01, z.zoita, ani.vajai și alți 17 apreciază asta.
  15. in.the.rain

    in.the.rain Conte forum

    Asa este! slabute premii! Voi participa doar pentru ca m-am pregatit tot anul ptr. eventul asta.
    Ieri am intrat doar un pic dimineata ,asa ca astazi ( dupa ce am citit ca incep 2 eventuri + masina extraterestra pana la ora 23.00 ) o sa mai intru dupa ora 15.00!
     
    paulici_01, z.zoita, vyyo5252 și alți 16 apreciază asta.
  16. vinfiert

    vinfiert Supervizor forum

    Eu zic ca nu-s perisabile, nu se strica pana la anu'... :)
    Nu am "orgoliul" sa ma vad in vreun top, voi participa pentru niscai lazi primite la donare. Dar nu voi exagera cu valoarea donata.
     
  17. alex.keegan

    alex.keegan Cunoscător forum

    Combina a asezat parcelele foarte ciudat, nu respecta conturul spatiului.
    [​IMG]
     
    paulici_01, blackspace77, vyyo5252 și alți 12 apreciază asta.
  18. in.the.rain

    in.the.rain Conte forum

    Nici la mine! Nu-i o problema!
     
    paulici_01, MicuNicu, victorashi și alți 9 apreciază asta.
  19. popik70

    popik70 General forum

    Cum este dropul la voi ? Bete de scortisoara. La mine au iesit doar 4 bucati dupa prima recoltare. Si se cer 700 .:(
    Greseala mea. Nu iese de pe terenul de event.
     
    Modificat ultima dată: 16 Noi 2023
  20. oni2012

    oni2012 Cunoscător forum

    Eu am pus de ieri un teren Baha cu ixora, în junglă am 2/3 diversi pomi, pe pajiștea principală și pășunea sălbatică amarant și acum am deja 765 bețe!